11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #265
    Pedig csárlival,nagyon jó volt.Porsce szerelem száguldás óóóóó
  • Dean Winchester
    #264
    jó hát ez semmi következő alkalommal fog eldőlni az igazság...
    sőt majd akkor fog a mérvadó lenni mikor mindkét csatornán élőadás lesz :)
    most ez várható volt ,ezt én is előre megmondtam,hogy míg azonos struktura lesz addig az x faktor fog vezetni de aztán egyértelmü,hogy egy sima filmet lever a megasztár :D
    és az nem jelent semmit h középdöntő mert ha casting lett volna akkor nyert volna egy sima filmmel szemben.
  • kovi04
    #263
    2 millióan nézték a szombati X-faktort, de utána, ahogy az várható volt, a Megasztár első középdöntője leverte az RTL Klub-os filmet.

    Elsőre az X-Faktor alázott, később feltámadt a Megasztár
  • Dean Winchester
    #262
    cserháti amikor a porsche szerelmet énekli... na az engem rohadtul idegesí :D vmiért rüheltem zsuzsinénit amikor énekelte a számot :S bocs de igy van :(
  • NessieGraf
    #261
    Ez már egyszer engem is megríkatott. Amikor kénytelen voltam szembenézni a ténnyel: Cserháti Zsuzsának van hangja, de MIT, MIKET énekel vele. Siralmas. Erre még elő is veszik. Hihetetlen...
  • Ironman2
    #260
    Még csak a mult heti adatok vannak meg:

    http://est.hu/cikk/82616/gyozott_az_ujdonsag_ereje_az_x-faktor_kiutotte_a_megasztart
  • bcrics
    #259
    Cserháti Zsuzsa - Egy elfelejtett Dal

    Ezt énekli a hölgy,és ez ríkatta meg Keresztes ildikót.

    A nézettségi adatokat lehet már tudni vhol?.mennyivel volt jobb ,mint a megasztár?
  • IXEMGabeo
    #258
    Megafrásznál mindenképpen jobb műsor
  • MerlinW
    #257
    Joe Cocker-es srác a végén zseniális volt:)
  • LordVenom
    #256
    Én mindenképp élvezem,ha hiszed,ha nem. ;)
    Nekem üdítően hat a sok tékás film,brazil vagy német sorozat között...és valljuk be,azért a Győzikénél is jobb. :)

    Jelenleg nem igazán tudok olyan műsort ezen a két csatornán,amit jobban élveznék. Egyébként inkább az ismeret terjesztő csatornákat nézem.
  • Ironman2
    #255
    Miért,szerinted lehet élvezni? A fárasztó kategóriába tartozik a müsor.Magyarok még licenszelni se tudnak rendesen
  • LordVenom
    #254
    Én úgy vagyok vele,hogy megmosolygom ezeket az embereket,engem szórakoztat. Az az 5 bizonyos énekelni tudó ember pedig élményt nyújt...
    Még mindig jobb esti program,mint szinte bármi más ezeken a kereskedelmi csatornákon...szerintem. ;)
  • LordVenom
    #253
    Sajnos ez nem is fog változni...mindig a pénz fog beszélni,de attól még vannak élvezhető előadások benne. ;)
  • Bullitt
    #252
    Engem valahogy nem érdekel az a több ezer hülye, aki azt gondolja magáról, hogy tud énekelni és tökmindegy, ki mondja neki, hogy "NEM BAZDMEG, NEM TUDSZ!" akkor sem fogja fel. Adsonként beraknak 5 embert kb. aki énekelni is tud. Ezt nem tehetségkutatónak hívnám, hanem kiröhögtető shownak.
  • Coolfire
    #251
    Dehogyisnem.Csak egy baj van az egésszel,hogy még mindig a pénz beszél v. énekel.Az első adás nagyságrendekkel jobb volt.Ez egy kalap szamócát sem ért.
  • LordVenom
    #250
    Ahányszor itt beleolvasok a kommentekbe,tele van szarozással,meg fikázással...nem tudnátok ÉLVEZNI azt a kurva műsort?

    Vagy jobb szeretnétek,ha szombat este is az ezerszer levetített "ZS" kategóriás tékás filmekből válogatnának?

    Nem mintha érdekelne más véleménye,meg leszarom az X-faktort is,felőlem "nemtetszhet" az ország nagy részének,de hihetetlen,hogy nem tud a magyar semmit élvezni kritizálás nélkül...
  • Prince of Máté
    #249
    Nem követem figyelemmel az adásokat, de Cseh csabi szerepelt már? :D Vagy nem is lesz?
  • Dean Winchester
    #248
  • Shiwo
    #247
    tessék, photoshop, 2 perces meló..

  • Tyler1
    #246
    nem azért de 10 továbbjutóból 6nak volt csak tényleg tehetséges hangja, ez ennyire levan már játszva vagy mivan?
  • Ironman2
    #245
    Akkor idáig ismétlés volt?
  • Ironman2
    #244
    Azt inkább nálam,mert ez a faktor totyik
  • Coolfire
    #243
    Most kezdődik a középdöntő.
  • Ironman2
    #242
    hehe
  • IXEMGabeo
    #241
    ez a kaposvári csávó eszméletlen egyéniség volt megvan az új kedvenc
  • Coolfire
    #240
    Na most már gyalázzuk a Megasztárt.:)
  • Dean Winchester
    #239
    de mivolt az már az előzetesben,hogy Keresztes elkezd sírni,mikor az énekhang nem is volt olyan fenomenális :O
  • Coolfire
    #238
    Hát most nem egyesült a négy tini nindzsa teknőc a végén,mint a múlt héten.Ez nem volt X.:-)
  • IXEMGabeo
    #237
    lol ez a csávó nagy volt
  • Dean Winchester
    #236
    lol már milyen mozgáskulturával rendelkezik a srác :DDD
  • Ironman2
    #235
    Szerintem keskeny,a 440-es méret az jó volt amit linkeltem.Próbáld meg
  • Ironman2
    #234
    Nekem semmi
  • Dean Winchester
    #233
    ekkorára kéne kb :S viszont akkor keskenyebb lesz mi?
  • IXEMGabeo
    #232
    mi a gondod?
  • Ironman2
    #231
    Rossz a készüléked!
  • IXEMGabeo
    #230
    az amúgy szép a lány, de nem fogja megnyerni nyugi...
  • Ironman2
    #229
    Lekéstél 1 perccel
  • Ironman2
    #228
    Undorító hogy a régieket veszik elő
  • IXEMGabeo
    #227
    Zizi laboros csávó lánya...
  • Ironman2
    #226
    Én láttam élőben is az apját