6
  • Megtörhetetlen
    #6
    főként az öregasszonyoknak ez nagyon jó lehetőség, de ahhoz képest hogy ez tavalyi cikk még sehol semmi sem valósult meg belőle... :S
    Az ötlet jó lenne én is hajlandó lennék egy minimális összeget fizetni, pl. 1 fontot simán kifizetnék havi/2heti 1* mint nagy bevásárlás simán beleférne... Megspórolva a cipekedést és a sorban állást... A többi kellemetlenségről nem is beszélve... pontot meg sosem gyűjtök semmi értelme, kb. a kedvezménnyel együtt is olyan drága hogy nem éri meg :S
  • blazsa
    #5
    Szerintem simán megérné, a házhoz szállítás, mert nagyon elfoglaltak az emberek, bár a drága benzin ár miatt, nem biztos, hogy ingyenes lenne. Pont tegnap vásároltam ebben a csodálatos multiban és most elődrukkoltak pont gyűjtéssel. Vártam már, hogy mikor jönnek elő vele ők is. Bár be kell vallanom, hogy pozitívan csalódtam, mert pont az asszonnyal terveztük, hogy kéne venni evőeszközöket a lurkóknak. És lám mit lehet venni, a pontokkal? gyerekevőeszközt méghozzá elég jó minőségűt, amin újra megdöbbentem. Úgy voltam vele, hogy megosztom veletek ezt a hasznos infót.Kíváncsi vagyok ki döbbent meg rajta, egyáltalán hallottatok róla?
  • amitriptilin
    #4
    nekem annyit megérne, hogy ne cipekedjek...
  • Praetor
    #3
    Angliában 1-3 font körül van a házhozszállítás. Itthon is legalább ennyi várható, ha bevezetik.
  • Atkamon
    #2
    Jaja, szerintem pár év, és itthon is bevezetik... Lenne rá kereset szerintem, főleg ha nem lenne drága a szállítás.
  • passatgt
    #1
    jó lenne itthon is egy ilyen, mert elég sok időt lehetne spórolni vele