23
  • adamfesto
    #23
    Azt vagy ezt? :)
  • Kindred Blades
    #22
    Azért a között, hogy akart lenni, vagy hogy az is, van egy hangyányi különbség, és ahogy magad is mondtad, ez az előző kategóriába tartozik.
  • Yutani
    #21
    Lejtő alja a Gothika? Szerintem nem volt az rossz film, abszolút rendben van. Viszont nem vagyok műértő kritikus, így biztos rosszul ítélem meg.
  • Mat666
    #20
    2 éves film azt most nyomják a moziba vicces.
  • winnie
    #19
    ezen kár kiakadni. az egyértelmű, hogy a film nagyon filozofikus akart lenni, más kérdés, hogy szinte minden ilyen irányú dolgot kivágtak belőle. de ettől még azért a lényeg lejön belőle.
  • koschwarz
    #18
    persze, persze...
  • Rotyoka
    #17
    Most fejeztem be, nekem kifejezetten tetszett ez a Diesel film
  • winnie
    #16
    nincs olyan verzió és soha nem is lesz. (egyébként nyugodtan meg lehet nézni, csak a vágás miatt nem érdemes bojkottálni, hiszen a mai mozis többség szerintem örül annak, hogy kikerült belőle egy óra duma és csak az akció maradt benne. sőt, egy plusz akciójelenetet is beraktak.)

    "Btw, WTF happend, h a palace egy két éves filmet se szó, se beszéd bedob a moziba. Ilyet sem láttam még"

    akkor járj nyitott szemmel. például a héten végre moziba kerül nálunk az örökifjak, ami 2007-es film.
  • Kerub
    #15
    A trailer nagyon ütött anno és vártam is filmet. Aztán amikor megtudtam h egy órát kivágtak belőle, direkt nem néztem meg amíg ki nem dobják hozzá azt a plusz egy órát. Egyáltalán elérhető valahol az a verzió?
    Amíg nem, addig én tuti nem fogom megnézni :S

    Btw, WTF happend, h a palace egy két éves filmet se szó, se beszéd bedob a moziba. Ilyet sem láttam még
  • endrev
    #14
    Én is megmondom: koschwarz nem vette észre, hogy a filmnek van üzenete is. Nem baj, szabad még futni pár kört. :D (Vicces, hogy azért írni tudnak emberek, de felfogni egy történet aspektusait, elvonatkoztatni, átlátni dolgokon, az már nehéz. Na mindegy, senki sem érdemli ezt, csak egyszer az életben valahol le kell írni.)

  • koschwarz
    #13
    megmondom. vindízel A pontból B-be igyekszik egy csajjal az oldalán. ez nyakon van öntve valami zagyva és híg levessel.
  • PetruZ
    #12
    A plusz jelenetek (mint pl. Aurora magánszámai, vagy a "Szentanya" és a tolószékes prof. extra szövegei) sem adtak a történethez semmit. Most sem tudom, miről szólt a film. :)
  • winnie
    #11
    "Kicsit hosszabb pár jelenettel, de ugyanúgy magyarázat nélküli és befejezetlen."

    azért ez erős túlzás. én azt láttam, nem egy nagy eresztés, de más. más az eleje, más a vége. még a végén az a drága autós üldözés sincs benne a rendezőiben:)
  • scagnetti
    #10
    Híg fos egy film volt az tény. Nem is értem miért hozza be a forgalmazó.
  • koschwarz
    #9
    vacak. az hogy 2 év után most mutatják be, az meg egy vicc.
  • PetruZ
    #8
    Semmilyen. Volt szerencsém a 97 perces rendezőihez is (már kint van), ugyanolyan, mint a mozis. Kicsit hosszabb pár jelenettel, de ugyanúgy magyarázat nélküli és befejezetlen.
  • grebber
    #7
    Wheelman film jöhetne már!
  • narumon
    #6
    Kiváncsi lennék ha nem lenne szétvágva milyen lenne, mert így gyak. értékelhetetlen, pontosan azt éreztem rajta, hogy jeleneteket egymás mögé dobáltak de nem állt össze, legalább most már tudom miért. A studió is hülye mert így egyértelmű volt, hogy ezzel a szeméttel semmit nem fognak keresni, ennyire még a mai ember sem hülye.
  • Wittgen
    #5
    Nekem tetszett. De. Oltárira érezhető volt rajta, hogy sok jelenet ki lett vágva, valamint az amcsi stúdió szájíze szerint lett összerakva. Ha szabad kezet kapott volna a rendező srác, sokkal jobb film kerekedhetett volna belőle.
  • Zedas
    #4
    Én nagyon szeretem Dízel Winit, de ez a film valóban bűnszar lett, pedig az első pár perc még jó volt.

    Riddick 3-at a népnek!
  • Griphons
    #3
    Ha már idegen szavakkal villogsz legalább rendesen írnád őket Winnie!
    Disztopikus és nem disztópikus, miliő és nem milió. És új szavakat sem kell fölöslegesen kreálni, nyugodtan írhatod azt hogy ismétlődő, senki nem fog megharagudni, mert nem magyarul beszélsz/írsz.
  • MsUser
    #2
    Jó rég láttam már én is, el is csodálkoztam mitől új.
    Azt hittem hirtelen hogy fojtatják, jön a második rész :)
  • zoltannemeth
    #1
    Legalább címet tudnál írni Viktor!!! 2008-as film, ez messze van Vin Diesel legújabb akciófilmje jelzőtől!!