16
  • bippo
    #16
    Nem is volt.
    Sir Quno Jedi aláírásában szerepelt egy angol vicc, amit corrector #9 nem átallott nem kicsit kifogásolható stílusban kijavítani.
    Ahogy látom Jedi ki is vette. (bár szerintem elég lett volna kijavítani.)
    Ahogy észrevettem, corrector simán leharapja a fejét bárkinek, ha komolyabb helyesírási hibát talál.
  • Quantumleap
    #15
    Ti mi a fenéről beszéltek itt? Milyen monostor meg monastery? Semmi ilyen hsz.-t nem látok.
  • bertino
    #14
    hagyd rá.
  • bippo
    #13
    Nem tudom, mi a gond. Kijavított, én meg egyetértettem vele.
    De ha mi tudjuk rosszul, javíts ki nyugodtan.
    A magyar részt viccesnek szántam, csak smiley-t nem raktam a végére.
  • Sir Quno Jedi
    #12
    Khmmm, jó ez nekem már sok!
  • bippo
    #11
    A stílus ellenére szerintem igaza van. Monistary-ről még nem hallottam, monastery-ről meg igen.

    A legszebb, hogy magyarul szójáték is lehetne a viccben. Az égő kolostor fénye 'ELÉG'.
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Kicsit nézz utána, mielőtt másnak beugatsz...
  • corrector
    #9
    Nagyon menő vagy az angol vicceddel, de a monostor angolul monastery, nem az a baromság, amit írtál.
  • bmw
    #8
    En is birom a csavot de ez nagyon gagyi...
  • bippo
    #7
    Én is imádom Rutger Hauer-t.
    Kár, hogy ilyen fröcsögős trash film lesz. A trailer első másfél perce tetszett (utána átmegy paródiába, az nem.) A témából pedig szívesen megnéztem volna egy kicsit komolyabb hangvételű filmet, ilyen lecsúszott, életunt, a rendszer tehetetlenségét, és az elharapódzó bunkóságot megunó önjelölt igazságosztó hobót.
  • creed13
    #6
    Na erre kíváncsi leszek, ez szó szerint trash film lesz.
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Nagyon bírom Rutger Hauer-t, szóval ez is 10/10, már csak attól, hogy játszik benne. Az más kérdés, hogy ez amúgyis jó film lesz.
  • Quantumleap
    #4
    Szerintem "Vadászpuskás csöves" kellene, hogy legyen a magyar cím. Az jó hangulatos és kifejező.
  • ADAMEX9
    #3
    1. trailer király!
    2. trailer szar!
  • Mat666
    #2
    Jónak tűnik.
  • Doomista
    #1
    what
    the
    fuck?