6
  • winnie
    #6
    akkor most te is üres agyú egyén vagy, mert megnézted? le a kalappal az önkritika előtt.
  • fozerl
    #5
    Egy teljesen üres film üres agyú egyéneknek. Ez kell a sok parasztnak. A viccek mint például ami fentebb bemutatott, gyermekesen debilisek és elcsépeltek.
  • DontKillMe
    #4
    "Nem kell ugyanis nagy jóstehetség ahhoz, hogy kijelentsük, a kiadvány az év egyik legsikeresebbje lesz, mint ahogy a film is az egyik legsikeresebb 2010-es alkotás volt a mozikban."

    -Végül is a sok szar közül ez a kevésbé szarabb. Ha így nézzük, akkor reális..:). Egyébként csalódott vagyok, hogy ez megtörténhet. De meglepett semmiképp.
  • DeviloftheHell
    #3
    hát meglehetett volna oldani mind a 2 öt söt bemutatokba minek raknak olyan jelenetet amit aztán kivágnak még jobban feldobta volna a film hangulatát miért kell csak 2 orára tervezni egy filmet? legyen az 4 ora de ugyhogy max azért áll fel az ember elöle mert majd behugyozik a sok colától
  • JackSparrow88
    #2
    Hát ez sem rossz de sztem az eredeti kezdés is nagyon jó. Elvégre úgy ér véget az első rész hogy Tony bejelenti, ő a vasember. És ugye a második rész eredeti kezdete is ez, szal ez afféle visszaemlékezés is. Tehát én maradnék az utóbbi verziónál, az új sztem inkább a végébe illik mintsem az elejére...
  • Mister
    #1
    hiányoltam is a filmből a beharangozóban lévő sisakcsókolást.