13
  • komloimisike82
    #13

    Na lejött !Igen komoly! Van benne kihívás ,de kicsit " Grid-szerű"(mint abba az F3000) ,pesze tudom,hogy egy brand,így a menü is hasonló mint a GRiD/DiRT-ben.De azért szerencsére ez inkább hajlik a sim. mint az arcade felé.Ráadásul ugyanúgy fut mint a dirt 2.Nekem csak a vga -m marad el az ajánlottól(igaz az nem kicsit GF 7800 gtx-256 mb vram),tehát egy 5 éves vga,de a többi hardware-em sem nagy durranás(AMD phenom x3 triple core 8750,2 gb ddr2 ram),tehát a vga-at leszámítva átlag gép.A max gépigény nem alacsony ,nekem szinte minden low/ultra low 800x600-on ,de legalább hozza a stabil 30 fpst.De még így is nagyon szép így is simán veri a rFactor F1 mod-ját,és a hasonló F1 cuccokat.Fizukor mihelyst lesz új vga-m ,megveszem
  • Skynet
    #12
    Azért remélhetőleg ez valami arcade beállítás volt és lesz benne szimuláció mód is mert ez így nevetséges.

    Egyetlen opció ami vált szimu és arcade között ( ne adj isten soksok beállítási lehetőség mi legyen mi nem) inkább kedvez az eladásoknak, és mindkét oldalnak (szimu/arcade fanok)....
  • bazza
    #11
    Bmeg, ha egy kommandós veteránt cod-elé ültetnél, nem biztos h ő lenne a frag király... Tökfullmás.
  • kumica
    #10
    azért egy tesztpilótától többet várna az ember,eléggé béna sztem:D
  • Throme
    #9
    Valszeg minden segítség be volt kapcsolva...
    Gyanítom komolyabb szimuláció esetén már rajtnál kipörgött volna a kerék és csúszkált volna ide-oda. A fűre kerüléskor szintén tuti egy körbefordulás, vagy kipörgés...

    Jó lesz ez a játék. Aki meg valóságra vágyik menjen versenyezni. Ott nem lesz "restart" opció!
  • Seth
    #8
    Miért mindíg esős videókkal reklámozzák?
  • LeventeV
    #7
    egy hiba volt amit azota kijavitottak. a vegleges jatekban mar minden auto fogja spriccolni a vizet a visszajatszasban.
  • Batistuta007
    #6
    hát az amikor az aszfalton van nem rossz,de mikor kicsúszik a vizes fűre és úgy jön vissza mintha száraz beton pályán lenne az kicsit vicces.
  • Gyuszopapa
    #5
    Mit gondolsz ha szimulátornak készítették volna mennyivel kevesebben veszik majd meg.
  • sanyicks
    #4
    elég arcade lesz ez is...
  • Poetro
    #3
    Az azért gáz, hogy a visszajátszásban csak a saját kocsink húz maga után vizpernye függönyt, a többi kocsi meg mintha száraz úton menne. Lehet jobb lett volna, ha a saját kocsink se csinálja, ha teljesítmény okok miatt nem húzza a többi autó.
  • guruzone
    #2
    lesz persze. Felszáradó ideális ív, Spa-ban hol itt esik, hol ott :)

    Nagyon büszkék rá a Codemastersnél, ezt az időjárás-rendszert fogja használni a Dirt 3 is.
  • DaemoonHunter
    #1
    Nem igazán követtem nyomon a játékot, de lesz ebben olyan hogy változó időjárás verseny alatt? Tehát nem végig esőben kell csapatni.