26
Samsung GT-I5800
  • Gauge
    #26
    "Kedves" ismerős beállíott képernyőzárat, de nem emlékszik a mozdulatra. Most mit tehetek? A telefon újraindításkor is kéri a mozdulatsort...:(

    Köszi.
  • Amcir
    #25
    Valaki tudna segíteni, hogy a fülesről a gyári fülvédő műanyag elveszett, és hogy olyat tudok e valahonnan szerezni?
  • HeadHunter86
    #24
    Hali! SpeedView-ban tökéletes nálam a GPS, viszont a gyári Navigációval csak keresi a műholdat és semmi, már próbáltam egy csomó helyen, de semmit. A GPS Optimisation progit is feltettem rá és semmi.
    HA valaki tud megoldást írja le pls.
  • koxxx
    #23
    Köszi!
    a Sajátgép felismerte.De pont a Kies többi alkalmazását szeretnénk elérni,mint például a névjegyzék elérése/módosítása.
  • Rage47
    #22
    A Kies elég megbízhatatlan. Olykor segít, ha újraindítod a gépet, vagy előbb indítód el a Kiest, aztán dugod be a telót. Sokszor a Kies nem ismeri fel a telót, de a Sajátgép igen, és akkor itt is lehet másolgatni, törölni stb.
  • koxxx
    #21
    Szevasztok!
    Egyik ismerősöm megvette ezt a telot.aztán bajban van,mert nem sikerült összehozni a telo meg a gép közötti (intim) kapcsolatot
    mi lehet ennek az oka?
    Feltette a Kies programot,de vhogy nem jön össze a dolog
  • Aquir
    #20
    Több samsung modellnél működő LCD teszt:
    Hívószámoknál: *#0*#      have fun
  • Rage47
    #19
    ajánlom az appbrain.com oldalt
    ráklikkelsz egy alkalmazásra, akkor automatán szinkronizálja a telóddal, és a telódon egyből installálhatód az alkalmazást.
    most raktak bele új lehetőséget, mely szerint háttérképet egyből cserélhetsz az appbrain.comon keresztül a telefonodon
  • Rage47
    #18
    nekem nem kapcsol ki, bár nem figyeltem igazán, vagy csak nem beszéltem 1 percnél többet:D
  • gneoka
    #17
    megvettem, nagyon jó kis készülék
    azt nem tudja valaki hogyan lehet beállítani hogy hívás közben ne kapcsoljon ki a képernyő 1 percen belül mert olyan zavaró hogy mindig meg kell nyomni egy gombot és csak utána tudom lerakni
  • gneoka
    #16
    Gondolkodok egy ilyen telefon megvételén
    érdekrlne hogy az összes androidos alkalmazást tudja kezelni? vagy ez mitől függ az androidnál ? felbontástól? vagy minden alkalmazás készülék specifikus?
  • kondoros8
    #15
    Egy Galaxy Spicához képest ennek a telefonnak sokkal letisztultabb a formavilága, meg elvileg gyengébb a hardvere, de egy gyors tesztjáratot követően azt vettem észre, hogy erre sokkal jobban optimalizálták a rendszert. Kevesebb Force Close és lassulás jelentkezett, a sebesség meg folyamatosan stabil volt!

    De Spicáról nem sok értelme van erre váltani...
  • Aquir
    #14
    akinek ilyen van az biztos szereti :p
  • LoSA
    #13
    Szép kis telefon, Samsung Galaxy S azért szebb...
  • Aquir
    #12
    aki nézni akarja a szemével:


  • Prince of Máté
    #11
    Nem a samsungról mondtad el a véleményed, hanem arról samsung telefonról.
    Hülyeség lenne 1 telefon alapján osztályozni egy gyártót...
  • SimaSuna #10
    nagyon jól tudom..
    csak elmondtam a véleményemet a Samsungról.
  • whiskeyman
    #9
    Szent igaz
  • MR ME
    #8
    irigyek vagytok
  • pxxl
    #7
    haggyad má' egyedi betűje van xD istenkirály
  • whiskeyman
    #6
    Megsúgom, hogy ez is Androidos, méghozzá 2.1-es
  • bertino
    #5
    és akkor most te vagy az ász ?
  • SimaSuna #4
    Samsungot telefonban egy életre meggyűlöltem.
    2-3óra telefonálás után az akksiján rántottát csináltál..meg még testre se szabható.
    most 14k-ért vettem Vodafone 845-t. Androidos, tehát nem zárt rendszerü..
    egyedi betűtipusom van már rá...és veri az LG GT540et sebességben :)

    de használd egészséggel :)
  • circa
    #3
    Attól, hogy érintőképernyős miért tartana 3x annyi időbe tárcsázni, gyorsan megszokod majd és ugyan olyan gyorsan megy, kivéve ha szar a telefon menüje.

    Teló spec.
  • whiskeyman
    #2
    Semmi infó a telefonról? Én tudom melyik ez, de aki nem ismeri, annak nem mond semmit, hogy neked mennyi időbe kerül tárcsázni.
  • Gauge
    #1
    Ennek a telefonnak nem találtam meg a topicját. Beszélgessünk hát!:)

    Én egy Nokia 6300-ról váltottam, életem első érintőképernyős telefonja. Ötletes szép kis telefon sok hasznos és okos megoldással. Egyedül telefonálást tartom körülményesnek (de ez valszeg az összes érintőképernyős telefonnál gondot jelenthet). Amit korábban 3 mp alatt megoldottam (pl. tárcsázni egy számot), az most min 10mp-ig tart.

    Alapjában véve úgy gondolom, hogy jó az ár-érték arányú eszköz szereztem be.