963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • DarkSector
    #81
    Látod még csak a 4. résszel játszottál és te is érzed hogy ez más.
    Lecserélték mivel nem a Capcom azon emberei készítették az új részt akik az eddigit, igaz ez a Resident Evil 6-ra is.

    Lecserélték a karaktereket, ja, jó ötlet erre hogy hát csak fiatalodtak. (DMC4-ben Nero új karakter volt mégis kis Dante maradt benne)
    Az új Dante amúgy nem fiatal Dante, hanem ő Dante ikertestvére (legalábbis én így hallottam először). Hogy miért ugyanaz a neve azt nem tudom.

    A karakter még mindig eléggé buznyák, de oké eltekintettem már tőle hogy a kemény Dante megszűnt, azt a stílust karaktert, nem kapjuk már vissza.
    De maga a játék, a Boss-okat kivéve, igénytelen-fantáziátlan mocsokszar pályák, ellenfelek... A trailerek és a demo alapján ezt mondom. :(
  • Myselor
    #82
    de hallod ez hülyeség hogy dante ikertestvére, a trailert nem nézted?Vergil is benne van,és mondja hogy emlékszel rám?dante pedig hogy igen a testvérem vagy,és akkor igen az ikertestvéred,és hasonlítanak csak a hajuk és a ruhájuk más.szóval nem lett lecserélve.am meg igen,teljesen más volt a régi hangualat,sokkal jobb másabb.ez a dante is kemény,de ugye írták is a történetben hogy dante régebben ilyen hülyegyerek volt aki mindenkibe belekötött harcolt neki ment mindennek észnélkül,nem rossz ez de nem is annyira jó.de majd meglátjuk a teljes játékot a demo alapján a pályák tényleg mocsok szarok,a boss fight jó volt.majd meglátjuk:)
  • DarkSector
    #83
    Nemtudom, lehet azóta változott a felállás, a neten azt olvastam hogy ő Dante-nak egy része, nem maga Dante.

    Mindegy, maga a játék összeségében lesz szar.
    Nem kell nagy tudoomány, a trailerekben látni az idétlen pályákon az idétlen játékstílust, vizuális szemszögből mondom ezt.

    Kombóknál a 2 ravaszgombbal amiket kell nyomatni az szerintem nagyon kényelmetlen lett.
  • Myselor
    #84
    hát én sem tudom,ezt vettem ki az egészből meg hát ez volt a videókban,kb mindet láttam szerintem.leírást nem találtam a történetről.am meg a pályákat nem nagyon láttuk még csak ami a demoban volt.azt mutogatták eddig is.igazábol full annyit látni csak mindenhol szóval nem tudom még.a 2 felsőgomb nyomkodás meg tényleg szar lett.meg nem is értem az angel meg a devil faszságot. :|
  • DarkSector
    #85
    Angel-Devil, nem gáz, a DMC3-ban piszokjól működött, meg lesz ilyen Nero-nak is (DMC 4-ben)...:)
    (mármint hogy át tudsz változni, nem konkrétan név szerint A-D....)
  • Myselor
    #86
    nem konkrétan mert teljesen más szerintem:) de ebben az újban csak az angyal kasza van meg a ördögbalta vagy mi xd
  • Myselor
    #87
    de am azt tudom hogy át tud alakulni és akkor fehér haja lesz,de akkor majd valamikor úgy marad vagy mi?:d márint történetben így kéne mert ugye később marad a fehér haj.
  • DarkSector
    #88
    A demo-ban legalábbis. :)
  • DarkSector
    #89
    Ezt nem értem, Nero-nak alapon fehér haja van. :D

    Ha a DMC5-re gondolsz ott nem fehér haja lesz hanem az Maga a régi Dante.
  • Myselor
    #90
    az 5re gondolok hogy ugye fekete a haja dantenak.de amikor démon lesz akkor fehér mint a régi dantenak ugye.na erre gondolok hogy akkor majd úgy marad neki történet szerint vagy mi?:D ez érdekelne nagyon.meg amúgy ha már nero szóba jött,jó lett volna megtudni hogy miért és kitől kapta a demon karját.oké hogy sparda erejét uralja stb,de amúgy semmit nem tudni róla:)
  • DarkSector
    #91
    Nem nem marad úgy, hanem az maga a régi ismert Dante, ezért sem értem hogy mikor átváltozik az időskori önnmaga lesz?

    Ez amúgy lefogadom a sok hívő által a kezdetekben benyújtott "bazd meg a szarságodat capcom" levelére egy válasz, ez később került bele a játékba, és ahogy kicsit nem annyira buzissá tették a főhőst (nem a melegekkel van bajom, hanem ez a karakter volt kezdetekben egy hímringyó), ezt a hú változz át majd néha a régi Dante-vá és ezzel befogjuk a pofátokat és vegyétek a szar játékunkat stílust kezdték el nyomni.

    Annyira nincs helyén a dolog, hogy ez az újaknak egyeltalán nem lesz fura, a régi DMC játékosok meg már rég a kardjukba dőltek.
  • Myselor
    #92
    nem érted.van egy rész a trailerben most meg nem mondom melyikben xd ugye az új dmcben dante a fekete hajú átváltozik demonná és akkor fehér lesz a haja érted?mint a régi dantenak a régi sorozatba.na ezt mondom akkor mi lesz az új danteval majd befehéredik a haja teljesen?:D erre lennék majd kíváncsi.érted
  • DarkSector
    #93
    Ezt mondom, nem fehéredik a haja meg feketedik, hanem amikor átváltozik az a régi Dante, itt ebben a játékban nem szabad keresni a logikát...:D

    Én sem értem, azért írtam hogy miért változik önnmagává? :D
    Hülyeség az egész. :D
  • Myselor
    #94
    jah xd lehet hogy igazad van de én még mindig azt mondom hogy ugye most fiatal a dante és nem fehér még a haja csak ha démon lesz olyan mint a réginek vágod?a 4ben vagy a 3 pl.na szóval szerintem majd vlaahogy úgy marad a haja,mert több sparda erőt kap majd vagy lófasz tudja,nem értem,nincs logika benne xd
  • Evin
    #95
    Ha szerencsénk lesz, a teljes játékból majd minden kiderül.
  • wedge31
    #96
    DmC: Mission 8 EXCLUSIVE Gameplay

  • jarlaxxe
    #97
    DmC -CG Story Trailer
  • Myselor
    #98
    első értékelések:
    Games Master – 89%
    Cinema Blend – 9/10
    OXM (Print) – 9/10
  • steweee
    #99
    ez most az első négy rész felújított kiadása ?

    igaz, a negyedik részen nincs mit javítani, a korábbaikra ráfért egy kis polír
  • DarkSector
    #100
    -.-
  • steweee
    #101
    ez milyen jel ?
  • wedge31
    #102
    DmC - Gameplay: Dante's Weapons & Secret Mission.

  • steweee
    #103
    na kicsit utánanéztem hogy mi is hogy is. nem volt túl nehéz. le voltam maradva vele, na

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Devil_May_Cry

    viszont kérdés, hogy a HD collections tényleg nem jelent meg PC-re ?
  • grebber
    #104
    Nem, csak konzolra!
  • DarkSector
    #105
    Talán mert Nincsen Pc-re az első 2 rész és akkor a Collection-nak nem lett volna értelme. :D
  • steweee
    #106
    nem lett volna túl bonyolult az átirat, mivel emulátorral is megy. viszont akkor nem érdekel túlzottan, a négy az jó, megnéztem, később játszok vele msot van más.
  • DarkSector
    #107
    Bocs ez egy (fáradt vagyok ehhez), mert azt hittem viccelsz, mikor ezt kérdezted.
  • DarkSector
    #108
    JANUARY 15TH 2013
  • Fpocok
    #109


  • Shep
    #110
    Még mindig nem tudtam megszokni ezt az Anakin fejet Danténél.
  • DarkSector
    #111
    Én már kezdem megszokni, de lehetett volna valami más nevet neki adni ha már a speckó átváltozás a régi Dante....? WTF.
    Nem is értem a készítőket. Tök béna, az a spec transform hogy megöregszel. :D
  • wedge31
    #112
    Sok mindent nehéz lesz megszokni.
  • Fpocok
    #113
    "speckó átváltozás a régi Dante....? WTF."

    Viccelsz csak, ugye?
  • DarkSector
    #114
    Nem.
    Ebben most nem.

    Azért van a kavar, mert elsőre nagy ellenvélemények voltak Dante külsejét és a játékot illetően.
    Az arca kevésbé buzis már.
    A környezet amiket eddig láttam nagyon szarok, de úgy szó szerint, nem is tudod hogy mi a hátték, csak darabolt textúrák vannak összevissza, a színek nincsenek összhangban, szerintem egyszerűen nincsen stílusa a játéknak (de ez magánvélemény, a boss fight-ok miatt 1 végigjátszást megér)

    Na szóval Dante hogy azért a régi játékosokat kicsit kiengesztelják belekerült mint ÁTVÁLTOZÁS....OMG.

    Oké hogy sokan a régi Dante-t akarták de nem így, vazze ekkora baromságot még nem láttam játékba.

    Ezt nem értem máig...tök fasza megváltozik a kép átváltozva, fehér-piros tónusú lesz kemény de nem így szerintem, hogy tudod hogy a normál karakter meg a fiatal Dante. :D
  • Fpocok
    #115
    pff... ezt hogy a faszba gondolták? Értelme nincs, csak annyi, hogy cukkolják a rajongókat. Köcsögök. /köp
  • DarkSector
    #116
    Hát erre mit mondjak? Utálom a Team Ninnyát.
    Na jó a Ninja Gaiden az jó volt.
  • DarkSector
    #117
    Vagy legalábbis úgy emlékszem a NG is TN alkotás részben, de már nem tudom.
  • DarkSector
    #118
  • Seth
    #119
    Mivel én már végigtoltam,de nem akarok nagy spoilereket írni,de úgy írom mi van Dante hajával :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a játék végefelé fehér foltok tarkítják már a haját alapállapotában is,a legvégére pedig teljesen befehéredik. Nem tudom számít e hogy a játék során mennyiszer használod a devil triggert, talán attól is függ, nem tudom
  • DarkSector
    #120
    bazze. én nem is értem mi ez. :P