11
  • readswift
    #11
    135+áfa acer H5360, 3d szemüveg 20ezer, DLP Link oszt elvileg ATI-val is jó vele a 3d. TESZT. Eddig mindenkinek bejött, nem sok rossz szó van a neten róla.
  • ribot
    #10
    Mennyibe kerül egy projektor, amit már érdemes megvenni?
    Lehet, hogy inkább abban kéne gondolkodnom. :)
  • Piel
    #9
    A régi jól bevált televíziómat nem fogom kicserélni egy ugyanannyit fogyasztó hiper-szuper csodakijelzőre, csak azért, hogy megnézhessek egy-egy műsort. Különben is a műsorok java az agyament kategóriába tartozik, úgyhogy BOCS NEM KÉREK BELŐLE! Kifejezetten irritál az a hozzáállás, amikor fél órán keresztül megmutatják, hogy mit fogok látni azonnal! Amikor megmutatják, akkor hozzátesznek max. 30 mp-et ahhoz amit láttam a bemutatásban! Sokszor csak pofáraesés, mert rájövök, hogy a hír, NEM HÍR! A régi tv-m meg kevesebbet fogyaszt mint az új generációs csilli-villi készülékek. De azért csak fejlesszenek, mire tönkremegy a készülékem csillaghajó árában tudjak venni egy újat.
    A laposom kevesebbet fogyaszt az asztalinál, úgyhogy megvolt a fogyasztás-csökkentés.
  • readswift
    #8
    attól meg nem kell félni hogy nem eszik csak 100wattot, eszik az 200at is :D
  • readswift
    #7
    projektort is lehet ám venni, oszt azon a 720p film is jobban néz ki , meg a fullHD is, főleg 100"-en.
  • rágógumi
    #6
    nem mindenkinek van pénze nagytévére..
    mivel az ember szart nem akar venni (kicsit, kistudásút) ezért nem is vesz.. mert a nagy meg túl drága..
  • who am I 7
    #5
    Jaja, ez divat lett....Csak a kis agytrösztök elfelejtik, hogy nem csak móunikaféle agyradír kereskedelmi adók vannak, hanem léteznek értelmesebbek is, nameg ott vannak a full HD filmek...szóval, van értelme a tv-nek, csak tudni kell használni :D
  • Szemjuel
    #4
    miért kell minden hírhez valakinek egy hasonló szöveget leírni? a "csak nehogy..." legalább néha illett bele és poénos volt, de ez.. :S
  • barret
    #3
    Nekem a TV háttérzaj a netezéshezXD
    Másra ritkán használom már...
  • waterman
    #2
    mióta nem betárcsázós netem van, azóta egyre kevesebbet nézek tévét. most ott tartok, hogy meg kéne keresnem a hosszabbítót, hogy be tudjam dugni a tévét.
  • bino512
    #1
    úr isten csökken a fogyasztás?:D tényleg?Ezt vajon honnan lehet sejteni:D