12
  • Kara kán
    #12
    "Skype...de írásos chatre meg közel használhatatlan"

    Mégis mire alapozod ezt? Mivel nem vagy megelégedve? Mit tudnak pluszban a többiek?
  • hamotar
    #11
    Ez a facebook kész. Mindent lehet már rajta, csinálni, már azt várom, hogy mikor lesz tele tőle a hasad, vagy kielégít. Nah majd meglátjuk. De legalább ingyen van. Ami jóóóó!
  • Balumann
    #10
    Nekem is valahogy az a tapasztalatom, hogy teljesen átláthatatlan lett a Skype, lassúságot én mondjuk nem vettem annyira észre. A Skype talán a legtökéletesebb hangos csevegésre, webkamozásra (már csak azért is, mert akár 5-6 ember is lehet egyszerre, és nagyon jó marad még akkor is), illetve fájlküldésre, de írásos chatre meg közel használhatatlan.
    Szerencsére az előbbiekben azért még mindig veri pl. a Messengert, fájlküldés az megmaradt a közvetlen IP kapcsolaton (amin még inkább meglepődtem, hogy pl. mikor a másik gépre skype-n keresztül küldtem, LAN -on hozta létre a kapcsolatot, tehát nem is azon amivel netre lépett be, teljesen mintha lan megosztás lett volna!) és szüneteltetni is lehet azt (ha megszakad akkor lehet folytatni).
  • Teppik Amon
    #9
    A régi szép idők sosem múlhatnak el :)
  • Lowosan
    #8
    neither the IRL ones...
  • Lowosan
    #7
    OTI noobs don't know about irc...
  • katakpult
    #6
    A fészbukot követni már nem lehet, világuralomra tör ezek után :) Biztos jó drága lesz ez a funkció...
  • Mcsiv
    #5
    valahol az első verziók között még jó volt. Azóta a 2 megás telepítő felszökött 30-ra, kaptunk egy új, átláthatatlan UI-t, illetve a processzort is képes úgy megrángatni, mint semmi más
  • shandix
    #4
    "A Skype mint szoftver, és mint szolgáltatás is a területén a legjobb!"

    Egy személyes megjegyzés: lehet hogy a legjobb de attól függetlenül egy nagy sz*r is és Facebook sem fog javíthat ezen.
  • MsUser
    #3
    Nagy szerencséjük hogy nem az M.. Messengert akarják integrálni!
    A Skype mint szoftver, és mint szolgáltatás is a területén a legjobb!
    Csak késve indult a piacon, ezért sokan nem váltanak át a már megszokottakról.
    De majd most :)
  • Palinko
    #2
    az már elég rég óta kint van.
  • Rotyoka
    #1
    Csak nem azért, mert kijön (ött) a google talk? ...