11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #9434
    Nagyot csalódtam benned.Azért Adélkánkat nem kellene ennyire lehúzni.:)
    Inkább ezt a kisdzismit.:)
  • Coolfire
    #9433
    Ehm...őt én várom homemadere.:)Hiába a lányom lehetne?;milyen perverz állat vagyok:)
    De most viccen kívül,Geszti csajain kívül(Kozma Orsi,Váczi Eszti,Behumi Dóri)ő tud még jól énekelni,és Zséda.
    Úh. csak a hangjára figyeljetek.:))Komolyan mondom,ha profit kap,akkor már kurva jó lesz.:)

  • bakkerman
    #9432
    NEEEE eddig teljesen kiment a fejemből az ő PRODUKCIÓJA,és most újraélem :((
  • Krisztiam #9431
    hát Stohl Buci? :DDD
  • Zeraa
    #9430
  • Mentoloshurka
    #9429
    A száját valószínűleg nem éneklésre fogja használni. :)
  • Zeraa
    #9428
    pontosan Adélkát már várja kovi bácsi
  • Coolfire
    #9427
    Teljesen jogos.Miki 2 csaja,a Like és a közmunkás volt jó.A többi lapát.Igaza van MerlinW kollégának,nincs egyszerűen alapanyag.Itt elég lenne kb. 5 évenként a faktor,s az előválogatók/selejtezők legalább egy évig tartanának.Utána jöhetne a többi.De,sajnos a bevétel előbbrevaló,mint a tehetség.Most minden rosszindulat nélkül mondom,de a kiszámbónak és sztónnak már mennie kellett volna.
    Mindjárt kapom,hogy Adélnak is.:)Neki nem,mert jazz-t és a köréfonódó műfajokat nagyon jól énekli.Sőt,KP Hot n' Cold is jó volt,csak a taktot és a szöveget rontotta el.:)
    Summa summarum:valóban elég lenne egy-azaz egy darab tehetségkutató,ha a két csatorna összefogna,és valóban a teljes amatőrőket(klip és lemeznélkülieket)hívnának a műsorba.Akkor lenne az igazi.:)
  • bakkerman
    #9426
    tegnap:
    -zámbógeci,lass,szabó dávid,spirit kalapszarok voltak
    -antal timi,stone,like tűrhető
    -oláh gergő,adélka(szúrtam volna basszameg),fehér zoli nagyon jók voltak
    szerintem! zámbó srácot elküldhetnék végre a picsába
  • JLH Fans
    #9425
    Persze, tudom, már a műsor elején megofgalmaztuk a lényeget, hogy ez sajnos gyak. lag 100% ban valóságshow már, és 0 ban tehetségkutató, de azért ettől még újra és újra felvetődik bennem egy csomó kérdés, pl hogy ugyan mit kellene tennie Kiszámbónak, hogy egyszer párbajközelbe juthasson végre... Mert ha ez nem elég, hogy 3ból 3X olyat ad elő, amit lehet megvesznek tőlünk az amik mint csodafegyver, mivel megtörhetik vele Guantanamon azokat is, akik ellenálltak eddig a legnagyobb kínzásoknak is, akkor micsoda?
  • Suffering
    #9424
    Spiritből szerintetek melyik srác feküdt már össze a csajjal?
  • Mentoloshurka
    #9423
    Egy ilyen előre lejátszott huszadrangú agyrohasztó műsorért felesleges háborogni. Én csak nevetek az egészen, hogy mekkora rakás szarokról képesek ezek a "mentorok" vagy mifenék hosszasan áradozni. A cigánygyerek meg 1-2 van elvétve aki jól nyomja, de őket csak azért tették be, hogy fenn tudják tartani a "tehetségkutató" látszatot.
  • Totti5
    #9422
    Addig csinálják amíg profitál a csatornának, ha nem fog, akkor eltűnik. Üzlet... ugyan úgy mint a sorozatok, vagy filmek vagy bármi más. Különösebben senkit nem izgat ki nyeri, vagy ki van benne. Amíg jön a pénz addig örülnek a vezetők és mindenki boldog, a show megy tovább.
  • MerlinW
    #9421
    One Direction mond valamit?:)

    Nem a koncepció szar, hanem a hazai kivitelezés és a felhozatal. Ilyen kis országban 5 évente kellene ilyen műsort rendezni, nem hármat minden évben. Egyszerűen nincs ennyi alapanyag itthon. Hogy a Magyar ízlésficamról ne is beszéljek.
  • Ironman2
    #9420
    Na mi vót? Ki esett ki?
  • JLH Fans
    #9419
    Kurvára fel vagyok háborodva, többet most inkább nem is mondanék, mert néhány esetben még ennyire sem tűrné a nyomdafestéket és jó hosszú lenne:):(
  • Kongy
    #9418
    Már nem azért, de ő szinkronizálta Bond-ot a Skyfall-ban is, ez van ezt kell szeretni.. Amúgy meg Bond karakteréhez illik a hangja, meg a jelleme is.. Mert ugye ebben az új 007-es filben is mi a főszereplő? Egy drogos, piás sorozatgyilkos kb!
  • Klon
    #9417
    spirit
  • davidka003
    #9416
    Ki esett ki?
  • BaliBoy
    #9415
    Nekem ez speciel nem tetszik. A végén már annyira vinnyog mintha herélnék. Tehetségesnek tehetséges, de Vásáry Andrét is annak tartottam. De hallgatni egyiket sem hallgatnám soha.
  • BaliBoy
    #9414
    Inkább tragi-komédiája.
  • Mentoloshurka
    #9413
    Zámbó JR meg az énekesi hivatás paródiája.
  • Mentoloshurka
    #9412
    Sajnálom, hogy kiestek, a csaj igazi "kígyóbűvölő" volt. :)
  • Coolfire
    #9411
    Az.De nem engedik kiesni,mert lehet futtatni és nagy drámákat csinálni a neve miatt.A többi faktorban leszarják,ki fia-borja,basszák ki mint macskát szarni..
  • Zeraa
    #9410
    számból vetted ki a szót...
  • hapi
    #9409
    Ennyire gyenge erőltetett műsort még soha életemben nem láttam. A legtöbbször nem is értem miről beszélnek a mentorok mintha a helyszínen mást hallanának. Az énekek fele hamis volt a maradék egyszerűen csak bántotta a fülemet annyira volt rossz. Hiába tettem fel a fülhallgatót és próbáltam mást csinálni a magyar nép már be van hülyítve minden téren, önkéntelenül is hallgatnom kellett. Azért van más színvonal is csak nem itt Orbániában..
    http://www.youtube.com/watch?v=V-xndZZjM4A
  • Béka Benő
    #9408
    Már nem azért, de az előző X-Fakorokból a többi csapat most hol a retekben van ?
    Semmi CD ? Semmi lófasz, turné koncert ?
    Ez a Spirit is el fog tűnni a süllyesztőben ! Most láttuk őket utoljára együtt.
  • Zeraa
    #9407
    felháborító
  • Zeraa
    #9406
  • BaliBoy
    #9405
    Hihetetlen, hogy a Zámbó gyerek még mindig bent van...
  • Coolfire
    #9404
    cöhcöh..:)
  • n000rbi
    #9403
    ÁÁÁ Cool-on pídzsézííí-ék osztják az észt :D:D:D
  • Grenzjager
    #9402
    ..és már most lehet szavazni a jövőheti produkciókra :)
    - ha már nincsenek nyerőgépek végülis
  • Blanco308
    #9401
    csak M.o.-n van így...külföldön nyert már csapat nem is egy.....és mivel ez egy kész megvett műsor így elég kicsi a mozgástér a szabályok tekintetében...
  • Zeraa
    #9400
    lol mekkora valaga van Adélkának :)
  • wesker24
    #9399
    Egyetértek a csapatoknak esélyük sem volt és nem is lesz soha Zámbó meg akármilyen szar volt a sok fan úgyis befogja jutattni a döntöbe miközben az összes tehetség ki fog esni !
  • Zeraa
    #9398
  • Coolfire
    #9397
    Volt már rá példa,hogy egálra hozták.
  • cargame
    #9396
    Pedig mar volt pelda erre.
  • torma1
    #9395
    Én a berettás gyereket meg a kavicsot nem értem mit keres itt.