221
FSV Mainz 05
  • Tominho94
    #41
    Schalke meg Stuttgart kieső, Werder meg Bayern épphogy bennmaradóhelyen :)
    Én egy jó formában lévő Herthát látnék még itt szívesen, lehetnének nagy rangadók akkor is.
  • green6k
    #42
    Ha "csak" annyira vinné a Mainz mint a Hoffenheim az már nagy teljesítmény lenne.Löw nem hiszem hogy szóhoz jutna ebben a csapatban sajnos.
    A német bajokiról meg annyit,hogy megfogadtam már párszor:nem rakok tippmixen bundesliga meccsre...Ennek ellenére el-el csábulok egy meccs erejéig általában és rendere ezeken úszik el a szelóm.
    Ha a Mainzra tettem volna mindig szezonkezdés óta valószínű már gazdag lennék.

    Mainz - Hoffenheim 4-2 H 2.30
    Bayern München - Mainz 1-2 V 6.70
    Bremen - Mainz 0-2 V 6.05
    Mainz - 1. FC Köln 2-0 H 2.08
    Mainz - Kaiserslautern 2-1 H 2.18
    Wolfsburg - Mainz 3-4 V 5.90
    Mainz - VfB Stuttgart 2-0 H 2.90

  • IXEMGabeo
    #43
    érted ezt honnan a fenéből is tudnád...pont amikor megjön a gondolat, akkor be szoktak jönni a dolgok a múlt hét kedden pl az összes BL meccs eredményét eltaláltam volna basszus kaszálhattam volna tippmixen, de amikor megjátszom általában akkor bukok:D ez ilyen a szerencse forgandó sajnos...
  • bakkerman
    #44
    ha meg csak simán arra teszel,hogy melyik csapat vezeti október elején a bundásligát,akkor még gazdagabb vagy :)
  • Murder3
    #45
    Nem is az a durva, tavaly tavaly előtt azért ekkora káosz nem volt sőt, talán még soha bár nem tudom biztosan.
    De idén egyszerűen szinte miden csapat egy szintre emelkedett.

    vegyük a kedvencemet.
    amikor a leverkusen otthon!! kapott egy 6-ost a gladbachtól amit utánna a stuttgart lealázott 7-0-ra.
    2 fordulóra rá a stutgart kapott egy 5-öst a dortmundtól.

    És akkor ezekre jön hogy a Hannover mit csinál ott, a Mainz mit csinál ott.
    a schalke meg a stuttgart mit csinál ott...


  • IXEMGabeo
    #46
    és akkor a Bayern is blamázik:D nincs stabil csapat, még eleddig a Hamburg és a Dortmund, azok akik nem égtek idén:D
  • barcames
    #47
    mainz az első 6-ban nem lesz benne...
    topic meg ki fog halni:)
  • king82
    #48
    Az elsőben ne legyen igazad. A második pedig kizárt mert te is írtál ide, így lassan de biztosan mindig van hozzászóló a dolgokhoz.
  • Murder3
    #49
    "mainz az első 6-ban nem lesz benne..."

    legyen igazad, én őszintén remélem:D

    az h kihal hát elég sok kihalt topik indult mostanába be..:D
  • IXEMGabeo
    #50
    miért vagy ennyire rosszindulatú?
  • barcames
    #51
    nem vagyok az!
    de a hoffenheim 2 éve őszi bajnok volt utána meg...
  • Tominho94
    #52
    Akkor a fő ok Ibisevic sérülése volt..
  • king82
    #53
    De nagy a csönd. Látom hétvégi Európa selejtező miatt mindenki hanyagolja a bajnokságot és ezt a csapat topikot is.
  • IXEMGabeo
    #54
    persze most elsősorban a válogatott meccsek a fontosak...az én topikom is szünetel most:) ha elkezdődnek a Bundesliga meccsek tuti írok október közepén:D
  • Dean Winchester
    #55
    de abba fog maradni :D kb mint a hoffenheimnél...
    ott voltak az első helyen egyből hoffenheim hírek meg weboldalt is készítettek, aztán leült a csapat és szinte semmi hsz nem érkezik a topicba.
    itt is ez fog lenni :D mikor jönnek sorozatban a vereségek akkor a kutya se fog róluk beszélni.

    pl. most sem említette meg senki,hogy ha nyernek még1 meccset akkor egyedüli rekorderek lesznek a szezonkezdést illetően!
  • Forza Italia
    #56
    és említsük meg azért azt is h 7 forduló alatt 18x voltak eredményesek ennyit rúgott a dortmund is. Ez azért szép eredmény ha azt nézzük h a rekord bajnok bayern csak 5x talált be
  • IXEMGabeo
    #57
    vaksikám
    #15...

    nem egyértelmű innentől?
  • Murder3
    #58
    Ezt ki bannerba!
    korrekt
  • green6k
    #59
    De itt vagy Te és meg említetted.:)
  • Dean Winchester
    #60
    hát ennyi erővel nem kellett volna neked se leírnod azt sem,hogy 7 mccset mert mindeki tudja , szal egyértelmű az is -.-
  • IXEMGabeo
    #61
    én leírásom után simán levonható volt a konkluzió, ezért volt felesleges azt írnod, hogy "senki" nem közölt semmit a topikban...holott ez nem igaz, mert leírtam a Mainz sikereinek előzményét és, hogy milyen rekordot állítottak be a Bayern és a Lautern után...nyílván mindenki felfogja ép ésszel, hogy a 8. győzelmük esetén egyedüli rekorderek lesznek;) tehát felesleges a vita, inkább nézzük a Német-Török meccset csáó:D
  • Murder3
    #62
    attól még lehet topikja a MAINZNAK, CSAK AZT NEM ÉRTEM MIÉRT NEM A NAGY SZÉRIA ELŐTT NYÍLNAK EZEK?

    bcos a caps lockért.
  • IXEMGabeo
    #63
    ne tőlem kérdezd én már nyitottam Herc topikot és még mindig kiscsapat;)
    amúgy rengeteg német klubnak nincs topikja, kevés kiscsapatnak nyitottak az az igazság. az emberek akkor szurkolnak igazán egy csapatnak, mely ott van élen, ahol ismertebb játékosok vannak és általában győznek...én még mindig nagyobb dolognak tartom egy jóval kisebb csapat sikerét, egy anyagilag jobban álló, sztárokkal teli gárda ellen...
  • Murder3
    #64
    eleve a német csapatokat nem igen favorizálják itt a fórumon:D

    bayernhez is ír vagy 5 ember pedig ők a legnagyobbak németországba.

  • IXEMGabeo
    #65
    pedig évek óta a legizgibb a bajnokságuk, tele vannak szebbnél szebb stadionokkal és a nézőszám is fantasztikus, a fegyelmezettségük és a hangulat is megvan náluk..imádják a focit a Németek személyszerint én sokkal jobban szeretem, mint az Angol bajnokságot, ami már évek óta unalmas és elég rossz meccsek vannak, sőt egyre több stadion foghíjas már náluk is és a kiscsapatok nem olyan szívósak mint itt...Olasz és a Német bajnokság jelenleg a legjobb, a Spanyolt alapból bírom, mert technikás foci van ott és a játék a lényeg...Olaszt meg azért, mert jó meccsek vannak legalább is 2009-10-ben jó volt.
  • Zenszkij
    #66
    LOL. Rém izgalmasak az olasz bajnokik :).
  • king82
    #67
    Jó reggelt!

    Ma újra indul a bundesliga következő fordulója! Szombaton meg 15:30-tól Mainz mérkőzés! Sajna én dolgozok de majd ha sikerül követem az netten a meccset.
  • IXEMGabeo
    #68
    el kell verni a Hamburgot nincs mese:)
  • green6k
    #69
    Nem lesz könnyű szülés,de bizakodom!
  • Murder3
    #70
    Hamburg sztem már megállítása őket:D
  • IXEMGabeo
    #71
    félidei eredmény 0-0 egyelőre
  • Murder3
    #72
    0-1
    guerrero
  • IXEMGabeo
    #73
    mocskos alibi focit játszó Hamburg... nem érdemelték meg akkor inkább döntetlen...
  • Murder3
    #74
    mondtam én h a hamburg megállítsa őket.
  • IXEMGabeo
    #75
    jó most a meccs alapján a 90. percig nem ezt mondtad volna, a védő óriásit hibázott egyébként tiszta öreg csapat a Hamburg, a gól pedig itt is ott is jöhetett volna ezen a meccsen...következőleg meg majd kikap az utsótól a Hamburg mivel szeszélyes csapat

    amúgy ez a Holtby gyerek nagyon ügyes, tetszett az úgymond Zidane csel amit csinált
  • Murder3
    #76
    hamburg is lőhetett volna gólt.
    amúgy elég jó csapat.
    egyik legjobb keretű msot a bundesligába.
  • Tominho94
    #77
    Sajnos megszakadt a nagy sorozat, így az egyedüli rekordátvétel is kútba esett, de sebaj..
    Jó lesz ez a szezon még. :)
  • king82
    #78
    Jó reggelt!

    Sajna nem láttam a mérkőzést, de most sikerült végig olvasnom az nemzeti sporton, hogy is zajlott a játékkép. Nem is tudom mit mondjak. Kár azért az egy bekapott gólért. De így is nagyon jól indult a szezon remélem ez nem veti vissza a csapatot.
    (Holnap vagy Hétfőn ha lesz időm elkészítem a képet.)
  • IXEMGabeo
    #79
    és ráadásul a végén esett a gól, eléggé a Hamburgra jellemző módon...döntetlennek kellett volna lennie, de ilyen a foci sajnos, figyeld meg olyan szeszélyes ez a bundesliga, hogy a kövi héten ki fog kapni a Hamburg:D

    azért milyen poén már, hogy St Pauli, Hoffenheim, Freiburg, Hannover féle csapatok a tabella első felében és még ráadásul a Dortmund, mely 8 év óta nem vezette a tabellát, ők vezetnek...úgy érzem továbbra is, hogy a Mainz, Bayern, Dortmund esetleg a Hamburg lesz esélyes a bajnoki címre...Bremen, Leverkusen, Wolfsburg túl sok pontot szórnak el, Schalke, Stuttgart nagyon le vannak maradva kizárt, hogy bajnokok lesznek. Hoffenheim pedig egy sötét ló sosem tudod, mikor játszanak jól:D vagy sokat lőnek vagy sokat kapnak, szeszélyesek.
  • banok
    #80
    A Mainz nem hinném, hogy bajnok lesz és ezt nem a mai vereségük miatt írom.