9
Adobe Air alkalmazások gyűjteménye
  • neevous
    #9
    Nálam:

    Espressoreader - proci 0% (Ha frissít felmegy 4%-ra) ~30mega ram
    Doomi - proci 0% (ha megdolgoztatom, akkor 3%) ~15 mega ram
    Skimmer - ez felmegy 10%-ra, ha dolgozik, ami kicsit húzós, emellett 60mega ramot eszik.

    Viszont tény, hogy vannak hulladékul megírt progik (pölö Snackr), de az csak a fejlesztőn múlik, hogy mennyire optimalizál.
  • Zomil
    #8
    Esküszöm meg kéne verni, aki ezt az izét létrehozta....Ugyan csak 1 programot probáltam ami ezt használja(league of legends), de egyszerüen botrányosan szar...Még a jobb gépeket is rendesen leterheli és egyszerüen nem hiszem el, h könnyebb lenne ezt kezelni, mint ha inkább a nulláról irnának egy egyszerü felületet...
  • andersh
    #7
    tehát beállt a sorba a Java és a .NET mögé?
  • Anthrax
    #6
    Ezt a fost használja a LoL is , és el kell mondani egy kalap szar az egész
  • zeli
    #5
    "Az AdobeŸ AIRŸ használatával a fejlesztők HTML, JavaScript, Adobe FlashŸ szoftver és ActionScriptŸ használatával építhetnek, az internetböngésző okozta megkötésektől mentesen, kliensalkalmazásként futtatható, önálló mobil és asztali webalkalmazásokat. Az Adobe AIR és az Adobe Flash platform egyöntetű és rugalmas fejlesztői környezettel támogatja a tervezői és fejlesztői kreativitást, valamint teszi lehetővé az alkalmazások eszközöktől és platformoktól független terjesztését. További platformok, például az Android, támogatása fejlesztés alatt áll."

    [ link ]
  • Firerock
    #4
    mi ez a program amúgy?
  • polarka
    #3
    én még mindig keresem a hasznos alkalmazásokat....
  • karajjj
    #2
    ezmiez?
  • neevous
    #1
    A téma azért jött létre, hogy a segítségnyújtó szerepen kívül összegyűjtse a hasznos, illetve kevésbé hasznos Air alkalmazásokat.
    Amiket én használok:

    Skimmer


    Blogradio


    Doomi


    EspressoReader


    És ti?