2681
Neverwinter MMORPG
  • Although
    #81
    Rouge video
    elvileg D&D játékként van hirdetve. A videok alapján vagy nagyon jó lesz vagy semmi köze nem lesz hozzá :)
  • darkling
    #80
    Control Wizard bemutató
  • csgj
    #79
    F2P, biztosan, így hirdették eleinte. Gondolom nem változtattak a dolgon. Meg különben is Perfect World a kiadó. :-D
  • cataflam02
    #78
    Szerintem f2p... ha fizetős lenne akkor már csomagolhatnak is... :D
  • MaRee
    #77
    Hááááát... Majd meglátjuk. A DDO-t sem értettem már eleve hogy miért nem FR-re csinálták, Eberron szerintem gagyi(mondjuk az egész játék az). Ez fizetős lesz?
  • csgj
    #76
    De ez MMO, ennek kábé ilyennek kell lennie... Nézz meg egy DDO trailert. Nem tűnik sokkal jobbnak. Azért nem lett csúnya, és teljesen Forgotten Realms stílusú külcsínre. Én még reménykedem. :-)
  • cataflam02
    #75
    Hát ez irtó gyenge lett.. valahogy ez az egész nem tud lázba hozni...
    szerintem tuti bukás... inkább csináltak volna egy 3. részt...
  • csgj
    #74
    Lore trailer :-)
  • Although
    #73
    E3

    Érdekes lehet érdemes lesz belenézni. Jó lenne már valami gameplay tényleg. De a D&D jelzés elég védelmet ad hogy ne egy akció valami legyen csak. De biztosra tudni valamit az egy másik dolog. :)
  • Torzonborz
    #72
    öööö....deeee Rift nem vót bughalmaz. :D de tényleg azt egész jól összerakták. csak vhogy nem gyütt be. :(
    PotBS se volt rossz csak az alapkoncepió meg a későbbi változtatások tették gallyra.
    szóval akad pár darab de sajna tényelg elég ritkák. :(
  • Although
    #71
    Gondoltam hogy nem bírod ki. :) Bár szerintem te se tudsz mmo-t ami kezdésnek ne bug halmaz legyen. :)
  • BEAST #70
    Dalakora jó móka volt, az erődostromokat azóta is hiányolom más pwkből. Viszont a Baldur's Gate: The Sword Coast Chronicles egész jó hely nwn2-ben.
  • Kasadya
    #69
    nebassz,hogy Dalakorán nyomtad
  • TVelvet
    #68
    Uhh... Én anno a Dalakorán annyit nyomtam... :(( Régi szép idők, csinálhatnának olyasmit...
  • Torzonborz
    #67
    bocs de nem bírom ki ( lassan szerintem már úgyis megszokod )
    no hát ez inkább ne legyen olyan bughalmaz mint az volt


  • Kasadya
    #66
    így hirtelen MMO-nak korántsem nevezném...,de egy co-op multinak még jó lehet:P:) mégiscsak AD&D!!
  • Although
    #65
    *több gameplay..
  • Although
    #64
    Mondjuk lehet hogy csak egy sima akció játék ennél több kellene. A graf jóval gyengébb a conannál de az másodlagos ha nem egy wow123 lesz.
  • Although
    #63
    Ez lehet érdekelni fog! Egy az egybe Conan beütése van. Remélem a story is legalább annyira jó lesz meg a group isnták is. :)
  • Kasadya
    #62
    NOCSAK NOCSAK:P

  • steweee
    #61
    sztem sincs köze az nwn-hez. ha így marad, akkor sima akciójáték lesz némi add szabályrendszerrrel. eleve szarnak tűnik hogy ugrál a játékos. ez akkor lenne jó, ha látszódna hogy az ellenfélre kattint az egérrel, majd a karaktere úgy kezd csatába, hgoy van a szabályrendszer szerinti elugrálás, harci mozdulatok (korábbi játékokban ez volt egy sarkalatos pont, hogy állnak egymás mellett és csapkodnak és ennyi, varázsló varázsolgat), és úgy befolyásolja a csatát hogy a különböző képességeket kapcsolgatja és aszerint változik a következő körök eseméyne, és azok grafikus megjelenítése...
  • Kasadya
    #60
    jaj srácok az a lényeg,hoyg Ad és d!!! és akkor mivan ha kicsit akciós lett? nekem kifejezetten tetszik:P
  • Jakuza001
    #59
    nwn eseteben elegedettek csak es kizarolag ad&d-vel lehetnenk elegedettek, nem ezzel az action bullshittel.
  • s0n1c
    #58
    nwn esetében mondjuk pont elégedett lennék egy swtor szerű story based co-op mmoval :) ettől függetlenül egy nyitott világ és keresztül-kasul bejárható swrod coast a minimum :)
  • Jockey
    #57
    hat, azt nyilatkozta az egyik dev, hogy a pvp-t megjelenes utan tervezik beletenni, szal felesleges varni barmit is..
  • Jockey
    #56
    elkurtak..
    ezt is..
    harcrendszer lattatja hogy egy akcio jatek lett belole..
  • s0n1c
    #55
    azért én megvárnám a későbbi infokat :) mindenesetre ez a video nekem sem tetszik...
  • Torzonborz
    #54
    az
  • Jakuza001
    #53
    Ez most valami akcio shit lett ?
  • Gyogyito
    #52
    Hm, érdekes videó. Jó volt látni egy kis game playt, még ha Pre-Alpha verzió is.
  • Kasadya
    #51
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XQ8qKj-jQxc#!
  • Although
    #50
    http://www.playneverwinter.com/frontpage

    Nos úgy tűnik elég durva lesz. Lehet a Conan mellett erre azért egy próbát szánok majd, ha már annyira hiánycikk lett a solo rpg manapság.
  • EpicDD
    #49
    Sziasztok! :DDD

    Aki szeretne egy jó fantasy alapú fórumos szerepjátékban játszani:

    http://ertheis.forumq.net/

    Érdemes kipróbálni! :DDD
  • [HUN]Crassus
    #48
    2012 végére halasztva.........:(

    Neverwinter release date being pushed back to the end of 2012. Cryptic has a habit of rushing MMOs out the door a little sooner than perhaps they ought to. Hopefully this delay has that extra polish time factored in.
  • [HUN]Crassus
    #47
    http://www.ign.com/videos/2011/10/05/neverwinter-story-trailer?objectid=84411
  • Susarc77
    #46
    http://www.playneverwinter.com/gallery
  • [HUN]Crassus
    #45
    Akció-RPG MMO lesz a következő Neverwinter .


    2011. június 06. hétfő, 15:45 Györkei Zoltán


    .



    A Neverwinter széria következő része, eltérően az első kettőtől, egy online, co-operative RPG lesz. Jack Emmert, a játékot fejlesztő Cryptic igazgatója már az első két játék esetén sem értette, miért volt a címben a Nights szó, ezért a stúdiónál úgy döntöttek, az egyszerűségnél maradva szimplán Neverwinter-nek keresztelik az új játékot.

    A folytatás jelentős része a város alatt található csatornákban játszódik majd, melyeket néha elhagyva a környező területeket is be lehet majd járni. A történet közel 100 évvel a Never Winter Nights és a második rész után játszódik.

    A felrobbanó vulkán szinte az egész várost maga alá temette. Az ujjáépítési munkálatok már megkezdődtek, az új játékosok pedig saját érdekeiktől vezérelve segíthetnek, mindamellett, hogy kedvükre vadászhatják a szörnyeket.

    A Cryptic olyan MMO-kért felelős, mint a Star Trek Online és a Champions Online, ezért valószínűsíthető, hogy a Neverwinter is inkább egy RPG vonásokat is tartalmazó, de főleg akció játék lesz. Lesz aukciós ház, bank, és tágas területek, ahol a játékosok kedvükre mászkálhatnak. A játék fő részét azonban egy masszív történet kíséri.

    Az NPC-kkel történő párbeszédek nem csak a questekről fognak szólni: például a kocsmában iszogató karakterektől értékes információkat lehet majd szerezni a különböző területekről, gazfickókról, illetve fejleményekről.

    Várhatóan legalább öt különböző játszható kaszt lesz elérhető a játékban: wizard, fighter, rouge, ranger, cleric. Ez a szám még bővülhet a jövőben, de a készítők nem szeretnék, ha több tucat felesleges osztály lenne a játékban csak azért, hogy legyen miből válogatni. Várhatóan a játékos kézikönyvekben fellelhető számos kaszt közül visszaköszön majd pár a játékban is, mint például az Artificer vagy a Beastmaster Ranger.

    Az utazások során lehetőség lesz NPC-k segítségét is kérni, amennyiben éppen nem találnánk vállalkozó kedvű partnert. Ezek felett minimális irányítással rendelkezik majd a játékos, mint például “menj oda”, “támadd meg”.

    A fő küldetés teljesíthető lesz az említett NPC társak igénybe vételével, így senki nem fog attól függeni, hogy éppen talál-e társat. A felbukkanó ellenséges hordák mérete a csapat “emberi” tagjainak számától fog függeni.

    Az előző részekhez képest eltérő harcrendszerben nem lesz lehetőség megállítani az időt, így a Dungeons & Dragons taktikára épülő harcmodora még intenzívebb lesz, és még több odafigyelést igényel majd.

    A készítők ígérete szerint ismét lehetőség lesz saját tartalmak létrehozására és megosztására, melyekhez a játékosok számára különböző eszközöket biztosít a stúdió. Ezek értékelésére, keresésére és böngészésére a játékon belül lesz lehetőség. Elképzelhető, hogy a jövőben akár profitálni is lehet majd ezekből a tartalmakból, de a megvalósítás módja egyelőre homályos.

    A megjelenés időpontja egyelőre nem ismert.
  • [HUN]Crassus
    #44
  • [HUN]Crassus
    #43
    Hopp!




    http://www.playneverwinter.com/videos

  • kastil
    #42
    Hát látom a GWt még mindig wow és társaihoz hasonlítják :D.
    Fel kellene már végre fogni, hogy GWnek lófaszfika köze sincs a többi foshoz, egy pvp játék, (közel sem nevezném lebutítottnak) amiben van némi pve, (szintén, egy kurvajó story 4 kampányon keresztül) hogy a sok majom is grindelhessen.