963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • Seth
    #121
    Mit nem értesz??
  • DarkSector
    #122
    A Őszülést.
  • Seth
    #123
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem őszül,hanem platinaszőke lesz :D Kb olyan dolog ez,mint a Dragon Ball Z-ben,mikor felerősödnek,akkor azoknak is besárgul a haja, japán buziság, nemtom :D
  • DarkSector
    #124
    Őszül. :P
  • Shep
    #125
    Gyereke is lesz? )
  • Myselor
    #126
    köszi erre voltam én kb a legjobban kíváncsi.mostmár akkor értem,úgy lesz ahogy gondoltam :D am mennyire hosszú a játék?
  • Seth
    #127
    ELég hosszúnak találtam. A játék statisztikája 14:40, vagy valami hasonló számot mutatott mikor végeztem.OLvastam olyat hogy túl rövid, 4 óra alatt végigvitte,meg hasonló kamu dumákat. Ki van zárva szerintem,hogy valaki elsőre ennyi idő alatt végigvigye. Jó tempóban is minimum 10 órás a cucc,de én keresgéltem a pályákon gyűjtögetnivalók után,nameg az elsőre elérhető legnehezebb fokozaton kezdtem. AZóta már 20 óra körül járok,mert elkezdtem nehezebb fokozaton is ami végigjátszás után nyílt meg. Majd ha ezt megcsinálom megnyílik még 3 fokozat. Csuhajja :D
    AMúgy sok sikert a billentyűzetes irányításhoz, annyi hülye kombináció van, hogy csak na :D
  • Myselor
    #128
    aha,értem.jólhangzik ez :D egyébként a 4et is azzal játszottam,nem monmdom hogy annyira jó volt.de megszokható.de ha annyira nem volna jó tudok controllerrel is játszani:)
  • DarkSector
    #129
    Szerintem a kövi részben csecsemő dante lesz a trans. :D


  • Seth
    #130
    Nem idősödik meg mikor aktiválod a devil triggert,nemtom ezt honnan szedted. Ugyanaz az arc, csak be"őszül" a haja, meg a színvilág ilyen inverz lesz.
  • Myselor
    #131
    én sem értem mit magyaráz sok ember,meg főleg hogy ez nem is az a dante aki a régi volt.de ugyanaz csak fiatal,tehát a személye ugyanaz.voltak itt összevissza beszélések rendesen:)
  • DarkSector
    #132
    Jó akkor nem idősödik csak megőszül...A fiatal Dante egy megőszült, ámde fiatal Dante lesz. :D
  • Seth
    #133
    Jajmostmá....najó, ahogy mondod :D Beőszül. Igen. A 3. átalakulása az,hogy már a bőre is teljesen elráncosodik, majd előkap egy járókeretet és azzal üt. Tripla sebzés bónusz jár érte
  • DarkSector
    #134
    4x-es sebzés mert a járókeret 4 talpa sebez egyszerre. :D
  • Seth
    #135
    Ez csak 3 lábas. Vergil-nek van a 4 lábas
  • DarkSector
    #136
    Télleg igaz. :D
  • Myselor
    #137
    nem lett ez rossz srácok:)
    Games Master (Print) – 89%
    OXM (Print) – 9/10
    Polygon – 8/10
    PlayStation Official Magazine UK – 8/10
    Eurogamer – 8/10
    Destructoid – 9/10
    Digital Spy – 4/5
    CVG – 9/10
    Gamespot – 8/10
    ShopTo – No score
    Eurogamer.de (German) – 8/10
    HardGame2 (Spanish) – 9/10
    Strategy Informer – 8/10
    Popbucket – 8/10
    Beefjack – “Recommended”
    Gametrailers – 8.5/10
    Entertainment Focus – 8/10
  • Shep
    #138
    Új COD is ilyesmi pontokat kapott és ,hogy ez most mit jelent csak egyéni megítélés kérdése.
  • CalebJoe
    #139
    azt fizetett ezt meg csak a rajongók szeretik
  • DarkSector
    #140
    Ezek bazze nem játékos értékelések...ilyenek loszart nem jelentenek, minden 2. játék kap ennyit.
  • DarkSector
    #141
    Az legalább hű maradt önnmagához.
  • Myselor
    #142
    én is 8-9 körül értékelném a játékot.szóval egyetértek velük:)
  • DarkSector
    #143
    Minden ekörül kap.
  • Myselor
    #144
    értettem elsőre is,de mondom egyetértek velük,mert én is ennyire értékelném:)
  • DarkSector
    #145
    Én is értettelek elsőre...:D
  • Myselor
    #146
    akkor nem tudom miről beszélünk xd
  • DarkSector
    #147
    Én tudtam 3 perce még. :D
  • Myselor
    #148
    jó mindegy akkor :D
  • DarkSector
    #149
    :P
  • vk90
    #150
    A Dmc 4 is ez körül kapott anno.
  • Myselor
    #151
    jó :D
  • vk90
    #152
    Egy kis teszt.
  • wedge31
    #153
    Azért feltünö, hogy mindenhol nagyrészt csak dicsérik a játékot.
  • vk90
    #154
    Talán azért mert jó lett? :D
  • Myselor
    #155
  • DarkSector
    #156
    Amíg nem lesz más esetleg csináltam egy banner-t.
    Ha lesz jobb lecserélitek. :)

  • Myselor
    #157
    szerintem nagyon jó lett.max a szélei nem kellenének vagyis a keret na:)
  • DarkSector
    #158
    Ja de keret az már védjegyem...:D azért fura mert a Dante kis kócos haja éppen belelóg egy cseppikét. :S de amúgy vékonyra csináltam, nem vészes. :)
    Remélem.
  • DarkSector
    #159
    Most ez egy új megoldás alaján csináltam, még lehet gyorsitani kicsit a technikán, de ez a mozgó izék miatt asszem bő 3-4 óra volt.
    Az érdekes az benne hogy nem én csináltam ezt a logokat. :)

    Ilyet normál esetben csak html-ben lehet, de konkrétan ezt a képet azokból az alapanyagokból amiket használtam még ott sem.
  • DarkSector
    #160
    Mielőtt félreértés lenne azért 3-4 óra mert az egész kép ennyi, meg hogy most csináltam (találtam ki) elsőre ilyet, ahogy a kép elkészült, és ez sok tesztelgetés miatt ennyi, de szerintem ha nagyon megvan minden cucc 1 óra elég rá...mindenféle pozícionálással együtt. kb.