19
  • Etinger
    #19
    "az idióta" szó jogosságát vitatnám, amúgy osztom a véleményed. Pont ettől jók ezek a filmek :)
  • pokolfiu
    #18
    csak a "poén" az, hogy mind a nézettség, a kritika, meg a bevételek azt mondják, jól csinálta azt amit... s nekem gyerekkorom egyik legnagyobb karaktere a batman, de amin csak írni tudtam az azok a batmanok voltak ami a két első klasszikus után jöttek, élen a bimbós-klúnis féle csecsebetmennel...

    ezek igenis sokkal nézhetőbbek, de tény, kicsit újragondoltak... viszont ez ugye nézőpont kérdése, de sokkal jobb is lett ezáltal.
  • Chocho
    #17
    Így van, csak sokan elfelejtik ezt. :) Mint ahogy azt is, hogy Batman IGENIS ÖLT a képregényekben, méghozzá egy csomószor. Nem is értem, Nolan miért nem vette ezt át. Oké, hogy erkölcsi tartás... de ha valaki már bemocskolja a kezét, akkor általában nem teheti meg, hogy csak úgy megmossa. Már A sötét lovagban is hülyén jött ki, hogy Jokert nem csinálta ki senki sem.
  • winnie
    #16
    a batman alapból mindig is krimi volt, már ami a klasszikus batman képregényeket illeti. érdemes olvasni a batman füzetekkel párhuzamosan futó detective comics-ot, nemrég egy baromi érdekes sztory arc ért véget benne.
  • richard45
    #15
    LOL
  • Ender Wiggin #14
    Teljes mértékben egyetértek...
  • vg
    #13
    Nem fog tetszeni amit írok, de nekem soha nem tetszett amit ez a pali csinált a képregényből. Jó színészekkel és játékkal teli idióta krimi lett, semmi más(főleg a második rész).
  • Gurren
    #11
    csak ha Szekeres Viktor írja.
  • WoodrowWilson
    #10
    Amikor azt olvassátok, hogy Bill Clinton vagy Jimmy Carter, akkor is tiltakoztok?
  • Etinger
    #9
    Lehet, hogy Lucas a vezeték neve miatt adta a Skywalkernek a Luke nevet? :):):)
  • Etinger
    #8
    Ezt Miki mondta volna? :/ Hol az idézőjel? :) Ha nem pontos az idézés, akkor meg miért becézget? :) Nem jön ez össze sehogy se... de amúgy gondoltam, hogy ez az oka.
  • sugarman
    #7
    magyarázd már meg légyszi, hogy a vezetéknév említése miért tegezés? kíváncsi lennék rá.
  • darXideR
    #6
    Ez nem poén. Michael Caine fogalmazott igy az interjújában(bbc radio). Az utolsó pár sorban az idézet pedig Caine-től van, mint ahogy ez a cikkből is kiderül.
  • algost
    #5
    Látod, Gorgie Lucas-t is tegezi, neki ő Lucas....:)
  • algost
    #4
    Vic megteheti, mondhatni együtt melóznak...ő bárkit letegezhet, érted....azt hiszi, hogy ide írni, meg egy Batman forgatókönyvét összerittyenteni ugyanaz...:)
  • Etinger
    #3
    Fogjuk rá, hogy igazad van, de... értékeld, hogy csak a cikk végére sütötte el ezt a poént :) Majd figyeld mikor lesz a Robertből Bobby, és így tovább :D
  • jamaicamaci
    #2
    "Chris és Jonah Nolan"

    Ez kicsit bántja a szemem. Véleményem szerint ma a legkreatívabb emberek közé tartoznak az álomgyárban, illő lenne a teljes nevük kiírása. Ezeket a rövidítéseket kérem hagyjuk meg a kevésbé művészek számára(pl: Chris Rock, Jonah Hill). Remélem nem vagyok egyedül véleményemmel. üdv
  • bladesoft
    #1
    Végre.
    Siessen, bár ugye a jó munkához idő kell. :D