17
  • polarka
    #17
    Szted.
    A "szakkönyv" talán helytállóbb lenne arra, amit én keresek.
  • Polemius
    #16
    Nem attól igényes egy könyv, hogy tudományos témában íródott.
    Láttam (meg olvastam) én nem egy ilyet, ami meglehetősen igénytelen volt. Tartalmilag.
    Volt köztük amúgy nagyra tartott és népszerű kutató szerzeménye is.
    És viszont: az irodalom ponyvának titulált szeletében (mely egyébként része a szépirodalomnak) is van nem egy irodalmi remekmű.
  • polarka
    #15
    Pffff... Komám! Ejj de nagyot tévedett...
  • polarka
    #14
    Pont hogy azok nem kellenek. Hiszen (mint írtam, de látom sokaknak nehezére esett az értelmezés), olyan online ingyenes könyvtárat keresek, ahol nemcsak a mindenféle igénytelen könyvek az elérhetők, hanem mondjuk tudományos könyvek is. Felőlem szépirodalom is lehet mellettük...
  • Zoleeca
    #13
    Pfff... hát barátom, te sem olvastál el egy kötelezőt sem...
  • Merces
    #12
    ... már csak egy lépés és bezárják a könyvtárakat, meg betiltják a könyveket is.......
  • winnie
    #11
    ponyvákat keresel? google.com. rengeteg van.
  • okosan gyerekek
    #10
    objektív vonatkozási igénnyel a második tagmondatod predikátumát -- és azzal tartalmilag megegyező -- kijelentést ne tegyél, mert jár érte a pofánverés! ;)
  • polarka
    #9
    Vki tudna ajánlani ilyen ingyenes könyvtárat? Ahol nem csak a szépirodalom szennyei vannak.
  • zsoltrex
    #8
    Lesz meg mas es sokkkal jobb oldal is. Amugy nem csodalkozom, nagyon dragak a konyvek, es legtobb esik szet, ha felig kiolvastam. Sokkal olcsobban is adhatnak. A szerzok, meg a nyomda keveset kap, a forgalmazok meg egy rakasat. Elhaladtuk azt a kort, mikor egy falu teljes kecskepopulacioja egy konyv araval vetekedett.
  • Tetsuo
    #7
    Huu, azt hittem mar a kedvenc oldalamrol van szo.. :D
  • Polemius
    #6
    De nem kértek pénzt. A történetben egyedül a MEKEKE az, akinek a minél nagyobb profit* (és semmi más nem**) lebeg a szeme előtt.
    Egyébként meg HENT hírlevél, ezt gondolom nem is kell kommentálni. :D


    *Nem, mintha sok profitjuk lenne a már nem forgalmazott könyvek után.
    **Hacsak nem a kultúra elleni harc.
  • bracsek #5
    Egyébként ha pénzt kértek érte, dögöljenek meg! :D
  • TreDoR
    #4
    "If you the owner of this site, please contact us at ... at your earliest convenience."

    Persze, valószínű, hogy fel fogja hívni őket XDDDD
  • FoodLFG
    #3
    Egyébként ha pénzt kértek érte, dögöljenek meg! :D
  • FoodLFG
    #2
    Töltsék fel torrentre! :D
    Egyébként mivel pénzt kértek érte, dögöljenek meg! :D
  • ntom
    #1
    sg, sg... ha utolólag szóltok, hogy tudjon megbizonyosodni az olvasóközönség a jogsértés megtörténtéről? :)