11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #8633
    Engem nem tántorít el semmi.Kitartok mellette.:))Bár lehet,hogy rögtön az első élőben kiesik,de ha Miki rendesen megpiszkálja jó lehet még ez.
  • Zeraa
    #8632
    lol Adélka 76.18% xD
  • Coolfire
    #8631
    Szavazzatok!:))
  • Coolfire
    #8630
    De fogadjunk csak azért,mert Adélka jutott hetedikként a házba.
  • Coolfire
    #8629
    A neve-sajnos-szerintem sokáig el fogja vinni.Már azt a levelibéka szemű apját sem szerettem a "Királyt"(aki szerintem Elvis volt),viszont a hangját elismerem.De az szörnyű,hogy az egész family ezzel a néven akar érvényesülni,pölö Árpy..
  • Béka Benő
    #8628
    Olyan bevágások vannak az éjszakai mentor-házról mint egy horrorfilmben. Basszus még olyan hátborzongató zenét is tettek alá.
  • Zeraa
    #8627
    szerintem nem,majd mindjárt bemártom nála a retekklubbot xD
  • Coolfire
    #8626
    Így van.De ezzel felrúgták volna a szabályokat.Bár a csajok 7-es mezőnyével is változtattak rajta.Kíváncsi vagyok Simon bácsi tudja-e ezt.:)))
  • Zeraa
    #8625
    nagyon gáz a zámbó gyerek
  • Zeraa
    #8624
    detto nekem sem tetszett eddig senki,nagyon gyenge a mezőny,többet ért volna kevesebb kategóriát csinálni és tovább juttatni még nagyon tehetséges fiatalokat a lányok,fiúk katból nem?
  • Coolfire
    #8623
    Eddig egyik sem tetszik..sőt egyik sem fog.Ez a nyugdíjas csoport nagyon harmat.Stonet is csak azért csípem,mert rocker.Mást nem is tudok róla elképzelni,hogy énekeljen.Lsd. most az Álmodtam egy világot..
  • Béka Benő
    #8622
    Mégis Lass Bea fog bekerülni !
    Stone meg ballaghat haza !
  • Coolfire
    #8621
    Hú Lass Bea de szar volt..
    Stonenak viszont nem a legszebb Edda dalt kellett volna énekelnie..
  • Balázs 17
    #8620
    nem, azért nyerte meg, mert az volt a forgatókönyv
  • szabii98
    #8619
    M.J. Eleket nem fogja el ismerni a mai világ többsége. Ő a komoly zenét szereti és tudja előadni , amire emberek nem kíváncsiak. Énekelni tud, van hangja, ezért nyerte meg a (hulló)csillag születiket
  • DeathlyHallows
    #8618
    nem értem miért offoltok itt Mészáros János Elek-el, meg Puzsérral. Szerintem mindketten idegesítőek, és a cs.születik egy szar:)
  • IXEMGabeo
    #8617
  • JLH Fans
    #8616
    Adél bent, Fehér Zoli bent, Kinga meg nincs....
    Elmehetnek a bús picsába, és akkor finoman fogalmaztam:):(
  • BaliBoy
    #8615
    Maradjunk annyiba, hogy Puzsér for president! :))
  • Dean Winchester
    #8614
    igen mondjuk KLN volt a király :D
  • precision
    #8613
    sosem fogom megérteni azokat akik szerint megérdemelten nyerte meg a műsort... de már nem is akarom :P

    nem túl tehetséges, stílusa kb. 0, egyediség szintén
  • Béka Benő
    #8612
    Az élő adásig rugdosták Adélt az X-Faktorban.
  • Béka Benő
    #8611
    A legszarabb X-Faktoros termékelhelyezés evör...
  • davidka003
    #8610
  • Dean Winchester
    #8609
    csak oláhot hallgattam meg de sztem most jobban énekel...
  • bakkerman
    #8608
    nem tudhatjuk,hogy akik tavalyi vagy azelőtti xfaktorban estek ki,nem-e énekelnek folyamatosan,és mennyire indult be a karrierjük...attól,hogy a média meg az újságok egyik napról a másikra leszarják a volt xfaktorosokat meg megasztárosokat,attól lehet hogy jópáran beindították a karrierjüket,és megtudnak élni belőle
  • davidka003
    #8607
    Amúgy meg ezek a műsorok semmire nem jók, mert 1 hónap után már senki nem emlékszik rájuk.
    Mészáros János Elek? Le se szarják.
  • bakkerman
    #8606
    sose fogom megérteni azokat az embereket,akik megkérdőjelezik Vastag Csaba győzelmét,de már nem is akarom.
  • BaliBoy
    #8605
    Ugyan úgy ahogy most az Adél bekerült. Csak aztán meg ne nyerje...
  • precision
    #8604
    ezen sem kell fennakadni amúgy, Nikolasnak is volt klippje, meg kb. az összesnek volt már valami profi/félprofi múltja

    engem inkább az érdekel, hogy egyáltalán hogy jutott el a döntőig a Csaba, és pláne hogy nyerte meg?
  • precision
    #8603
    de az tényleg aljaműsor volt és más indokból nézték az emberek (én pl. nem néztem)

    de azért értem az analógiát, csak hát egy X-Faktor közel sem annyira igénytelen hányadék hulladék műsor mint egy VV
  • davidka003
    #8602
    Való világ is szar volt tudod...
  • BaliBoy
    #8601
    Vastag Csabának pl. azx-faktor előtt is volt profi videoklipje. Arról nem is beszélve, hogy reklámokban is szerepelt.
  • precision
    #8600
    akkor minek nézed? senki sem tart fegyvert a fejedhez, hogy nézzed...
  • precision
    #8599
    ezt a sok nagyokost akik itt vannak... :D

    egyrészt nem kéne büdöscigányozni Béka Benő :) ez nem az a műsor, itt többnyire az énektudást nézik, meg az eladhatóságot... nem a bőrszínt

    a másik meg, hogy egy közmunkásnak Galaxy S3 -ja van :) látom nagyon figyeltetek :D az összes továbbjutó kezébe odanyomtak egy S3 -at, hogy nesze hívjál fel valakit aki sikít a telefonba neked :) még a telenor logó is ott figyelt a készülékek hátán :) előző szériában a galaxy tab -ot promózta ennyire az X-faktor, nem igaz, hogy akkor sem tűnt fel nektek :)

    ami meg a továbbjutókat illeti... a színész srácnak és csókos Adélnak semmi keresnivalója nincs az élő műsorban... de hát ott vannak, ez van :)
    már csak az hiányzik, hogy a Miki kedvence műanyag playboycica is továbbjusson kb. 0 hanggal :|
  • soo277
    #8598
    Az egész műsor 1 Hányadék!!
  • Balázs 17
    #8597
    talán Adél énekelte az ő számát, de vmi borzalom volt
  • Coolfire
    #8596
    Pfff..nem semmi mentorai vannak az amcsi iksznek..Mondjuk Demi Lovato kicsit kilóg,de lennék a mentoráltja.
  • RatBaG #8595
    http://velvet.hu/celeb/2012/10/06/kozmunkas_kolyokidos_videki_haknis_az_x-faktorosok_mezonyeben/
  • RatBaG #8594
    azért mert az nem mutatna jól, bizonyos szintű diszkrimináció, tehát negatív image...