26
  • analfa
    #26
    Ez tényleg szép de egyben nagyon pusztító is. Ha újra gyerek lehetnék és Amerikában élnék akkor biztos csillagásznak mentem volna hogy folyton ilyeneket kelljen néznem nagyon jó fizetésért:)
  • Piel
    #25
    Engem is érdekel az a bizonyos p betűs dolog amit egyesek a körben látni vélnek, de szerintem aki még az égen is csak azt látja az beteg ember lehet. Itt az idő elbeszélgetni egy pszihológussal!
  • jhetedikj
    #24
    jobban megnézve tényleg egy lángoló kisfiú xD

    Aki itt pinát lát az inkább nézzen meg egyet élőbe, mert szerintem ez közel sem hasonlít rá.
  • djhambi
    #23
    Egy lila puncika? A csillagászati méretekből kiindulva elférnél benne párszor. :)

    A marsi piramis és szfinx fej után ez a harmadik jel az univerzumban az intelligens életre!
  • sanyicks
    #22
    nem azt mondtam hogy én mit látok, hanem hogy az tök normális ha egy férfi mindenhol p*nákat lát :)
    Én pl ezen a képen egy lángoló emberkét látok.
  • Murder3
    #21
    szerintem meg f*sz.:D:DXD
  • stremix
    #20
    Már nem azért de szerintem is inkább gyerekre hasonlít. Láttál már 3.14nát?
  • duke
    #19
    "Az SN 1987A a közeli Nagy Magellán-felhőben, egy a Tejútrendszerrel szomszédos törpegalaxisban helyezkedik el, a Földtől 168 000 fényévnyire"

    Mar megint ezek a regi hirek. Az sg lehetne egy kicsit naprakeszebb, mert ez kb 168 ezer evvel ezelott tortent. Inkabb arrol irjatok, hogy mi tortenik most. :)

    Mikor ilyen millio fenyeves dolgokrol van szo, eszembe jut, hogy amirol epp beszelunk, az mar valoszinuleg reg nem letezik, vagy mar teljesen maskepp nez ki.
  • sanyicks
    #18
    Rendes egészséges férfiember mindenhol p*nát lát ami egy kicsit is hasonlít rá... ha gyereket akkor ott már gondok lehetnek :D mehet is a pedo-tenor-letöltő-holókószttagadó elhárító kommandó :)
  • sanyicks
    #17
    azt már jó pár éve ismerjük (technológia). De az ember imádja saját fajtársait szopatni, és sok pénzes embernek a világ összes pénze sem lenne elég, így dolgozni kell még sokáig legalább is ilyen ma megszokott ütemben :)
    Az ellenszer: meg kell változnia az emberiség gondolkodásának, szemléletének, de erre nem sok az esély.
  • Madve
    #16
    Én p*nának néztem, na most akkor melyikünk a betegebb?
  • jhetedikj
    #15
    Ti is látjátok a kisfiút a kör közepén?
  • nessboth
    #14
    Miért kell állandóan az UFO-kat cseszegetni? LEhet, hogy megtanítanák nekünk a munka ellenszerét!
  • sanyicks
    #13
    akkor lehet már gyakorolni a világ egyik legjobb játékával :)
  • jaspercry
    #12
    "föld maga is csillagporból van" (üstökös+szupernova vagy hipernova)anyagából
    tehát még az is igaz lehet ,hogy a föld"magjábol" bujtunk ki,persze csak képletesen.
  • Julius Caesar
    #11
    Egyértelmű az evolúció. Vagy netán a megtalált csont-maradványok Isten művei? Elfelejtette törölni a bétát vagy mi?

    Az, hogy hogyan keletkezett a világegyetem meg az élet (a legelső életforma), az meg egyelőre hit kérdése. Ez van.
  • noland
    #10
    Szerintem ez egy gázsütőben sülő kacsa! csak hogy a témánál maradjak.. :D
  • Rotcsa
    #9
    Na, ennél többet nem is kellett volna mondanod ahhoz, hogy nemsokára elkezdődjön a pro és kontra az evolúcióval kapcsolatban....:D a topic meg szét lesz offolva.
  • who am I 7
    #8
    Remélem senki sem hiszi, hogy itt a Föld magjából bújtunk ki... :D :D :D
  • jaspercry
    #7
    Ez nekem új! De jó is ,elolvastam érdekesnek találtam....
    (közöttünk élnek!)
    Ezzel az erővel,a földi élet kialakulása is ilyen eseményekhez köthető,így mi is "MARS"-lakók vagyunk.(a cikk NEXUS6 belinkelésére írom)
  • jaspercry
    #6
    Szerintem a cikk erre is kitér!
    "A robbanás elképesztő mennyiségű gázt és port lövellt ki, benne számos nehéz elemet, többek közt szilíciumot, ként és vasat. Ez a robbanáskor keletkezett anyag most ütközik össze azzal az anyaggal, amit a csillag még az összeomlás előtti haldoklása alatt dobott le magáról (SPACE.com videó). A robbanási törmelékkel bekövetkező reakcióban a csillagközi anyag felhevül, fényesebbé válik, kiemelve azt a rendkívül látványos, gyöngysorra emlékeztető belső gyűrűt, "
  • who am I 7
    #5
    Frost Nova....d2,sorcress XD
  • Kambo
    #4
    Valamit nem értek, meg tudná valaki magyarázni?

    Hogy lehet hogy a szétszóródó gyűrűben lévő anyagdarabok, melyek feltehetően egyesével is kb. Jupiter nagyságúak vagy nagyobbak, fényesebbek (!!!!), mint a robbanás előtti , feltehetően gigászi méretű és fényességű szupercsillag???!!!
  • NEXUS6
    #3
    És ez megvoltmár!?


    Ezek a g@ci idegenek már tényleg köztünk vannak!
  • Szefmester
    #2
    Szép és pusztító. :)
  • jaspercry
    #1