16
  • JASON13
    #16
    Elég balga megállapítás!
  • Mat666
    #15
    Johnny English
  • boond
    #14
    Pedig egyszerű nézd meg a haját :)
    Hiába már ő sem a régi :(
    De a film ettől természetesen még jó lehet :)
  • Johnny Maize
    #13
    Így már mindjárt más.
  • endrev
    #12
    "hiszen a 2003-as előd világszerte 160 millió dollárt kalapozott össze."

    Csak hogy rájárjon a rúd szegény Szekeres Viktorra, finoman jelezném, hogy fogalmi zavar van, bár ahogy látom, éjfél körül készült a cikk, szóval nem csodálom. A "kalapozott össze" szófordulatot a büdzsé összegyűjtésére szokták használni, nem pedig a bevételre. A bevételt ugyanis semmilyen értelemben sem összekalapozzák, mivel az egy értékesítési folyamat, nem pedig pénzgyűjtési. A producerek "kalapozzák össze" az anyagi keretet (egy feltételezett viszontáramlásért cserébe), nem a film a bevételeit. A film már ténylegesen és azonnal ad valamit: önmagát, a mozijegy stb. áráért cserébe.
  • Seth74
    #11
    Szekeres nem a Blikknél újságíró?Ott szarok.
  • stremix
    #10
    Ez a 2 kép semmit sem árul el a kész filmről. Majd ha kész lesz akkor minősítsük!
  • edios
    #9
    nem teljesen értem a cikk és a cím kapcsolatát.

  • Narxis
    #8
    A Mr. Bean nyaral nekem se tetszett, egyszer nézhető, de azért reménykedem itt sikerül legalább hasonlóan jót hozni mint a Johnny English első része.
  • Narxis
    #7
    Nem vagy egyedül...
  • galocza
    #6
    "a forgatókönyvet a Mr. Bean nyaral írója, Hamish McColl készíti"
    az első mr bean filmmel még valamelyest meg tudtam barátkozni, a másodikból kb 10 percet bírtam. kiváncsi vagyok, sikerül-e ezt is elbaltázni.
  • enzim
    #5
    Szekeres Viktor rulz... Tipikusan az az "újságíró", akinek ha a nevét meglátom, csak a cikk felét hiszem el. Hiteltelen és pont.
  • z99999
    #4
    azért mert csak kettő van belőle, az is eseménytelen
  • CptObvious
    #3
    Rowan Atkinson biztos csalódottan néz, mert mindenki elment mekibe hamburgerezni, őt meg ott hagyták egyedül a forgatási helyszínen.
  • pauly
    #2
    Mert így többen elolvassák a cikket,mintha csak annyi lenne hogy "első fotók a Johnny English 2 forgatásáról" :P
  • Chocho
    #1
    Miért "keltenek csalódást"? Nem értem.