23
  • Airbus A380
    #23
    Én sosem az ilyenek alapján ítélek hanem a szememnek :) Már arról is leszokóban vagyok hogy nekem hú de gyors böngésző kell, kezdek azokkal 1-et értei akik azt mondják a beépített ficsőrök fontosabbak, mint az hogy hopp már be is töltötte.
  • Airbus A380
    #22
    Mivel a 3-as-nak már Chrome alapja van :)
  • caprocorno
    #21
    Hát ha ez eddig IE alapú volt, akkor nagyot változott, mert most szerintem chromium alapú:) Vistán és Win7-en azért a Cnrome gyorsabb, bár az oldalak betöltésében nincs szignifikáns különbség. Érdekes lehet egyszerre mindkettőn elindítani egy tesztet, és figyeld melyiken hogy fut. Aztán a végén a pontszám is a Chromenál nagyobb, és nem kevéssel. Nézd meg Te is a tesztet!
  • caprocorno
    #20
    Tesztelem éppen:) Igaz, hogy én jelen pillanatban csak vistán és Win7-en tudom kipróbálni. Pillanat alatt föltelepült, és nagyon hajaz a Chrome-ra. Na most csinálok pár tesztet, majd jövök:)
  • Airbus A380
    #19
    Ne felejcs el értesíteni :)
  • Airbus A380
    #18
    A 3-as béta. A 2-es IE alapú az még nem tolja le. A 3-as még nincs kész. hiányoznak a 2-es ficsörjei de kipróbálni ki tudod. (működik)

    Amúgy a Chrome állítólag WIN7-en nagyon jó nekem XP- van ott simán elképzelhető a szakik szerint hogy az említettek letolják.
  • caprocorno
    #17
    Köszi a választ! FF4-et és az Opera 10-et ismerem, nem vitatkozom, egyszerűen elhiszem, hogy nálad gyorsabb, nálam nem. A Maxthont nem próbáltam még, de utána járok:)
  • Airbus A380
    #16
    Pl az új opera, vagy beta Maxthon 3, vagy a 4-es FF Adblock-al támogatva ezek nálam mind leszorítják.
  • caprocorno
    #15
    Mondd gyorsan, melyik az, kipróbálom. Komolyan érdekel!
  • Airbus A380
    #14
    Állítólag már az új 7-es 8-as IE-k sem olyan katasztrófáisak.
  • Airbus A380
    #13
    Azért van a 7-es Chrome-nál gyorsabb böngi is :)


  • Airbus A380
    #12
    kép
  • Airbus A380
    #11
    Kiveszed a pipát onnan hogy segíteni akarsz a fejlesztésben azzal hogy elküldi a statisztikát és kész semmi többet nem küld el mint a többi böngésző. De én ilyen opcót pl vírusírtókba média lejáccókba is áttam... BIZTOS MIND SPYWARE




    Kiveszed a pipákat és máris semmitse küld el a megkérdezésed nélkül.
  • leeloodallas
    #10
    IE-t nem nagyon használtam, de nem is ismerek olyat, aki használta volna, legfeljebb kipróbálta. Nagyon sokáig Firefoxon szörföltem, de az utóbbi időben olyan dolgokat művelt (lassult, fagyott, flash videók akadtak, stb.), ráadásul szűz telepítés után, vírus, spyware, adware, malware, meg minden mentes környezetben, hogy áttértem Chrome-ra. Mindent tud, amit igénylek, csak sokkal gyorsabban, megbízhatóbban, mint a többi. Kell még valami?
  • caprocorno
    #9
    Hidd el, ennek a spyware hisztinek soha nem lesz vége, mert vannak egyesek, akik nem tudnak szabadulni a gondolattól, és nem is érdekli őket, hogy igaz vagy nem, ezt szajkózzák, mert ez olyan menő duma. Én első megjelenése óta használom a chromeot, akkor még azért voltak vele problémák. Sőt később is, egyzser valahol a 4-es elején volt egy verzió, ami csak úgy fogta magát és kilépett, vagy esetleg megfagyott, de akkor azt hiszem ha jól emlékszem két nap múlva már kint volt a következő verzió. Én most a GoogleChrome 7.0.503.0 verziót használom, tudomásom szerint ez a legfrissebb, és határozottan állítom, hogy jó, és gyorsabb bármelyiknél, még a FF 4-es bétájánál is. Azt be kell vallanom töredelmesen, hogy a IE 9 bétát nem próbáltam még:)
  • sanyicks
    #8
    hooogyne, nem is értem miért gyűjt és küldözget adatokat a szokásaimról (kérdés nélkül)
  • Kambo
    #7
  • Komolytalan
    #6
    Egy szoftverfejlesztő cégnél ha a fejlesztések korlátlan urai marketingesek, és ügyvédek, akkor az a cég jó szoftvert nem fejleszthet.
  • Airbus A380
    #5
    Nem mostanában mivel NEM SPYWARE!!! hanem 1 népszerű szerethető BÖNGÉSZŐ PROGRAM. Szóval....

    Ez a spyware-zés meg már uncsi.
  • Armagedown
    #4
    Mikor fejezik be ennek a spywarenek a fejlesztését ?
  • Sus
    #3
    Leginkább a Google Chrome JAVÁRA... talán :) "Rovására" - ennek semmi értelme az adott szövegkörnyezetben :))
  • Kambo
    #2
    (620 ezer alkönyvtárba és az OS legeldugottabb zeg-zugaiba)

    összegezve: ha szándékosan akarnának lassabb, nagyobb és gagyibb szoftvert fejleszteni nekik ez még akkor se jössze !!
  • Kambo
    #1
    ezt a trendváltozási igérgetést hallottuk már a 7-es és a 8-as beharangozásakor is, esküdöztek égre-földre, hogy az új internet explorerek már szabványkövetőek és visszafele kompatibilisek lesznek, ehhez képest egyik sem jött nekik össze.

    Miért van az, hogy más cégek képesek a Windowsra gyors, kicsi és működőképes professzionális szoftvereket fejleszteni, csak maga a Microsoft nem képes erre?

    Lásd a lassú, bugos , és brutálnagy méretű Ofisz csomagot, amely 620ezer alkönyvtárba sz*rik bele 450 megányi adatot és ha ezek közül csak egyet nem talál meg akkor jobb esetben csak nem indul el a program és még uninstallálni sem lehet, rosszabb esetben az egész rendszer összehullik és telepíthető újra..


    Egy normális szoftver: Opera, Firefox, OpenOffice stb.. az kicsi, gyors, telepítés nélkül is és egyetlen könyvtárból (a relatív path alapján) fut .