12
  • stremix
    #12
    Ébresztő!!!
  • bippo
    #11
    Tehát akkor moziban csak a +8perces lesz, míg DVD+BR-en meg _csak_ a +16perces. Jól értem?
    Ez nem is baj, úgysem mentem volna el még egyszer a moziba. A +16 perc és a 45perc extra viszont nagyonis érdekel.
  • winnie
    #10
    jöjjön, hármaska, vége az uzsonaszünetnek, visszamegyünk a szobába.
  • stremix
    #9
    Ha megvesszük a lemezt, azzal is az USAt gazdagítjuk. Végülis minden amcsi filmért a kintiek veszik fel a pénz nagy részét. Bocs az off-ért, de így látom (mármint az a plusz néhány perc is Azért készült). Milliárdok úsznak el az országból csak a külföldi filmek miatt...
  • bmw
    #8
    Amugy is a film erdekel mindig nem az extrak, soha nem nezem meg....
  • bmw
    #7
    Ezt mar nem veszem meg, a simat megvettem.....
  • winnie
    #6
    "..az ezt a 3 lemezest veszi meg..köztük én is:)"

    nem. az a tavasszal megjelenő 3D-s verziót fogja megvenni. vagy a 2019 magasságában megjelenő trilógia gyűjtődobozt az extralemezekkel.
  • xido
    #5
    Hát aki nem annyira elvakult,hogy minden kiadást magáénak tudjon és tudott türelmesen várni,mikor megjelenés előtt már közölték,lesz még jóság..az ezt a 3 lemezest veszi meg..köztük én is:)
  • Watchmen
    #4
    Ezért is mondom lehet ebből is rekord lesz nem kizárt.
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    Még jó, hogy nem vettem meg a fapados verziót... majd a "full" (?) extrás BR-t - ha nem elrugaszkodott ára lesz [1x ezer]
  • Ender Wiggin #2
    Én biztosan! :-B
  • Watchmen
    #1
    Azért én kíváncsi leszek, hogy hány ember fogja megvenni a bővített kiadást.

    ''az extráknak és a plusz tartalmaknak csak egy viszonylag szűk réteg tulajdonít jelentőséget - a fogyasztók zömét inkább a film foglalkoztatja.''

    Azért várjuk ki a végét.