11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Dean Winchester
    #8433
    adél és oláh gergő tuti ott lesz az élő showban!
    pont úgy vágták most össze,hogy mondják nekik, nem viszlek az élő showba
    akkor sírnak :D ergo ők tuti továbbmennek mert iylet nem szoktak előre lelőni.,..
  • TiMoN
    #8432
    L.A.-nek elvileg más baja lehet, mert előtte mutatják, hogy beszél a csoportjához :) Én azt mondom, hogy Jeffrey Adam Gutt, Vino Alan legyen bent :D, de nem biztos, hogy bent lesznek.
  • Balázs 17
    #8431
    voice
  • Dean Winchester
    #8430
    ha van voice topic akkor vki linkelhetné, beteszem banner alá mint "társtopic" :D
  • precision
    #8429
    szerintem a Voice -nál mind a négy zsűritag jó választás
    Somlót és Malek Andreát nem kell magyarázni, de a két fiatallal Caramellel és Mező Misivel sincs különösebb gond... tudnak énekelni, van egyéniségük és értenek a zenéhez, dalszerzéshez... ilyesmi :)

    az X-faktoros zsűritagok viszont enyhén poénosak :) kezdve a jócsajoktól elájulós fahangú Mikivel (bár mondjuk szakmai szempontból ő a legjobb zsűritag) aztán az egyébként jó hangú te mint ember szánalmas Keresztes Ildikó (ő a fiatal srácokkal van úgy mint Miki a csajokkal... a kis céda :D)
    Feró jó arc, őt szeretem :) Geszti meg divatmajom és pénzhajhász... nem igazán az énekhang érdekli hanem az eladhatóság... ha rajta múlna tele lenne a popipar ilyen SP -kkel meg Kovács Verákkal
  • MerlinW
    #8428
    Nem baki volt az. Egyszerűen nincs hangja a csajnak. Persze ez manapság tök mindegy, hiszen autotune, stúdió... Majka is énekel... szóval felőlem bárki nyerheti a műsort:) Menedzsment úgysincs itthon, nem lesz itt senkiből senki.
  • Coolfire
    #8427
    Végül is a hangról szól(t),valamikor,de ma már talán fontosabb az előadásmód is.Tényleg lesz ez a Voice a TV2-n.Na majd azt is nézem.

    Szerk.:megtaláltam a wikin.Nem is néz ki olyan rossznak.Bár ezek a "mesterek" Somló kivételével és esetleg talán Andikával,nem nagy kunsztok.
  • precision
    #8426
    engem nem zavarna az sem ha bejutna, de a véleményem attól még az, hogy pl egy voice válogatón lehet hogy elvérzett volna :) ugye ott háttal vannak nem látják hogy mi van, csak a hangot hallják
  • Coolfire
    #8425
    Egy kis baki belefér.Bár már azt sem tudom,nem szándékos volt-e.:))Mindegy,ezen már nem veszünk össze.Szerintem megy az élőbe,és bizonyít majd.:)
  • precision
    #8424
    nekem semmi bajom Adél személyiségével, mármint van vele bajom, mert idegesít a rámenőssége... ez a "ribanc" style nekem sosem jött be
    de ha csak a hangját nézem akkor közel sincs ott a helye a top 12 -ben... de még lehet a 24 -ben sem, nem potyára esett ki majdnem
  • Coolfire
    #8423
    Ehh..szegény Adélt mennyien utálják.Már rendes mozgalmak,anti fanclubok alakultak.:)
    De én még mindig azt mondom,hogy ha odateszi istenigazából magát,akkor ő a legjobb a mezőnyben.És bekerül az élőbe,bár Balek Miki gázos,de azért látja/hallja,hogy ki tud jól énekelni.Viszont annak nem örülök,hogy az a hülye picsa P!nk utánzat lesz a segédje.
    Arustei Andi kiejtése pedig ugyanolyan genyaság volt,mint anno a mega 5-ben...
    Tehetség alapján ott lenne a helye a 12-ben.
  • Coolfire
    #8422
    Jah,maradhatott volna a hosszú haj,és az orrkarika.:)
  • precision
    #8421
    ez az idióta csaj miért vágatta le a haját? stílusérzék 0...
  • Coolfire
    #8420
    Ehh...most becsokiztam..egészen jók,pedig antidrukker voltam.:)

  • MrSpock
    #8419
    Az biztos,hogy simán lehoznák amagyart. :) De milyen erős párokat raktak már össze? És legtöbbjüknél mindkettőt vinném tovább. Remélem nem úgy csinálják,akkor az egyik kiesik,mert akkor egy nagy nokedli az egész. Ez kb., mint fociban lenne,hogy fradi-újpest egyik ágon,másikon barca-real :D Tara Simon( fiatal Lucy Lawless-re hasonlít)vs. Jennel Garcia. Utóbbit bírom,jó lenen ha tovább menne. :) Húú a két kis tinilány(pump the kickset énekelték)is milyen jó volt, rajtuk meglepődtem nagyon,mentorok is díjazták őket. 2 tetovált srác is ott van a szeren,bár kopasz elszúrta kicsit,vagy is nem volt elégedett. Cece jó,ebben egyetértek :) És az a lány,neve most nem ugrik be akit szekáltak a suliban,hangszíne tetszik,sok érzés van benne. Na de lehetne sorolni,pedig azt hittem nem sok igazán jó lesz,de valahogy csak kegyetlen erős a mezőny! :D
  • ToCsEk
    #8418
    jah, de már felirat is van az első 6részhez
  • Dean Winchester
    #8417
    a cool is adja nem?
  • ToCsEk
    #8416
    nah jah, nagyon jó hangok vannak, akik kiestek simán nyernének magyar x factort :D

    cece remélem bejut majd az élő adásba ^^
    bíbört elhívják segíteni mentor házba hát az mi?:D xD
    L.A-nak mi baja? rossz csoportot fog kapni?:X
  • TiMoN
    #8415
    US Boot Camp 2 nagyon durván jó, nekem az elsőnél sokkal jobban tetszett. Hihetetlen erős mezőny és mindenkinél élő akusztikus gitár + zongora páros volt az alap. Youtube-on megint kihagytak vagy 5 részt....
  • RatBaG #8414
    na anyám rosszul lesz, ha megtudja, hogy zámbó bekerült :DDD
    már látta maga előtt, ahogy az agyhalott jimmy-fanok tömege végigszavazza a döntőig.
  • IXEMGabeo
    #8413
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem voltam forgatáson, de akkor Adél és a Jimmy utód is bekerült meg a szőke srác, akihez akad szerelmi szál...többiről nem tudok leszarom már az egészet
  • JLH Fans
    #8412
    Marhára remélem, hogy ez csak vmi rossz vicc:(
  • xmute
    #8411
    Azt kell, h mondjam elég sok anyázás volt a múlt heti adás után, h kik és, h kerültek be a mentorházba, de ami most vasárnap este lesz a műsor után, az felér majd egy parasztlázadással!

    Mivel ezek még felvételről mennek így még a többség csak találgat és reménykedik, de a háttérben már javában zajlik a 12 döntőssel a promók készítése, és mivel nem publikus a lista így neveket nem sorolok fel, h kik vannak az élő showba, de azért annyit elárulok, h akiken a legjobban kiakadtak szinte minden fórumon, azok bekerültek a 12-be is!
    Ez van gyerekek, ez a show business!

    Egyébként így ismerve már a listát visszagondolva annyira direktbe nyomatták már a válogatókon a végül 12-be bekerülteket, h abszolút nem nehéz kitalálni, h kik lesznek azok, még így megnevezés nélkül is, de majd meglátjátok ti is!
    Azért lesznek "meglepetések" is, de sajnos negatív értelemben, h nem kerültek be, bezzeg a ... bent maradt, na mindegy!

    Szal mki készítse fel magát idegileg vasárnap estére, mert nagy anyázások lesznek utána!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem bírom megállni, de sajnos Jáger Kinga nem került be a 12-be, nem is akartam elhinni, de ez van!
  • JLH Fans
    #8410
    Nem semmi mikre nem emlékszel:) Tényleg Enikő volt az X1 ből a kedvencem, erre be sem került:D:( Mire meg következő évben bekerült, addigra jól megharagudtam rá, aztán végülis sikerült rendezni vele a dolgokat, de kedvenc többé nem lett.

    Azért figyeltem őt persze végig, és bár megosztó picit ő is, meg vannak dolgok, amiket annyira nem bírok benne, összegészében örülök, hogy a kitartása és a kemény munkája meghozta a gyümölcsét, ezt becsülöm benne nagyon. A késő már szerintem borzalmas lett, ellenben az Őrültség meg az angol szám nagyon franco, utóbbi nemzetközi összehasonlításban is megállja a helyét, szóval soha roszabb bemutatkozást:)

  • davidka003
    #8409
    Szerintem sem rossz a szám. Teljesen hallgatható.
  • Totti5
    #8408
    Yutubon már keresni kell az olyan videókat ahol a nagy magyarok nem küldenek el mindenkit a jó édes... döbbenetes amit művelünk. Szégyenletes.

    Nem különösebben kedvelem Enikőt, és kb 1 hónapja jöttem rá hogy ezt ő énekli... bárki is énekelni a szám jó, jó hallgatni a hangja pedig nagyon jó.
  • davidka003
    #8407
    "Nem elég,hogy a csaj is utánzat,de még a klip nagy része is az. A szám pedig csak azért rossz, mert ez a pont (.) vessző (,) kérdőjel (?) énekli...."
  • Balázs 17
    #8406
    hm ez vmi koppintás?:D
  • hungary27
    #8405
    VEVO? :O
  • Totti5
    #8404
    Rádióban nyomják a számát.

  • Balázs 17
    #8403
    az él még?
  • IXEMGabeo
    #8402
    hello Muri Enikő döntőzött és te nem voltál itt? én pont ezen csodálkoztam Még emlékszem mennyit harcoltál az 1. széria idején h kerüljön be az élő showba hát megkapta és csak elindult a karrierje:)

    Arra is emlékszem h ráírtál, de nem foglalkozott veled sőt valami nagyképű szöveget nyomott oda neked
  • JLH Fans
    #8401
    Hát nem, a HP ságnak is van egy határa azért, (pedig toleráns vagyok ilyen téren ha jól néz ki a csaj) és ő ezt igencsak túllépi:)
  • davidka003
    #8400
    Nem dugnád? Pedig jó teste van. Kis aranyos.
  • JLH Fans
    #8399
    Az még hagyján, de vazz ennek még megszólalnia se kell hogy kurvagáz legyen, hanem azok a grimaszok és mesterkélt nézések amiket levág pff...Már annyira gáz hogy hiába néz ki jól amúgy (az énektudása 0 és rég ki kellett volna esnie mert Arustei Andi 100* jobb az egy másik dolog) még csak nem is dugnám, hanem inkább sírva menekülnék.
  • Béka Benő
    #8398
  • JLH Fans
    #8397
    Hm mindig meglepődök, ide is mennyien írtok:)
    Próbálok azért majd bekapcsolódni, de sajnos tavaly is csak read only módban tudtam követni nagyjából itt a dolgokat, mivel az x faktor indexes megengedős topikjában kb napi 10 oldalt termelnek a népek, szóval oda is meg ide is írni az már sok lenne:)

    Na de addig is amíg visszaolvasok, Jager Kinga for president:)
  • Zeraa
    #8396
    omg omg
  • McCartman
    #8395
    husika :D
  • Balázs 17
    #8394
    megértem miért:DDDDD
    fájdalmasan énekel omg