29
Avagy mangalica töpörtyű csoki köntösbe
  • leipsig
    #29
    izre mihez lehet hasonlitani?
  • Kromszi
    #28
    Beszereztem :) Egész jó :) Elég kicsike a csomag, a drazsés változatot vetettem ismerősömmel az is 1000HUF volt, de tény hogy különleges :)
  • leipsig
    #27
    Írok nekik a napokba egy levelet hogy valamit intézzenek hogy lehessen rendelni neten
  • Kromszi
    #26
    CamelX, én is győrbe hozatom haverommal pestről :)
  • pxxl
    #25
    basszus elfelejtettem bemenni, pedig voltam bennt pesten
  • CamelX
    #24
    Ááá, nem hiszem el h nem lehet rendelni neten... Nagy bevételtől eshetnek így el :/ de legalább lehetne kapni Győrben, plíz :)
  • byzhouse
    #23
    900ft
  • pxxl
    #22
    hm most nézem h van pesten az árkádban is. 7végén lehet bemászok megnézni
  • Kromszi
    #21
    Bazz.. Haverom Pesten az egyik árusító bolt mellett lakik. Hozatok vele, nem esetleg valaki hogy boltban mennyiért árusítják az ilyen exkluzív finomságokat? Vennék egy táblás és egy drazsés kiszerelést is :)
  • Benny04
    #20
    nem volt, azt mondta az eladó, hogy csak hónap végén lesz :/
    FFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
  • Benny04
    #19
    hétfőn veszek :D
  • leipsig
    #18
    ha sikerült szerezni és megkostólni akkor várjuk a véleményt
  • shaba23 #17
    amíg nincs hozzá fehércsokis lilahagyma, nekem nem kell...
  • Benny04
    #16
    lehet kapni miskolcon, jeeee :D
  • leipsig
    #15
    a chocolitza oldalon a média menüpont alatt a magellános videón mutatják hogy készül
  • leipsig
    #14
  • leipsig
    #13

    Vásárlóink aranyszólásai:

    * "Hallani olvastam már róla"
    * "És ez az?"
    * "Hú, ez mangalica tepertős csoki? - igen - És mi van benne?"
    * "Ez drazsé? De nem azt mondta, hogy tepertős?"
    * "És ez ehető?"
    * "És ez diszótepertő?"
    * "Akkor ez nem tepertős csoki, hanem csokis tepertő"
    * "Hú de finom, mi ez? - tepertős csokoládé - Fúúú, én utálom a tepertőt..."
    * "És akkor a csoki milyen ízű?"
    * "De finom, érződik a tepertő benne"
  • Zsolek123
    #12
    tepertő és sóóki? jöhet :ddddd
  • Matthew Baker
    #11
    Itt írják hol árusítják az országban :D
  • SigS
    #10
  • leipsig
    #9
    régebben voltak csokis "halacskák" is ( az a kis sós halacska csokiba bártva) sós és édes keveredése. Szerettem nagyon, ez is hasonló lehet
  • Victor1103
    #8
    Hát köszönöm de maradok a Gabonapelyhes Bocinál. Most az a favorit:) ezek a mangalicás, hurkás, kolbászos, májas csokik nekem extrémek:D
  • pxxl
    #7
    ide is jöhet
  • leipsig
    #6
    igen jó lenne ha lehetne rendelni...
  • Super Saiyan
    #5
    Nekem is, viszont errefelé nincs, szóval rendelni kell ha lehet vhonnan. :D
  • Benny04
    #4
    MEG KELL KÓSTOLNOM :D
  • Super Saiyan
    #3
    Rendelni nem lehet? xD
  • byzhouse
    #2
    1 honlaprol masolva:

    Ki gondolná, hogy a debreceni Mangalcia Fesztiválon találok olyat, amire édes szájúként felfigyelhetek?


    Na nem, nem szabad mindjárt jóra gondolni.



    Jókedvű, gyanútlan Piac utcai sétánk során a vásárosok között feltűnik nagy barna tábláival egy olyan felirat, miszerint ott étcsokoládés mangalica töpörtyű kapható, a Chocolitza. Mivel annyira rémesen hangzott, egyszerűen kötelezőnek éreztem odamenni.


    Az úr egykedvűen mesélte mindenkinek a bizarr részleteket. De előtte látlelet: képzeljük el, ahogy a táblás csokoládékban kitüremkednek a mogyoró- és mazsolaszemek, úgy ebben töpörtyűdarabok látható domborulataiban szörnyülködhetünk. Megkérdeztem:”Ez sós vagy édes?” Bár az árusító szerint inkább sós, meg kellett kóstolni. Kis drazsét kapok hát a teszthez, irány a száj. Vagy nem, inkább nem. Najó, végül mégis bekaptam. Hm. És még egyszer, hm. Azt kell mondjam, sokkal rosszabbra számítottam, de valljuk be azt kaptam, amit ígértek, hát nem érzem magam becsapva: sós, zsírgombócot csokoládéba rejtve.


    Én biztosan soha nem venném meg (pláne 900 forintért tábláját) élvezeti célból. De remekül beválhat rosszízű tréfának, vagy egy szúrós lámpával kínzáshoz.
  • leipsig
    #1
    Ki kóstolta már ezt a bizarr édességet?
    Még nem volt alkalmam megkóstolni de biztos beszerzek egyet