10
  • gulyi921
    #10
    Sziasztok!
    Akinek van esetleg magyar nyelvű használati útmutató a géphez elektronikus formában, kérem írjon rám privátban.
  • Pikador
    #9
    http://www.youtube.com/watch?v=D1tTBncIsm8

    Akinek nem fáj a szíve nézze meg a 550es tartóssági tesztjét és ez után szidja a műanyag vázat.
  • Thaison
    #8
    Elég jó kis kütyü, szívesen elfogadnám a 450D-m helyett, bele tudnék rakni pár db- képet. Most a plitvicei tavaknál lőttem annyi képet hogy nem is tudom még pontosan hány darab készült...:D Mennyi lesz ennek az ára? Valahol a csillagos égben ugye?
  • Ahoy
    #7
    Ismerős leejtette 550D-t (ami ennél gyengébbnek tűnik, mert ez műgyanta kívül fém belül) bicajról pattogott... semmmi baja nem lett. Másik arc parkettára ejtette, annak sem lett baja. Szóval nem vajból vannak ezek, max megéri rá vigyázni.

    Volt egy teszt, hogy repülőből kidobtak egy 450D :D... és túlélte (valamilyen szinten...)
  • G_ArchAngel #6
    Mibol kellene lennie egy also-kozepkategorias vaznak, titaniumbol?
    Egy rugalmas muanyag sokkal jobban ved kisebb utodesek ellen, mint a merev fem, ami tovabbitana az erohatast az erzekenyebb alkatreszekre.
    Arra meg nem kell szamitani, hogy ennyiert D3(x)/1D(s) minosegu szerkezetet adjanak.
  • samebadi
    #5
    belül fém
  • SSJmeszes
    #4
    Ha nem dobálod nincs annak a váznak semmi baja.
  • nkmedve
    #3
    Műanyag házzal elég komolytalan, bármennyi jó funkciót is belezsúfoltak.
  • Tetsuo
    #2
    Engem meg ez erdekel jobban.. :S
  • bunny
    #1
    Mintha arról lett volna szó, hogy egyidőben bejelentik a G12-t is. Az jobban érdekelne momentán ...