19495
10802156721311543414.jpg

A sorozat aktuális sztoriján túlmutató (tehát a könyvet érintő) kérdéseket, válaszokat, spoilereket
legyetek szívesek az író topicjában [link] tárgyalni.

A viták elkerülése érdekében: amíg NEM adták le a magyar tv-ben az aktuális részt, addig használjátok a spoiler taget,
ha pedig már lement az HBO-n is, akkor lehet nyíltan beszélni a történésekről.


Interaktív térkép

Világtérkép


  • MaRee
    #313
    Trónok Harca 4 kötet magyarul PDF-ben
  • Csacsi
    #312
    csak ez Word...És a PDF jobb lenne.
  • MaRee
    #311
    Na ez egy nagyon fasza rész volt, ezerszer jobb mint a harmadik! Az ilyen pörgős részeket szeretem, a vége pedig főleg jól sikerült, alig várom a következő részt
  • Montanosz
    #310
    már linkeltem onnan letölthetitek,aki igényli annak meg vannak az előzmények is a Kóbor lovag 12
    4 kötet

    akkor legyen már ott egy FEIST pakk is, rá is ráférne már egy jó kis sorozat))feist művek

  • MaRee
    #309
    Reggelre felnyomom őket akkor!
  • Csacsi
    #308
    Engem érdekelne PDF-ben. Azt jól lehet olvasni a telón.
  • Shiwo
    #307
    nekem prc-be van meg
  • G_ArchAngel #306
    Szerintem lesz akit erdekel.
    En angolul 'szenvedek' vele es most mar igy fogom vegigolvasni:)


    (valojaban nagyon elvezem - a lassusagom ellenere is - hogy olyan kifejezeseket tanulok, amitol meg az amerikai lakotarsamnak is felszalad a szemoldoke:D)
  • MaRee
    #305
    OFF:

    PDF-ben megvan magyarul a sorozat 4 kötete, ha kell felrakhatom valahova.
  • mindero
    #304
    Ez nagyon állat :)
  • Montanosz
    #303
  • Pierre75
    #302
    Te mit nézel? Meg se próbál realista lenni, a Rómával ellentétben. Ez egy 300-ra hajazó kardozós-baszós történet, kellően primitív párbeszéddel, hogy minél szélesebb körben élvezhető legyen.
    Ha meg gondolkodtató, művészi igény hajt, akkor ott van Bergman (Hetedik pecsét, Úrvacsora), Truffaut (Jules és Jim).
  • Montanosz
    #301
    ..kinek a csizmaszár))
  • 89
    #300
    kinek a pap...kinek a paplan :D
  • hapi
    #299
    Ne bántsuk a spartacust!! Bugyuta sztori? miért végig nézted?
  • Malakai
    #298
    Spartacus nem akar realista lenni, de egyébként a sztorihoz tovább kell azért nézni az első egy-két résznél. :)
  • G_ArchAngel #297
    nincs ertelme hasonlitani, sajat mufajaban mindketto tokeletes
  • 89
    #296
    Most néztem bele ebbe a spartacus: vér és homokba...
    Ég és föld a különbség a trónok harcához mérten...valami elképesztően bugyuta a story, a párbeszédek és az effektek is nagyon gyengék...realista akar lenni, de valahogy nagyon nem az :D
  • Laza
    #295
    Már csak a szintén langyos Özgéje kell ide ... a többiek farkaskölyköt kapnak, ő meg egy gyárilag borotvált dögöt :)
  • G_ArchAngel #294
    az arca nekem is, de alkatra chubby:)

    Viserys ellenben engem nagyon arra a nem hetero VivaTV-s Kristofra emlekeztet:)
  • MaRee
    #293
    Jó ez így is! Azéért ne feledjük, hogy ez egy középkori szintű fantasy világban játszódik, nem lehet mindenki topmodell, és az ilyen világokban/időben a teltebb idomok a divatosabbak. Én mindenesetre bevállalnám egy-két körre, a királynő nekem viszont rohadt ellenszenves és nem tetszik, Daenerys arcra is sokkal szebb szerintem, olyan tündéres
  • G_ArchAngel #292
    Kicsit hagyhattad volna tovabb a latvanyert. Majd kepzeld el, hogy az amugy sem telt kebleibol fogyna eloszor, ha ezt leadna. Logna ott ket felig telt tejeszacsko

  • Hoz_Hun
    #291
    Szerintem (Catherine Howard-t játszó) Tamzin Merchant nem olyan rossz nő. Mondjuk nem az esetem. A "Trónok harcában" viszont valóban jobban mutat Emilia Clarke.
    De ha már a "The Tudors" szóba kerül, a legjobb nő benne Mary Tudor-t alakító Sarah Bolger. Simán nagyon jó nő. Amúgy nem nagyon szokott érdekelni, de a hangját is imádom. Úgy hogy külön örültem, hogy a BioShock 2-ben ő szinkronizálta Eleanor Lamb-ot.
  • Montanosz
    #290
    hát igen nem mindenki szereti a deszkákat))

  • MaRee
    #289
    Daenerys dagadt?? Hol éltek ti?





  • paly90
    #288
    töltött galamb:D
    pont jó alakja van sztem
  • 89
    #287
    dagadt mondjuk van aki a deszkákat szereti...
  • Andr0
    #286
    Erotikusan puffadt xD (mint ismerősöm kutyája... xD)
  • Prof William
    #285
    Tényleg szép nő királynő. A személyisége már más kérdés:) Meg az hogy mennyire szereti a drága testvérét. :)

    A sok szőke gyerek egy idő után feltűnő lenne ha király nem lenne akkora szétivott agyú partydisznó.
  • Hoz_Hun
    #284
    Mondjuk nekem legjobban, mint nő a királnő jön be. Ő nagyon szép.
  • Hoz_Hun
    #283
    Jó az. Erotikusan domború. :) Lehet rajta mit fogni.
  • G_ArchAngel #282
    Ezen a kepen jol nez ki, de a sorozatban dagadt (oke, husos...).
  • Laza
    #281
    Továbbra is ég és föld :)

  • Laza
    #280
    Az előbb olvastam, hogy eredetileg a Tudorokból az a csúnya nyápic csaj lett volna Daenerys szerepében, csak recastoltak ... hála az égnek, ennél jobbat nem is tehettek volna, ég és föld a különbség ... az a csaj még egy barbárt sem tudott volna elcsábítani :)




  • Laza
    #279
    Pedofilok vagytok, hogy ennyire rákattantatok? Még szépnek sem szép ... tipikus gyerek feje van.
  • Montanosz
    #278
    Farkasölőt láttátok? aki nem az sürgősen pótolja))
  • G_ArchAngel #277
    ahol a film tart - ha belevesszuk a honapokig tarto utazast - a konyv szerint 9 ev korulinek kellene lennie
  • Montanosz
    #276
    elég ha felmész a facebookra, aztán ott durkálhat az ember a tizenévesek kacér fényképei között (Szörcs!)
  • Hoz_Hun
    #275
    Szinte már vártam. :)
  • Frosty01
    #274