4
  • redfish
    #4
    Kedves Zoliz!
    Látom, neked nincs NetBank fiókod, mert ha lenne, akkor tudnád, hogy hiába mondanám meg neked a NetBank-os jelszavam és azonosítóm, semmire sem mennél vele, legfeljebb max. körülnézhetnél a fiókomban, mennyi pénzem van, milyen tranzakciókat végeztem az elmúlt 3 hónapban, stb...

    Szinte már mindegyik banknál csak akkor tudsz a NetBank fiókodból tranzakciókat végrehajtani, ha egyszeri SMS-kóddal hitelesíted az átutalást vagy külön a NetBankhoz kapott chipes e-kártyával és kártyaolvasóval lépsz be a fiókodba (K&H Bank specialitása)...

    Mivel a beregisztrált mobilom NÁLAM van, illetve a chipes e-kártyám is NÁLAM van, hiába lépnél be a fiókomba, semmit nem tudnál csinálni...

    Amúgy tényleg nagyon kényelmes a NetBank, én már évek óta használom.
  • Zoliz
    #3
    Reméljük árulnak majd bankfiók eléréseket is a Vaterán
    Hisz csak egy azonosító meg egy jelszó és a tiéd a virtuális lóvé..
  • adrabik
    #2
    márpedig net szinte mindenkinél van :) nemtom mér' olyan meglepő h. növekszik a tábor. én is netes banki tranzakciókat használok, sőt már megtakarításokat is ott intézek. Na jó, a hitelemnél azért ragaszkodtam a személyes ügyintézéshez. :) ...és ezzel a rangsorral egyet is értek :)
    legalábbis megközelítőleg
  • Rotyoka
    #1
    Akinek van netje és esze az ott is fogja csinálni, mert az esetek 60%-ban olcsóbb minden így