12






Életem legrosszabb hete
  • LoSA
    #12
    Nagyon szép ez a Melanie! :)

  • LoSA
    #11
    Néha kicsit erőltetett poénok vannak benne...
  • raven87
    #10
    Igen, láttam mind kettőt. Igazából nem favorizálom egyiket sem. Mindkettő ugyanúgy tetszett.

    Montanosz: A pánik hetét én szinkronosan láttam. Valahol biztos megtalálható úgy.
  • Montanosz
    #9
    ...ha vóna felirat...

    amúgy kedvet kaptam megismételni a WW-t, szinkron egész jó lett, jókat rötyögtem megint))
  • LoSA
    #8
    Mindkettőt láttad? Worst week-t is? Gondolom te a Pánik Hetét favorizálod, ugye?
  • raven87
    #7
    Nézzétek meg az eredeti angol sorozatot. A pánik hete (The Worst Week of My Life)
  • LoSA
    #6
    Én csak az első 2 részt láttam... Bár nem tudom, hogy ezt hogyan lehetne egyáltalán folytatni? :)
  • Montanosz
    #5
    sajna nix((
    http://epguides.com/WorstWeek/
  • LoSA
    #4
    Nem is tervezik a folytatást?
  • Montanosz
    #3
    ja szétröhögtem az agyam)))
    kár hogy csak egy évad van((


    igen van fenn a neten szinkronos az ismert sorozatos oldalokon
  • greg benz
    #2
    Leírás alapján nem hangzik rosszul:) Szinkronosan lehet tölteni?
  • LoSA
    #1
    A kissé tohonya Sam Briggs (Kyle Bornheimer) amúgy jóravaló fiú, stabil egzisztencia, mellette az élet csupa biztonság. Egy szórakoztató magazinnál szerkesztő, és épp tervezi nőül venni aráját, a szép Melanie Claytont (Erinn Hayes), főleg, hogy a hölgy várandós. Csupán egy bibi van: Melanie édesapja, a híresen szigorú bíró, Dick, ki nem állhatja a mi Samünket, aki persze érzi ezt, s így minden igyekezete, amivel próbálja megszerettetni magát leendő apósával s anyósával, Angelával (Nancy Lenehan), a visszájára sül el. Samet annyira frusztrálja a Dick felől felé áradó gyűlölet és megvetés, hogy persze teljesen rágörcsöl a helyzetre, hibát hibára halmoz, s igazi balfék módjára viselkedik folyvást. De így legalább, ami számára a legrosszabb hét, az a nézőnek a legszórakoztatóbb félóra a héten.
    Az Életem legrosszabb hete c. sorozat A pánik hete című közkedvelt BBC-sorozat amerikai megfelelője. Nincs benne egy másodpercnyi üresjárat sem, az egész sorozat úgy vicces, ahogy van.