40
Rambo filmek
  • soo277
    #40
    ugy-tunik-tenyleg-johet-rambo-5
  • soo277
    #39
    Én nagyon várom az 1x tuti
  • Tyler1
    #38
    Hol lesz az már az első résztől? Bár ha Sly írja, még lehet jó történet belőle.
  • soo277
    #37
    Nesztek SOK PÖCSNEK
  • dave86
    #36
    Itt mindenki beteg!!!!!

    Swarcenegger a király vazzze!!!!
  • Bogdogege
    #35
    "Stallone olyat eresztette el a friss Empire magazinban (aki nem tudná: egyik legnevesebb filmes lap), hogy "I think Rambo's pretty well done. I don't think there'll be any more. I'm about 99 per cent sure." Azaz szerinte ennyi volt a karakter, a 4. rész végén ugye hazatért, onnantól már ennyi volt, hagyjuk békében lábatlógatni a verandán elhelyezett hintaszékben.

    Btw: ezt az Expendablesnek köszönhetjük, mert bízik benne Sly, hogy inkább annak a folytatása fontosabb."
  • Narxis
    #34
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • pxxl
    #33
    ecsém te keméynebb vagy mint a rambóhárom btw ramboban az a fasza, hogy a válságban is simán nyerne, mert lazán végiglőtte az egész "sorozatot" egy tárral
  • Risu Führer
    #32
    az első résznek van egy alternatív befejezése amiben Trautman lelövi Johnt.asziszem youtubeon fennvan.egyébként én annyira elvetemült voltam hogy még a 3 rambo könyvet is elolvastam :)
  • readswift
    #31
    DIP tokos ram! LOL!
  • Pio
    #30
  • Beygír Gücü
    #29
    ranbó nyugdíjba vonult

    nincs több

    elfogyott
  • naddki asheggem
    #28
  • Klemice
    #27
    cső tajparaszt!
  • Zsolek123
    #26
    A RAMBO? AZ EGY BUZIAK!
  • DJ RX7
    #25
  • Dean Winchester
    #24
    azt hittem az első hsz-re ment , néztem is h semmi hiba sincs benne :D
    aztán olvasgatok..
    " kötekeggy ahozz menny el "
    XDDDD ez kemény,megértem h nem kell helyesen írni mert ez egy fórum, de hát nekem a kezemre se esik helytelenül írni a szavakat :S
    mondjuk erről jut eszembe volt osztálytársam :D msn-en beszéltünk és ő kajak úgy ír ahogy ejti a szavakat XDDDDD

    egyébként Rambo
  • plas
    #23
    Kedves baratom ahelyett, hogy ilyen topikokat nyitsz (es mergezel bennunket a fantasztikus helyesirasoddal amit meg igy 30 felett sem voltal kepes megtanulni) inkabb terj vissza a jatekaidhoz es eld ki magad ebben, de ne itt az SG-n:


    htxbyekickbandel
  • Tyler1
    #22
    gyorsan nézd meg a rambo 4-et, nehogy agyvérzésed legyen itt a nagy izgalmak közepette. vagy meg adjam Sly számát? tud adni tanácsokat h vezesd le a felesleges SG-s feszültségeidet :)
  • Paya23
    #21
    Sonya! Sub Zero!

    Fight!
  • Jacek
    #20
    mintha irtak volna hogy lesz meg egy rambo film!
  • soo277
    #19
    Ugyirok ahogyygygygyg akarok ez nem heylyesirásoóra!aza bayjly hogy mindig van egy ien faszcsíra mint te aki beleköt mindenbe, mindenkibe,de nem baylyj látom jobbbbb dolgod nincs ugyhogy huzd csak keményebben
  • Tyler1
    #18
    ajaj kis lelked meglett sértve. kötekegggggy 5 gy-vel van, hát ezt sem tanultad meg a Rambo 2 alatt?
  • convi20
    #17
    rambo megölte shadowgay-t
  • soo277
    #16
    te meg csak azért jössz ide hogy kötekeggy ahozz menny el 1 focimecsre paraszt azt remélem beis basznak 1et!
  • ktomi22
    #15
    luuuuuuk..... ich bin dain faaaaaaaateeeeeeeeer
  • pxxl
    #14
  • Tyler1
    #13
    mi a fasznak új topik ahhoz, h beszélgess egy 4 részes sorozatról? nyissál a star warsnak is egyet hát ha vki még nem tudja, h ki kinek az apja...
  • pxxl
    #12
    te meg nyilván nem láttad a Tango és Cash filmet...nagy Stallone rajongó...
  • soo277
    #11
    Meg a te értelmiségedis ugylátom
    Szerintem még nemis élté mikor kijött az elsö Rambo film
  • soo277
    #10
    Olvass már egy picit feljebb:(( Rambo filmek
  • pxxl
    #9
    "Rambo, az egy buzi..."
  • soo277
    #8
    na figy ez Rambo filmek röl beszélgetés topikja!
    nemislehez ujj topikot nyitni addig mig nem ellenörzöl
    na akkor most miröl is beszélgetünk?
  • akyyy
    #7
    ez nem a rambó 5 topikja
  • Tyler1
    #6
    amúgy meg itt a topikja úgyhogy főleg klóóóz
  • soo277
    #5
    Erre gondolok énis, nem érdemlimeg szegény Stallone hogy leégessék
  • Tyler1
    #4
    nem lesz 5. rész, zárható!
  • DanielT
    #3
    Várhatsz egy ideig :) Rambo stallone nélkül nem létezik és mivel ő már nem fogja eljátszani, így nem lesz több Rambo film.

    Legalábbis nagyon remélem, hogy nem gyalázzák meg a sorozatot valami erőltetett folytatással, előzménnyel, egy másik színésszel.
  • ktomi22
    #2
    en a 22. reszt varom
  • soo277
    #1
    Szevasztok én várom a Rambo filmek folytatását,
    és TI?