Az RTL Klub nagyon megverte a Megasztárt

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24
Szerintem is zagyva volt. De még így is jobban tetszett mint az x-faktor. Friderikusz a legjobb 😄! Az X-faktorból meg a Feró.
#23
Amúgy szerintetek is furcsa volt most a Megasztárban a vágás és a szerkesztés? Vagy csak én éreztem nagyon kuszának és össze-vissza kapkodónak?

Még az elõválogatás utolsó része elõtt vágtak be képeket a középdöntõ _utáni_ szereplésrõl. Meg voltak jelenetek, amiket rengetegszer mutattak (pl.hogy a csaj rosszul lett): ajánló; reklám elõtt; reklám után, hogy reklám elõtt ezt ajánlottuk; ez lesz majd nemsokára; meg maga a jelenet. Közben meg csomó ott ácsorgó emberkérõl azt sem tudtuk, kicsoda, hogy énekel, de továbbjutott.
Meg, hogy milyen szisztéma alapján lesz a középdöntõben 200 emberbõl 50, szintén nem derült ki.
10es csoportok, elsõ-hátsó sor, de volt akinek egyénileg mondták meg az eredményt. Hány ember került oda, hogy duettet énekeljen, stb..

Tök zagyva volt néhol.
Vagy csak én érzem így?
#22
... És utána netrõl megnéztem a kimaradt részeket.
Közben megittam egy sört - szerintem én is jól ledöntöttem 😊
gromgotth
#21
Én mindkettõt néztem váltogatva, baráti társaságban és remekül szórakoztam.
Szerintem jól döntöttem 😛
#20
mer te ilyen különleges vagy 😄D

Nagy igazság: "A diploma a lényeg, nem a tudás" Aki darabolva tölt fel torrentet az egy hülye köcsög :)

#19
Egyforma fos musor mindketto...
#18
Nálam tv/sorozat kategóriában van mindkettõ.
#17
Szarházi Szekeres Szopomgép
#16
És ez DVD,Film kategóriában van.
#15
Errõl a srácról kéne csinálni 1 south park-os figurát és mutogatni😄😄😄
#14
Lehet, hogy egy igénytelen szar könyvet olvastál, amiben sokat dugnak. Ahelyett, hogy ilyen tehetségeket néztél volna: http://www.youtube.com/watch?v=4RozO2OTjCI
#13
Nekem speciel nincs tévém és tudatosan távol is tartom magam ettõl a "magaskultúrától". Én speciel az adott idõpontban KÖNYVET olvastam. Szerintem én is jól választottam. 😊
#12
Ami a legszánalmasabb, hogy a két magyar kereskedelmi tévé a kreativitás fekete-lyuka: értelmes, önálló ötlet nem került még ki belõlük (majdnem minden külföldi franchise alapján készül). TV2 csinál valóságshowt, RTL Klub kreatívan lekoppintja (megváltoztat ezt-azt és máris megússza az Endemol pert.) A RTL csinál Barátok közt-öt, erre a TV2 csinál Jóban-rosszban-t. Barátok közt-ben (sajna anyám nézi, így 'tájékoztatást' kapok minden látogatásnál) annó lelövik Berényi Mikit, erre "pisztolylövés dördül a Jóban-rosszban sorozatban'. Egyik csinál Megasztárt, a másik erre csinál X-Faktort. Eszükbe nem jut, hogy "Ok, a másik csinál ilyet, akkor abban az idõben csinálunk valami mást azoknak, akik nem akarják ezt a f...t nézni, hogy legyen hova átkapcsolni."

Mellesleg: Nálam van TV, de nem tévézek én sem, legalábbis bulvár-kereskedelmi csatornákat (értsd: Rötölö Klub, TV2 szint) nem nézek, a Retek-klub és a TV2 ki van törölve a csatornalistából. Valahogy nincs kedvem 140-edszer megnézni a Rendõrakadémiát, meg olyan filmeket, amelyeknek a vetítési jogát már diszkont-csomagban adják fillérekért.
#11
Szerintem is. Bár a F1 sem lenne szükséges a túléléshez. Az egész a pénzrõl szól és rohadtul semmi értelme.
Rage47
#10
mostantól minden hírt 3 részben láthatunk😄
#9
még egy ilyen parasztot, ahelyett hogy lehozta volna egyetlen cikkben...
#8
És a cikkek szerzõje is ugyanaz. 😄
(Tükörkomment ez is. 😊 )
#7
Nincs TV-m es nem nezek TV-t. Egyedul Forma 1-et, BBC online stream-en es ennyi...
Szerintem EN jol valasztottam😊

http://gaborszantai.co.uk/

#6
Aki a filmet választotta AZ választott jól. Én JÓL választottam. 😄
A 2 cikk egymás alatt amúgy télleg nagyon viccesre sikeredett.
De ez legalább azt okozza hogy megnézzük miként lehet 2 egymásnak ellentétes címû cikket írni 6 perc eltelte alatt 😄
Tükörkomment 😄
#5
Értemén, hogy benzin...de mi hajtjaaaaaa 😄
#4
Annyi a lényeg, hogy amig mind a két show ment a megasztár válogató, meg az x-faktor válogató, addig a többség az x-faktort nézte (ami nem meglepõ, mivel oda-vissza veri a megaszart), viszont mikor vége lett az x-faktornak, és jött a Féktelenül címû film, akkor a TV2-n a Megasztár aznap esti 2. részét kezdték el adni, és akkor meg már a TV2-t nézték többen. Vili? 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#3
Ööö, most akkor mi?
#2
😉 Hiba a mátrixban...
#1
Szarok harca...

Nagy igazság: "A diploma a lényeg, nem a tudás" Aki darabolva tölt fel torrentet az egy hülye köcsög :)