36
  • vajo
    #36
    Főleg majd 3D-be hogy befogsz majd kakilni :D:D
  • bodrisa
    #35
    Húú, voltak itt elég beteg dolgok, de amúgy az egész fűrész-sorozat nagyon jó szerintem.
  • FoodLFG
    #34
    Ez most jó volt, Viki!
    Most legalább nem valami bulvár bullshitet hoztál.
  • kalapos01
    #33
    Honnan tudod, hogy nem lett bajod? Mint lent írtam, annyi bajod már van, hogy nem vagy képes felfogni azt, hogy attól, hogy azt hiszed maradról, hogy nem lett bajod, másoknak még lehet baja. Szóval elbutultál.
  • aneurysm
    #32
    Én 12-13 éves korom óta nézek rottent, bestgoret meg hasonlókat és semmi bajom nem lett. Haveroknak szintén.
  • Reg5
    #31
    Aki a történetre kíváncsi annak elég a első 2-3 filmet megnézni a többi csak felesleges belemagyarázás, és egyéb bullshit.
  • Rotyoka
    #30
    A fűrész az nem a kínzásokról és akivégzésekről szól, de ezt csak az érti meg, aki végignézte legalább az első 3-at
  • Apocalipto
    #29
    Zseniális film :)
  • winnie
    #28
    " Ez egy belezős zs kategóriás izé."

    ennyi a különbség. neked csak a belezést jelenti a film. no offense, ez nem kicsit beteges ugyan, de el kell fogadnom. másnak nem csak azt.
  • MacropusRufus
    #27
    hát még nem jöttem rá, hogy mit esznek az emberek ezen a szérián.
    Szerintem egy beteg hülyeség. Horronak nem az. Ez egy belezős zs kategóriás izé.
    De hát izlésben nem lehet vitatkozni :)
  • DjDano
    #26
    Ha azt hiszi valaki, hogy a Fűrész durva akkor nézze meg ezt a listát (Bár a sorrenddel nem értek egyet) :D

    Minden idők 10 legbrutálisabb és legbetegebb filmje (18+)
  • DjDano
    #25
    Én beleraktam volna azt is amikor egyenként kicsavarja a néger csávó végtagjait , majd a nyakát...
  • gromgotth
    #24
    Jujj de jó! Vér és szenvedés! Ez kell a népnek!
  • kalapos01
    #23
    Annyi butító hatása már volt a horroroknak, hogy azt higgye, hogy ha ő nem, akkor más sem.
  • nonicks
    #22
    nem minden emberre ugyanaz a hatása ezeknek a dolgoknak azt, azért tegyük már még hozzá!
  • Rotyoka
    #21
    biztos behugyozik... Kár hogy mi már 7-8 évesen 8. utas a halált néztünk és mégse lettünk tömeggyilkosok
  • Merces
    #20
    ...rettenetes halálfélelmei lesznek , bevizel éjszaka, és reggelre elolvad a kicsi agyacskája, szóval ne nézd meg, jó? XD
  • kalapos01
    #19
    Sajnos hiába válaszolnánk, a kérdésedből ítélve túl buta vagy ahhoz, hogy felfogd a választ.
  • aneurysm
    #18
    Mert mi baja lesz egy kiskorúnak ha megnézi?
  • mutantleg
    #17
    Tudom én alaphülye vagyok az ilyesmihez, de hogyhogy egyszer se tűnt fel senkinek amikor a triciklis fószer berombolt a helyi baumaxba?
  • bippo
    #16
    Milyen hatásvadászat?
    Ez a cím: "A Fűrész-filmek tíz legbetegebb csapdája - videókkal"
    És most történetesem véletlenül a cikk tartalma is pont az, amit a cím mond. Nincs ebben semmi. Amikor bulváros cím van, az a baj, amikor pontos a cím, az a baj. Hihetetlen.
    (Azoknak az érzékeny lelkűeknek, akik nem bírják értelmezni a címet, azoknak meg pár sorban le van írva még egyszer. )
    Ritka esetek egyike, amikor korrekt a cím meg a cikk, de neeeeem, ebbe is bele kell kötni. Agyam elpukkan.
  • Ferrer
    #15
    Nekem az egyik kedvencem az volt, amikor a gyilkos feka gyereknek a gép kicsavarta a csonjait.
    A másik a szadista motelos csávó, akinek az lett volna a feladata, hogy mindkét szemét kiszúrja.
    Vagy amikor a csávó bent ragadt a kemencében, és az elkezdett égni (erről tudom, h a második részben volt, a többiről nem).
    Ezek nagyon durvák voltak :S
  • Rotyoka
    #14
    mármint az első oldalon az 5. xd
  • Rotyoka
    #13
    Az utolsó (vagyis az első) az geciség, és azt nem is a Jigsaw csinálta :(

    És én feltenném a kérdést: Mire lennél hajlandó az életed megmentéséért?


    Real Ebola :

    Szerinted mit ér a 18 as karika? Már 11 évesen ilyet néz mindenki... Mellesleg ott cím
  • pokolfiu
    #12
    hát bevallom én csak az elsőt láttam... az faja volt, de ezeket elnézve elég morbid az egész széria... japán metélős filmekhez tudnám hasonlítani...
  • Real Ebola
    #11
    Töredelmesen elnézést kérek Viktrotól! Kint van a figyelmeztetés, csak én nem vettem észre! Éljen a hatásvadászat! :)
  • Real Ebola
    #10
    Viktor... mit is mondjak... neked semmi sem szent??? A kiskorúakra való tekintettel kirakhattad volna azért a 18+ jelzést! Enniyre nem lehetsz aljas és szánalmas... vagy mégis???
  • Banano007
    #9
    10 éves pöcsök is láttak már ilyet mit kell parázni..
  • rjudit
    #8
    azért egy 18-as karika nem ártana
  • bippo
    #7
    Aki aggódna, hogy olyat lát, amit nem kéne, az a címből már rájön, hogy necces lesz, elég egyértelmű. Aki meg szereti ezeket, az meg örülhet neki, hogy ki van válogatva.
    Jó kis válogatás amúgy szerintem, bár nem néztem meg őket.
  • Reg5
    #6
    Attól még sok a bajod.
  • Kindred Blades
    #5
    Figyelmeztetés még most sincs ott.
    (Ha csak nem arra gondolsz, hogy "videókkal", de azt nehezen nevezhetnénk figyelmeztetésnek.)
    A címből egyébként is lejön, hogy nem napsütés és nyuszik lesznek a cikkben.

    Azt, hogy mindenféle cím nélkül tették volna fel a cikket, kötve hiszem.

    Az élelmesebb ember ezek nélkül is, a legelső snapshot-ból rájön, hogy ez nem Pixar, és kihagyja. Ahogy kihagytam én is.
    Nem egy nagy was ist das.

  • radical@work
    #4
    Talán nem csak pofázni kéne hanem feltételezni hogy eredetileg nem volt ott a figyelmeztetés csak miután szóltam, okostóni?
  • bitbandita
    #3
    "Fura egy ilyen cikket itt látni."
    A Fűrész-filmek tíz legbetegebb csapdája - videókkal cím után mégis mire számítottál, Walt Disney-re? Amúgy meg ott van az első mondat után zárójelben a figyelmeztetés. Talán nem csak "látni" kellene a cikket, hanem olvasni is.
  • z99999
    #2
    nektek aztán semmi se jó.
    mert a cím aztán baromira nem árulja el miről is van szó nemigaz?
  • radical@work
    #1
    Fura egy ilyen cikket itt látni. Nem kellene valami figyelmezetés az elejére, hogy véres filmjelenetek következnek? Mondjuk a kiskorúak miatt.