963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • Myselor
    #161
  • DarkSector
    #162
    Miez?
  • CalebJoe
    #163
    gondolom egy zene a játékból:)
  • Evin
    #164
    Meg a dátum.

    #163
    Van benne ilyen "lágy" zene?! :)
  • Seth
    #165
    Semmi ilyen nincs benne :D
  • Myselor
    #166
    launch trailer zene
  • DarkSector
    #167
    Eléggé homár. :D
  • Myselor
    #168
    nem rossz szerintem,de ez jobban bejön mindenesetre:)
  • DarkSector
    #169
    uh, én nem komálom a dubstep-et :P
  • Myselor
    #170
    hát akkor sajnos neked ez se jó:) én szeretem,bejön.
  • DarkSector
    #171
    az a lényeg ha tetszik.
    Nekem inkább a DMC3 zene ütött. :D
  • Myselor
    #172
    :))
    az gondolom ilyen metál volt.vagy nem tudom csak tippelek:d
  • benőmenő
    #173
    Ilyen behatárolhatatlan cucc, de marhára passzolt a kaszaboláshoz :)
  • DarkSector
    #174
    Az elejét le szoktam vágni, amikor az a nő rikácsol, de a többi részét elhallgatom unatkozás közben simán is. :D
  • Myselor
    #175
    jah hát ilyen rock valami,a 4ben is majdnem ugyanilyen volt:) valóban jó a játékban a kaszaboláshoz de amúgy nem hallgatnék ilyeneket:)
  • Fpocok
    #176
  • Myselor
    #177
    jólvanna még csak most lesz kemény gyerek a danteből:d
  • Maxtreme
    #178


  • Myselor
    #179
    jólhangzik csak lenne már meg ^^
  • Shep
    #180
    Hát a videot elnézve ugyanolyan igénytelen helyszínek lesznek, mint a 3-ban voltak. :( Persze van akinek bejönnek a lebegő platformok, meg a fogaskerekes hátterek de nekem nem.
  • Myselor
    #181
    én nem játszottam a 3al sajnos.de a 4ről tök igaza van ugyanazon a helyszínen mész végig 2x ugyanazok a bossok kissé frusztráló volt már:)
  • Shep
    #182
    Az igaz sajnos. Nekem a 4-ben leginkább az nem tetszett, hogy nem Dante volt a fő karakter.
  • Myselor
    #183
    hát igen,de lehet majd azért a 3-t is kijátszom:) kíváncsi vagyok rá azért
  • Fpocok
    #184
  • DarkSector
    #185
    A 3. részben normális helyszínek voltak barátom, nekem is pont ez a bajom a környezet, itt igénytelen...lehet változatos de művészileg nekem nem illik a képbe.

    3. részben normális helyszínek voltak.
  • DarkSector
    #186
    Igen de inkább 2x normális helyszíneken (ennek is amúgy megvolt a történetben a magyarázat, mint 1x igénytelen pályákon)
  • DarkSector
    #187
    Igen Nero jött aki inkább egy fiatal Dante, mint ez.
  • Myselor
    #188
    persze én értettem hogy miért.és a történetet is,de akkor sem élveztem ugyanazokat a bossokat többször,2-3x is nem volt az jó:)
  • DarkSector
    #189
    Persze, egyetértek, idegesítő picit, DMC4-SH4-AW AN...ezekben a játékokban van ilyen.

    Mindegy 1x talán végigmegyek rajta.
    Megvenni meg max ha lesz 1-5dollár közt később.
  • Shep
    #190
    Dehogy voltak, állandóan a bezárt hülye folyosók, a 4-ben sokkal jobbak voltak a helyszínek csak ott meg a játék maga nem volt olyan jó.
  • DarkSector
    #191
    Oks sok zárt rész volt, de jobb mint ebben a szétdarabolt semmit nem mutató, logikátlan és szivárványszínű helyszínek.

    Én ezt ha végigviszem akkor csak a bossfight-ok miatt lesz.

    (ez nem neked, csak hangossan gondolkozom:)
    Nem értem és NEM IS AKAROM hogy mi alapján találták ki, főleg ezt a rádióállomásos dolgot...NEM ÉRDEKEL ....
  • Myselor
    #192
    igazából én úgy fogom fel ugye a démoni erők miatt van ez így,a két világ közti egyensúly felbomlik ,azért ilyen mindfuck a környezet és a pályák:)
  • DarkSector
    #193
    Hát az oké, tekintsünk el ettől, az a rádiós téma mi? vagy tv-s állomás benne?
    Oké hogy bármi lehetséges, meg ez még nem volt, de IDÉTLEN. :D

    Nemtuom, én demo-t lenyomtam, youtube-on is néztem, a későbbi pályákat.

    Nézd meg pl amikor egy vonat megy a mennyezeten.

    Az ellenfelek is szerintem gagyik, legalábbis a repkedő babák nekem unszimpik.
    Nem is igénytelen erre a megfelelő szó hanem ötlettelen.
  • Myselor
    #194
    hát nem tudom,igazából a demo kevés volt. a videók alapján kicsit üresek a mappok,nekem a démonokkal nincsbajom.igazából játszani kellene vele jó néhány órát utána többe tudnék mondani,én nem tartom azért ötlettelennek,tudod az én lelkivilágomnak és a kellemesen beteg elmémnek ahogy mások hívják,teljesen jó ez a kép világ.én tudok vele azonosulni és a dubsteppel xd
  • Seth
    #195
    Ötlettelen? AZért némi kreativitás szorult a készítőkbe szerintem :D
    A tv-s híradós rész pl baromi jó ötlet volt, az egyik legjobb főboss (amik amúgy baromi könnyűek még legnehezebb fokozaton is)

    A rádiós nem tudom melyik, nem emlékszem ilyenre :)
  • DarkSector
    #196
    Előre mondom a dubstep-et rühellem, de nemgond van hifim.

    Pályák-Ellenfelekhez nem kell órákat játszanom, ránézek és vagy cool és szimpi, vagy nem.

    A megszokáshoz igen, ahoz kell idő.
  • Myselor
    #197
    igen tudom hogy te rühelled és most is épp azt hjallgatom DmC ost xd
    figyi majd azért játszunk vele és majd meglátjuk milyen :D
  • DarkSector
    #198
    Úgy értettem hogy tv/rádio, vagy-vagy, nem tudtam melyik pontosan. :)

    Persze a boss, de nekem nem tetszik.
    Nekem a DMC régi stílusa, nagy kastélyok stb....
    Nemtudom az első részben láttad-e milyen helyszínek voltak.

    Az első részben amikor elindulsz a nagy kastély alól, nah az epic, gagyinak hat a graf most, akkor az álladat nem tudtad mozgatni a látványtól.

    Most meg elindulok, jah jobbra 3 szörke textúra balra 5 kék, faxomtudja ez mit szimbolizál, de nekem mennem kell előre.
  • CalebJoe
    #199
    Már maga egy játék megalkotása is kreativitás, azért mert valakinek nem jön be ez a design az ő baja.
  • DarkSector
    #200
    Persze nincs ezzel goond, másnak ettől még tetszhet, nekem nem jön be meg a Villogó feliratok, a Conviction meg Alan Wake első DLC-ben a hideg kirázott tőle.

    Én biztos öregszem és azért vagyok válogató, az én véleményem 1 vélemény, ahogy másnak is.
    Ezért vannak többféle játékk...Majd megtalálom én is a nekem tetszőt.

    Picit szar hogy elvesztettem, de nem fog gondot okozni, picit mérgelődtem ahogy a RE sorozattal de ez van megszokni vagy megszökni. :D
    Hálisten van más amivel tudom pótolni.