963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • DarkSector
    #201
    Csak szólok hogy az Uj AMD driver (13.1) már reklámozza a játékot, valszeg mert van benne support. :)
  • benőmenő
    #202
  • DarkSector
    #203
    Ahogy nézem a zene is a fiatal generációnak készült.
  • Myselor
    #204
    nem személyeskedés csak kíváncsiságból behatárolnád a korodat?:) én 22 vagyok és nekem teljesen bejön ez,és a metálos zenék is teljesen jók ebben a játékban amit amúgy sosem hallgatnék.na csak neked mindig bajod van ezekkel az új dolgokkal :P mintha olyan vén lennél és ragaszkodsz a régi dolgokhoz.nem mintha ez baj lenne sokmindenben egyetértek veled mondod ez kiváncsiság csak ^^
  • DarkSector
    #205
    30.
    a recsegős része nem annyira tetszik, a második 30 percben van 1-2 metal, az oké. :)
    Nem sértesz meg vele ha megkérdezed, csak nyugodtan.
  • benőmenő
    #206
    A metal sem az a klasszikus, hanem industrial. Lásd rammstein, static-x, vagy jelen esetben combichrist.

    Bloody palace egyébként van ebben a részben is?
  • DarkSector
    #207
    Ja nem klasszikus, de azért "dallamosabb" mint az eleje. :D

    Igen lesz Bloody Place.
    És érezzük megtisztelve magunkat mert incgyen dlc-ként (már aki megveszi) kapjuk...:D (4.részben alap volt)
  • Myselor
    #208
    akkor jólvan.hát neked úgylátszik más az ízlésed.pedig nem vagy olyan sokkal idősebb azért:) de hát nem baj ez lesznek benne neked is tetsző zenék reméljük ^^
  • Myselor
    #209
    ennél már csak a régi dante skin a viccesebb xd
  • DarkSector
    #210
    Ja :)

    nem gond csak mondom hogy fiatalabbak hallgatnak ilyet ezt nem lenézően értettem hogy fiataloknak. :P
  • DarkSector
    #211
    :P
  • Myselor
    #212
    jólvan értem én:)
  • Shep
    #213
    Hát az ez a dubstep vagy nem tudom micsoda elég nyomorék egy stílus csomó zaj egymásra tolva azt nesztek itt van ez a jó, a metál részek viszont tűrhetőek.
  • CalebJoe
    #214
    Őszintén mióta van DMC az első volt hogy levettem a Music-ot pedig van nála sokkal rosszabb soundtrack is.
  • DarkSector
    #215
    Miaz hogy egyetértünk, halgatsz el most azonnal. :D
  • Myselor
    #216
    igazából ez azért baromság amit mondasz,mert minden zenéről el lehet mondani,és mert neked nem tetszik még nem nyomorék.mint pl az se tetszik mindenkinek az éneklős zene én pl nem szeretem nem igénylem.mások vagyunk más fajta zene illetve zaj tetszik:)
  • Shep
    #217
    DE az nem zene ,hogy recsegés, meg ropogás van benne, meg mindenféle hülye effektek, ez kb olyan, mint mikor kisgyerekként összeültünk és ütögettük a fedőt, meg az edény alját fakanállal, meg hangokat adtunk ki a szánkkal. Ettől a Hardcore is zenébb pedig abban is van mindenféle hang de ott van némi zene is. :) Ettől még tetszhet neked csak hát ez nem zene a szememben.
  • Shep
    #218
    Zene valahol itt kezdődik :) (tudom DMC-hez nem illik de mostanában megint Commandososok és még mindig üt a zenéje)

  • Myselor
    #219
    az a baj eddig látsz hogy zörgés csattogás egy semmi,de van zene is alatta.dallamokból is áll igazából hülyeség emiatt leszólni.na de mindegy nem védem meg semmi,nekem mondjuk bejön.:)
  • Shep
    #220
    Te látod a hangokat? Hát nem irigyellek :D Azt ne mond már nekem, hogy egy ilyen "zene" igényesebb, mint pl a lentebb linkelt Commandos zene vagy akár csak egy általam nem kedvelt pl. Madonna dal?
  • Myselor
    #221
    ez meg akkor ilyen katonás szarság.én nekem nem jön be nem zene,mondhatnám:) jaj srácok akkora baromság.ez sem különb csak neked ez tetszik nekem a dubstep:)
  • Myselor
    #222
    hagyjuk jó?szerintem nem szarabb a commandoszos zene sem.csak ugye nekem nem tetszik:) de te ezt nem érted meg,én hallom abban is amit kell és a dubstepben is nem csak hogy zajok :) ennyi
  • Shep
    #223
    Ez nem tetszik meg nem tetszik kérdése. Nem szeretem pl. a soult (sőt mondhatni utálom) de attól még elismerem ,hogy zene és igényes alkotások születnek.
  • Shep
    #224
    Egyébként pl a lent linkelt OST eleje nem rossz de utána jön egy csomó semmirevaló rész.
  • Myselor
    #225
    na figyi így kéne,ez a fontos csak hogy hiába nem szereted elismered hogy ez jó is lehet,mert hidd el nem könnyű ilyet sem készíteni:)
  • Myselor
    #226
    egyetértünk amúgy.bár én nekem inkább a vége nem tetszik:)
  • Shep
    #227
    Persze nem könnyű de ettől én még nem tudom elismerni, max a bele ölt munkát de a végeredményt azt nem :)
  • Myselor
    #228
    jólvan már az is valami akkor ezt megbeszéltük:)
  • Klemice
    #229
    amúgy steam-es játék lesz? (ergo fennlesz-e péntek-szombatnál hamarabb..)
  • CalebJoe
    #230
    Érdekelne de 39,99€ kicsit drága érte de hát a Steam amúgy is mindig drágább, talán majd év végére talán lemegy az ára addig meg...
  • Myselor
    #231
    hát én kicsit tartok ettöl a billenytüzetes irányítástól mostmár.gyakorolgattam kicsit ma xboxon a demoval.nem lesz egyszerű annyi gombot nyomni,pl az rt lt demon és angyal dolgokat, meg ugrás stb.kértem is kölcsön egy vezetékes xbox360 controllert,.azthiszem jobb lesz úgy:) succubuson élvezkedtem ma kicsit.nagyon megszopattam ^^
  • Klemice
    #232
    nem tudom ki az a mazochista, aki billentyűzettel tolja, anno a dmc3 miatt vettem gamepadot
  • DarkSector
    #233
    Vannak páran. :)
  • Klemice
    #234
    :||
  • TBTPumpa
    #235
    DmC, azaz a Devil May Cry reboot - WTF?

    DMC, azaz Dózsa Mozicentrum - http://www.dmc.hu/
  • DarkSector
    #236
    Akkor még ezt hittük.
  • Myselor
    #237
    a 4et azzal toltam nemrégen végig xd mondjuk nem volt annyira nehéz.de ebben több gombot kell használni:)
  • benőmenő
    #238
    én a 3 és a 4 végigjátszása alatt annyira megszoktam a billentyűzetes kiosztást, hogy most a kontrolleren nem tudok bizonyos támadásokat megcsinálni, mert akkor tanulhatnám újra a begyakorlottakat. Egyszerre kéne hüvelykujjal nyomnom a négyzetet és a kört és hasonló nyalánkságok. (itt a dmc 4 mozdulatairól van szó, mivel ez még nincs pc-n)
  • Myselor
    #239
    igen értelek.szerintem nekem is menne ,de ebben több gomb kell és egyszerre és bele lehet hülyülni,jobb lenne controllel:)
  • wesker24
    #240
    Ahogy látom itt is gondok vannak a DMC preload-dal !