68
Longbow Combat-helo - AH-64D Longbow Apache helikopter szimulátor
  • Solt
    #68
    Nagy a csend... :S
  • Papa01 #67
  • Sanyo
    #66
    Célkijelzés egyszerűen.
  • Papa01 #65
    Komoly lesz! :)
  • Sanyo
    #64
    Üzemanyag-rendszer, egyre jobban tetszik nekem ez a szimulátor. :)
  • Papa01 #63
    Nagyon jól néz ki! :)
  • Sanyo
    #62
    TrackIR és pilóta fejmozgás animáció és kaptam egy Take On Helicopters bétát is.
  • Papa01 #61
    Köszi a híreket Sanyo! :)
  • Sanyo
    #60
    Combat-helo 2. születésnap.
  • DummyBoy
    #59
    Ez nem nagymenőség ... Aki próbálta és szereti, annak nem sok a gomb ...

    Ezeknek a szimeknek van árkád része is általában, azzal is el lehet bohóckodni, de nem ez a fő cél.
    A Szimulátorok lényege, hogy szimulálják az adott dolog működését ... Nem azért szimulátor egy szimulátor mert repülőzni meg autózni lehet vele ...

    Mondj nekem 1 olyan szimulátort ami azért döglött be mert sok a gomb???

    A hozzászólásaid nem csak azt tükrözik, hogy lövésed sincs a témához, hanem azt is hogy fiatal vagy te még ehhez ...

    Próbáld ki az Apache - Air assault-ot ... Az árkád ... de szerintem még ott is sok lesz a gomb ...

    Stílusra meg figyelj!
  • TopGun
    #58
    "ocsem" kicsit TOBBET is meg tudnek jegyezni barmibol nagyokos, barmikor repulok ugy mint te, "ocsem" "te biztos otos voltal jopofibol iskolaban " mi? Meg a sok "nagymeno" beszologato...
  • bgabor
    #57
    Így van, elhivatottság kérdése az egész. Aki már veszi ahhoz a fáradságot, hogy megtanulja életre kelteni és reptetni a teljesen leállított KA-50est a Black Sharkban, az már bármit meg tud tanulni benne. Aztán rájön az ember, hogy nem is olyan bonyolult.
  • bgabor
    #56
    Öcsém, te aztán marhára érthetsz a szimulátorokhoz. Süt rólad hogy fingod sincs az egészről.

    Különben tudnád, hogy hiába van 200+ féle billentyűkombináció, bármelyik repülőgépszimulátorral elrepkedhetsz alig egykét gomb+joystick használtával, ahol is a gombok minden szimulátorban ugyanott vannak.

    Mert mi is kell a repüléshez? Kell egy jostick, annak is csak a bot része és a gázkarja, a gombjai nem, hogy tudjad a gépet a levegőben irányítani, és a gázt adagolni. A billentyűzetről még kell KÉT gomb, a kerék és a flaps behúzó-kiengedő gombja. Ez szinte mindenhol a 'G' és az 'F' billentyű.

    Szerintem ennyit még te is meg tudnál jegyezni. Vagy netán túlértékelem a képességeidet?
  • DummyBoy
    #55
    Végülis a Black Shark is bedöglött a maga 12 oldalas billentyűzetkiosztásával :)

    Nem szimek döglenek ki, hanem a pistikék mennek el hókszozni :)
  • Solt
    #54
    Egy ilyet mondj nekem légy szíves.
  • TopGun
    #53
    Jah, az ok. de egy szimulatort sem kell ennyi ideig huzni, es annyi billentyu nincs is, amennyi gombot ezek hasznaltatni akarnak, volt mar mas jellegu szimlator, ami bedoglott, mert keptelenseg volt annyi gombot megtanulni es hasznalni is oket. De mind1 majd meglatjuk mi sul ki ebbol a retesbol...
  • Solt
    #52
    Szeretném felhívni a topik cím utolsó szavára a figyelmedet.
  • Papa01 #51
    Köszi a linket, bajon a hw igénye milyen lesz? :) Vajon BS szintű lesz?
  • TopGun
    #50
    Meddig huzzak meg? A vegen annyi muszer, meg mas egyeb kutyu lesz benne es olyan bonyolult lesz vezetni, hogy elotte el kell menni megtanulni igazi helikoptert vezetni :(
  • Sanyo
    #49
    Épület sérülések és bétateszt.

    Augusztusban zárt béta, de konkrét megjelenési dátum még nincs.
  • Molnibalage
    #48
    Van bármiféle tervezett release date?
  • Solt
    #47
    Na este rápillantok, mert a mobil net nem szeresse! :))
  • Sanyo
    #46
    Majdnem kész a PNVS, valami nagyon brutális. :D
  • Sanyo
    #45
    A megjelenés lesz sokára :), de addigis 2. generációs PNVS.
  • Papa01 #44
    Értem, köszi! :)
  • Solt
    #43
    Sokára lesz infód, és majd csak utána valamikor jön a játék? :))
  • Sanyo
    #42
    Szerintem sokára.
  • Papa01 #41
    Sanyo, a megjelenéssel kapcsolatban van valamilyen infód? :)
  • Sanyo
    #40
    PNVS és sisak.
  • Solt
    #39
  • Sanyo
    #38
    Részletes pilótafülke és fejmozgás animáció. Egyre jobban tetszik nekem ez a szim.
  • Papa01 #37
    Köszi, ezek nagyon durva képek! :)
  • Sanyo
    #36
    Van még :) PNVS és a fejfájás.
  • Papa01 #35
    Én meg fogadtam, hogy több szimulátort nem veszek, hiszen a ROF-on és az A-10-en kívül szinte mással nem is repülök.. de ez tényleg nagyon tetszik! :)

    Köszi a híreket! :)
  • Sanyo
    #34
    IHADSS és sétarepülés
  • Sanyo
    #33
    Esőcseppek a szélvédőn.
  • Sanyo
    #32
    Gyakorlóterep.
  • Papa01 #31
  • Sanyo
    #30
    M230 Chain Gun használat közben.
  • Papa01 #29
    :)) Nem semmi kis szim lesz ez sem. :)