28
A folytatás
  • Borkownik
    #28
    Nekem is még a játékban is megakadtam amikor a 6. részben az első emléknél a felvonónál mindig meghal Dumbledore (young). Mindig akadozik.
  • Alexius
    #27
    Sziasztok!

    Nekem is pont ugyen ez a bajom, csak egy kicsit gyengébb gépen.
  • Blaki
    #26
    Sziasztok!

    Végigjátszottam az 1-4-iget gyönyörűen futott 1920x1200-ban minden max beállítással.
    Most kezdtem el az 5-7-et és elég gyakran belassul a játék akadozik, ugyan olyan beállításokkal. Már az elején az animált menüben is be-be röccen.. :( Néztem nincs patch a játékhoz.
    Windows 7 64 biten játszom.
    Kizártnak tartom, hogy gépigény problémám lenne. Battlefield 3 ultrán 60-70 fps :)
    (konfig: AMD Phenom 2 X4 975, AMD radeon HD7970, 8GB DDR3 1600MHZ ram.

    Valakinek 5-let?
  • zev
    #25
    100% jeeee
  • misafeco
    #24
    Köszi szépen, már rájöttem magamtól is :)
    Az zavart meg, hogy az előző részben egy boltba kellett bemenni érte.
  • mrzed001
    #23
    Mert nem ott kell, hanem a foltozott üstben.
    Ott az emeleten, első ajtó balra, tehát nem kell végigmenni a vetítőig.
  • misafeco
    #22
    Tudja valaki, hogy hol lehet Red Bricket vásárolni? A Weasley-boltban van egy lépcső felfelé, de azon nem tudok felmenni.
  • Ádám 95
    #21
    Sőt,nekem sikerült 100%-ra kijátszanom :D
  • Ádám 95
    #20
    8 partinként letölteni és ha valami csodafolytán letölteném is nem müködne akkor egyböl irok hogy haggyátok
  • Ádám 95
    #19
    de ha valakinek igy se menne olyan okokból mint nekem akkor annak ittvan ez:http://www.skidrowgames.net/lego-harry-potter-years-5-7-reloaded.html
  • Ádám 95
    #18
    Annak aki nem találja ezt a játékkot akkor itt az oldal:www.gamestorrent.com itt lelehet tölteni csak nálam egy gond van nem full sebességel még söt alig mén valamivel egyszóval nálam nem egyhama jön le :D
  • lacibacsi
    #17
    Halódik a topik, de hátha most feljön...

    Kérdésem lenne a használókhoz: Az irányítási beállításokat, hogyan tudom elérni, hogy megőrizze a program? Ugyanis beállítom a nekem tetszetős billentyűzetkiosztást, játszok, de az újraindítás után megint default kiosztás van érvényben...

    Az eddigi LEGO játékoknál soha nem volt ilyen gondom...
  • punkers
    #16
    Jöhetne már én hiányolom :d
  • JackSparrow88
    #15
    Persze én nem hiányolom mivel bőven van mivel játszanom most xD
  • JackSparrow88
    #14
    Ja nem vagy egyedül mivel 14-én Amerikában, nálunk 18-án jelent meg. Mellesleg már a CD Galaxisban is kapható XD De persze még warez nincs belőle, gratulálok hozzá :DD
  • wass12
    #13
    Csak én furcsállom, hogy még nem kering a neten egy PC-s verzió?
  • Domcsika
    #12
    A másik topikot törölték.A topikot újra megnyitom.És kérlek ÍRJATOK!!
  • Domcsika
    #11
    A táma népszerűtlen!!!!SENKi sem ír ide.ezért nyitottam egy új topikot.És aki még látogatja ezt a topikot(ha van ilyen:D)akor az ide NE írjon.hanem az új topikba:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1315139779
  • Domcsika
    #10
    Megvan a megjelenési dátum.November 1.Egy kis információ:

    http://www.videogamesblogger.com/2011/08/09/lego-harry-potter-years-5-7-preview.htm
  • Klemice
    #9
    mekkora faszfej vagy
  • Burdi
    #8
    szép is lenne..:D
    sztem majd csak jövőre
  • csokalaci
    #7
    Hm kíváncsi leszek rá :) Az első rész is tetszett
  • Narxis
    #6
    Nekem is, én is várom.
  • Fresh Duke
    #5
    Miért kell megosztanod másokkal, hogy idióta vagy?

    Amúgy, a játék város, eddig az összes Lego játék bejött nekem.
  • Carloska
    #4
    Lego Harry Potter: Years 5–7 is an upcoming videogame in the Lego video game franchise, developed by Traveller's Tales, published by Warner Bros and due for release in 2011. It is the second Lego Harry Potter game. It will be the sequel to Lego Harry Potter: Years 1–4 and it will be based on its toy storyline.
  • MerlinW
    #3
    Elvileg jövő hónapban jelenik meg.
  • Klemice
    #2
    Azt hittem már, hogy sg praktika ilyen korán, de nem :(
  • Domcsika
    #1
    Traveller's Tales hozzáfogott a LEGO Harry Potter Years 5-7 nevű játék elkészítéséhez.Nyilván mint mindig most is jelen lesz a szokásos LEGO humor.Jelenleg még nem szolgálhatok hírekkel,de hamarosan biztosan lesznek híreim a játékkal kapcsolatban.