226
Trackmania 2
  • JonasSandor
    #226
    Jó béna akkor.
  • BladeW
    #225
    Jó. Nehéz.
    Kíváncsi leszek hogy jön be ez az üzleti modell, ingyenes verzióval nem tudsz custom servereken multizni, a Season pályái meg nem igazán kezdőbarátok.
  • MerlinW
    #224
    Olyan mint a többi, annyi, hogy van az ingyenes verzió, mint a Stadium volt, és éves előfizetés van, nem veheted meg a játékot...
  • JonasSandor
    #223
    Milyen lett? Ma jött ki.
  • Mikiller
    #222
    Valaki akinek meg van a játék nézze már meg, hogy tud-e csatlakozni a maniaplanetre. Tegnap ment minden, ma meg még nem tudtam csak offline csatlakozni. Nem lehet a szerverhez kapcsolódni (12029) hibát ír.
    Utoljára szerkesztette: Mikiller, 2016.10.03. 16:43:19
  • fery02
    #221
    Miután írtam, utána egyből mentem is Steam-re szétnézni, ahol meg is láttam az akciós Valley-t. Zsebeltem is be egyből.

    Csak a hirtelen extázis miatt írtam be ide neked. :D
  • grebber
    #220
    Már semmit nem lehet írni ebbe az okádék fórumba se kötőjel se semmi. Akkor azok nélkül :

    TrackMania Valley 3 Player Pack 16 font kb 1920ft 1db
    Van 5dbos csomag is úgy 1840ft-ra jönne ki darabja.

    Trackmania Collection 17.75 font kb 6360ft

    Ebben benn van a Canyon ,Stadium és a Valley is amik steamesek az United Forever az nem.

    TrackMania Stadium 5 Player Pack 12.80font 2.56font darabja

    A többi akció
    Ami árakat írtam az -20% még ezeken felül ami az oldalon van mert van év végéig kedvezményem!

  • fery02
    #219
    Ennek ess neki légyszíves még egyszer, mert ha véletlenül a Valley is akciós valahol, az nagyon érdekelne!
  • grebber
    #218
    TrackMania² Stadium 5-Player Pack £12.80 2.56font/db
  • MerlinW
    #217
    TM2: Stadium most csak 5€ Steam-en.
  • fery02
    #216
    Ez úgy tűnik bukó.
  • fery02
    #215
    Már csak 1, ha jól számolom (én, te, grebber, Laza).
  • Mikiller
    #214
    Akkor még 2 ember kéne:)
  • grebber
    #213
    Gamersgate-en a legolcsóbb amit találtam:

    12.8$/db lenne az 5-ös pak ára!



  • Mikiller
    #212
    Én is tervezem, de Euro az a Dollár, nem? Ma kellene megvenni, mert 10%-al olcsóbb.
  • fery02
    #211
    Az úgy elég baráti lenne.
  • grebber
    #210
    Én is most keresek az 5-ös pakkra embereket.

    11.52$/db lenne!

    Egy fő már van (Laza személyében)
  • fery02
    #209
    Tervezi innen valaki megvenni a Valley-t?
    Csak mert akár 3-as meg 5-ös pakkba is meg lehet venni, így olcsóbban ki lehet jönni fejenként.
  • tototto
    #208
    Kijött a valley steamre!
  • fery02
    #207
    Játszottam eddig mindegyik résszel, de akkori warez-pista fejemmel mindegyiket csak is kalóz verzióban játszottam, tehát ugye only single.
    Tudom, hogy a Nations ingyenes, csak az a stadionos környezet nem jön be, így abba csak belenéztem, nem foglalkoztam vele multiplayer szinten sem.

    Ez a Canyon viszont nagyon tetszik, olyan jó szervereken tudok játszani, sokszor 50+ fővel együtt. Meg nagyon beteg pályákat össze tudnak hozni tényleg a játékosok...
    Szóval el leszek én ezzel is bőven. :)

    Köszi a választ egyébként! :)
  • [HUN]FaTaL
    #206
    Hasonló, de valahogy szerintem jobb lett. A nations pályák sztem kompatibilisek evvel, legalábbis elég sok a homemade map a szervereken.

    Nekem attól függ, hogy megveszem-e, hogy mennyien játsszák. A régi TMUF elég kihaltnak tűnik, legalábbis a magyar szervereken.
  • MerlinW
    #205
    Szerkesztőt nem néztem még, de azon a pár pályán amit próbáltam, még nem láttam új elemet. Egyébként Nations-ben a játékosok is készíthetnek elemeket, tehát innentől...:D A fizika számomra ugyanolyan, legalábbis nagyon hasonló.
  • [HUN]FaTaL
    #204
    Elvileg több elem van, vagy nem? Meg a fizika picit más lett, és a graf. Ha nincs több elem, akkor akár össze is köthetnék a régivel úgy jó móka lenne.
  • MerlinW
    #203
    Ezekszerint nem játszottál még egyik TM-el sem. TMU óta ugyanaz minden a grafikát leszámítva.
    Ez egy kényelmes 4 billentyűs unaloműző játék. Billentyűzetre van kitalálva.

    A pontokat el lehet költeni mások által készített custom map-okra és autó skin-ekre. Minden más opcionális, plusz móka. A tét sima tottó, értelemszerűen meg tudod többszörözni a planet-jeidet, az adomány pedig... nos benne van a nevében.

    Megjegyzem, érdemesebb az első rész Nations-ével játszani, miután ingyenes több milliós tábora van, végtelen mennyiségű pályával és modellel. Rengetegen játszanak vele online és gyakorlatilag bit-re ugyanaz, mint a TM2 Stadium. Nem is értem mi értelme volt kiadni ezt. Ráadásul pénzért.
  • fery02
    #202
    Sziasztok!

    Érdekelne, hogy ti mivel irányítjátok a játékot? Billentyűzettel vagy gamepaddal?
    Csak mert szerintem a billentyűzetes irányítás is teljesen a helyén van, talán ez lenne az az autós játék, amihez nem feltétlen nyúlnék gamepad-ért.

    Multiplayerrel nem minden tiszta egyébként, főleg a Planet pontokkal.

    1. Például miért érdemes gyűjtögetni őket? Érdemes spórolni velük, vagy nyugodtan lehet őket szórni?
    2. Miért jó egy szervernek, ha adományozok neki valamennyit?
    3. Verseny kezdéseknél lehet rakni tétet (szintén ilyen Planet pontokkal) valamire. Mi az a "valami"? :)
    4. Van egyéb felhasználási módja ezeknek a pontoknak a felsoroltakon kívül még? Annyit tudok, hogy lehet velük venni még dudákat, kinézeteket, pályákat.
  • Masakari
    #201
    ahhha,értem.
  • MerlinW
    #200
    Nem volt úgy, mióta Ubisoft megvette a Nadeo-t.
  • Masakari
    #199
    Nem úgy volt egyébként hogy a stadium az ingyenes lesz mint volt az a nations-nél is stb? Mondjuk 9 eurót kicsengetek érte majd simán, a nations-t imádtam,elég sokat játszottam vele.
  • Zomil
    #198
    Értem köszi :)
  • [HUN]FaTaL
    #197
    Tudom, a United úgy is van meg. :) A sima TM-ből és a Sunriseból is volt külön dobozos. Gondoltam hátha ebből is lesz. Na mindegy, akkor majd megveszem steamen a stadiumot :)
  • tototto
    #196
    úgy volt steam se lesz, tehát kitudja idővel még az is eljöhet, hogy kiadják dobozosan is :)
  • MerlinW
    #195
    Az első részből (TM:U, TM:U Star Edition) volt dobozos, nekem is az van. A másodikból nem lesz.
  • [HUN]FaTaL
    #194
    Dobozos release ebből sem várható?
  • MerlinW
    #193
    Egy ügyességi játékmód Canyon alapokon.
  • Zomil
    #192
    Az mi? :)
    (bocsi a hülye kérdésért)
  • MerlinW
    #191
    Canyom mellé jár a Platform is.
  • [HUN]FaTaL
    #190
    Nem. Furcsa, mindenesetre nem bánom. :)
  • Zomil
    #189
    Azt nem tudjátok miért fele annyi, mint a canyon? Mert tudtommal csak a téma más.
  • [HUN]FaTaL
    #188
    Na már közben megy az is :)
  • [HUN]FaTaL
    #187
    Tetszik :)

    Multi nincs a betaban, vagy nincs még egy db szerver sem? :D