11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • CalebJoe
    #5547
    csak nálunk nagy szám amcsiban százával rohangálnak az ilyen Usher klónok
  • Dean Winchester
    #5546
    kérdezni akartam ,hogy ki volt előtte mert most kapcsolódtam be :D
  • wesker24
    #5545
    Ezt sem a hangja miatt marad bennt !
  • Kódia
    #5544
    Remélem kiesik Lil C. De ellenszenves...
  • báttyó02
    #5543
    lol ez mi? :DDDDDDD
  • Floppsy
    #5542
    nnnah, meg is lenne a ma esti kiesőnk
  • wesker24
    #5541
    na Lil C kezdi a show-t !
  • IXEMGabeo
    #5540
    ja, de nem volt nagyszám a csajszi hangja. Reklámnak és meghökkentésnek jó volt
  • Kódia
    #5539
    A Bartók Béla leszármazottal mi van? Nagyon eltűnt. Nem emlékszem rá, hogy bármit mondtak volna neki. Egyszer láttuk és kész. Pedig milyen hír volt belőle, hogy Bartók Béla rokona.
  • Kandurex
    #5538
    nehogy'má...a Hurt teljes libabőr volt, mint a Because...már két olyan megmozdulás amit még nyomokba se tudott ott senki adni
  • bakkerman
    #5537
    igen,szerintem is ezek közül,de szerintem idén a top3-ba lesz egy csapat is
  • hungary27
    #5536
    Ez az aki szegény mint a templom egere?
  • bcrics
    #5535
    kókusz linket
  • Bronx South
    #5534
    OFF:

    Nekem most ez a qrwa nagy kedvenc, 13 éves.



    Hogy ne csak offoljak, Tarányi, és a Lányok kategóriából mind 3 fav.
  • IXEMGabeo
    #5533
    hangjuk szarse...érdekes karaktereket szerettek Lil C, Hajdú ikrek pont, akik nem a legjobbak:D
  • Fizzi
    #5532
    A Tarány-Kocsis-Muri-Baricz négyesfogatból fog valaki nyerni.
  • bakkerman
    #5531
    szerintem meg is nyeri,ő vagy a kopasz
  • Dean Winchester
    #5530
    muri essen ki :D de ő a top 5-ig eljut :(
  • bakkerman
    #5529
    jaja,remélem pár körig még viszik őket,üde színfoltjai a műsornak
  • tviktor91
    #5528
    Ikrek 16évesen már nem kapnának kegyelmet. (Kókuszban nézzétek a lökhárítókat)
  • Láma!
    #5527
    nekem meg az ikrek.
  • Fizzi
    #5526
    Szerintem őt elviszi a tiniközönség pár körig. Nekem Demes vagy Gyurcsik a tippem.
  • Balázs 17
    #5525
    én is őt mondtam volna, de mivel tv arc ezért nem hiszem:)
  • precision
    #5524
    remélem a lil cé
  • Fizzi
    #5523
    Ti kit vártok amúgy első kiesőnek?
  • IXEMGabeo
    #5522
    ez a Vera majdnem ugyanolyan, mint a tavalyi Fannika drága, az a különbség h a Vera picit bájosabb, míg számomra Fanni idegesítő volt
  • JLH Fans
    #5521
    Csak félszívvel, mert Eni nagyon jó nő, és jól is énekel, dinimikája+előadása is nagyon ottvan, de túl nagy az arca, ha abból visszavenne, akkor teljesen szimp lenne, így nem:)

    Blankát nagyon sajnálom, Vera helyett őt kellett volna vinni:(
  • bakkerman
    #5520
    meg az a kurva fogszabályzó is minek...
  • karajjj
    #5519
    az a baj, hogy olyan fejük van, mint 2 pontynak :D
  • bakkerman
    #5518
    beharangozóban az a zöld ruha,amit kaptak...atyaúristeeen
  • Lateralus
    #5517
    Na, megint végigpörgettem.
    Tanulságos volt. Finomkodni most sem fogok.

    Beuka: Hangok helyükön voltak, de abszolút szürke. Teljesen érdektelen.
    (kiesett)

    Géczi András: Ez megint csuklóból lett kirázva, könnyedén, a szokásos tenyérbemászó bájmosollyal. Kevés, vagy inkább sok?
    (kiesett)

    Gyurcsik: Bizonytalan. Danolászgat. Érezni, hogy most kezdte, de tehetséges. Lányoknak tetszhet.
    (továbbjutott – Handsome-Faktor)

    Borzné Violetta: Ezt alaposan túlvállalta. Kiabálás lett belőle. Első előadása tetszett, azóta szép lassan teljesen beleolvadt a nagy barna „ nem érdekel” masszába.
    (kiesett)

    Tarány: Tarolt. Nagyon érdekes hangkaraktere van. Szép íve volt a dalnak. Még mindig kérdéses, hogy mi lesz vele élőben, de az nem, hogy hangilag a legjobbak közt a helye.
    (továbbjutott – Mackó-Faktor)

    Kocsis: Profi, kicsit nyálas, de kétségtelenül jó hang, és kábé hibátlan volt. Nekem nem felkavaró, de kalapemelően elismerésre méltó.
    (továbbjutott – Musical-Faktor)

    Rocktenors: Inglesias vitte a prímet. Középső srác gyengébb egy fokkal. A Duci tesó kettővel. Együtt nem mindig működnek. Néha sikerül összeborulniuk valami uniszónóba, akkor kiabálnak és azt hiszik az a rock. Harmóniákban gyengék egyelőre. Fejleszthető.
    (továbbjutott - Rokk-Faktor)

    Szilvi & Kitti: Nagyon szorítottam nekik, de.... Külön-külön el voltak veszve nagyon. Együtt húzták egymást, de nem volt kémia. Mély hangok nem mennek.
    (kiesett)

    Czékmány & Wunderli: A fiú egész kellemes hangú, a kiscsaj gyengécske. Srácnak elhittem, a lánynak nem. Együtt nem működött. Felejtő.
    (kiesett)

    Ikrek: Ja, aranyos, de ez továbbra is járási dalnokverseny szint. Mit keresnek még itt?! (Pénzt az RTL-nek?)
    (továbbjutott – Cukiiker-Faktor)

    Anger & Simon: Kislány picit bizonytalan, fiú itt is jobb. Együtt jók, csak megint a musical tankönyv megsárgult lapjainak dohos illatát érzem. Vissza a színházba!
    (kiesett)

    Apollók: Az előző kutyaszar produkció után ez most határozottan közepes, de ez még nem csapat. Alakítható, de kétségtelenül a fazon miatt mennek tovább. A hangra meg vannak már jó szoftverek és hardverek.
    (továbbjutott – Apolló-Faktor)

    Abodi-Nagy Blanka: Jó volt, apró kivárások, szép lüktetés, de annyira összpontosított, hogy nem hittem el azt a szivárványon túli vágyakozást. Kicsit görcs. Sajnálom, hogy megy, mert ettől függetlenül nagyon jó.
    (kiesett)

    Kováts Vera: Leggyengébb produkciója. Összeszedetlen, sok helyen hamis. Úgy tűnik a pár helyre odadobott kislányos mosoly azért Ferónak elég volt. Már a köszönésnél elalélt tőle. Nem kellett most énekelni.
    (továbbjutott – Lolita-Faktor)

    Bagosi Alexa: Nem rossz, csak magának énekel. Miért kell a műsorban 25x elmondani, hogy anyuka?
    (továbbjutott – Anyuka-Faktor)

    Farkas Éva: Jó karaoke szint. Ha megnyomja egész artikulátlan tud lenni alkalmasint. Semmi felkavaró. Ügyes kis énekelgetés.
    (kiesett)

    Gubik Petra: Eddig nagyon jó volt, de ezt pont sikerült elkúrni. Nagyon. Őt is sajnálom.
    (kiesett)

    Muri Enikő: A refréneknél elhittem neki. Jó volt. Nem kavar föl még mindig.
    (továbbjutott – Drama Queen-Faktor)

    Baricz Gergely: Hu-hu-hu-húúú! Ez sok helyen nem volt tiszta, de annyira karakteres ez a hang, olyan mélységei vannak, olyan energiákat is képes átadni... Eddig kételkedtem benne, de ez reménytkeltő. Az első igazi rockhang a műsorban (beleértve a tavalyi évadot is). Ez a műfaj kábé erről szól. Nagy belebukástól a zseniális rocktorokig minden benne van ebben a fickóban. Kíváncsivá tett.
    (továbbjutott – Mélység-Faktor)

    Kelemen Csaba: Egész kellemes volt. Egy picit más mint eddig, és mégis nagyon ugyanolyan. Nehezen hihető, hogy a manírjait levetkőzi.
    (továbbjutott – Manír-Faktor)

    Tarsoly Arnold: Oké volt, de nincs benne semmi olyan plusz, ami kedvelhetővé vagy eladhatóvá teszi ezt a karaktert. A hang sem érdekes.
    (kiesett)

    Demes Tamás: Azt hittem őt is kiejtőnek hozták be. Bizonytalanul kezdett, az erősebb részeken magabiztosabb volt. Mélyeken itt is sikerült elcsúszni néha, de egész jó volt. Jól alakíthatósága miatt vitték tovább.
    (továbbjutott – Gyurma-Faktor)

    Oltyán Attila: A videókból kikopizott „egyénisége” nélkül szép csendben elvérzett. Azt hitte, hogy nem túl meggyőző hangi adottságaival és a Kétiperi-Jutú egyveleggel meglepi a „zsűrit”? Keresztes amúgy sem szerette, úgyhogy mínuszból indult.
    (kiesett)

    Barna Gergely: Édes istenem! Ez egy reménykedő ballada, és nem egy öngyilkosság küszöbén álló depressziós belső vívódása. Az eleje totál melléfogás. Rohadt unalmas már ezzel a nyögdécseléssel, még ha próbált is kinyílni a második felére. Lennon forog a sírjában. Nem omlott össze most, ez plusz pont.
    (kiesett)

    Titkos favoritok: Baricz-Tarány
  • Lateralus
    #5516
    Végső beharangozóban látni lehetett, hogy megkapták. :)
    Más úgy se nagyon viheti őket tovább.
  • bakkerman
    #5515
    dzsudzsit sajnálom hogy kiesett,violettát is,no meg vámpírt :( de összeségégében elégedett vagyok a felhozatallal,már nagyon várom az élő showt :)
  • Balázs 17
    #5514
    helyette Attila kellett volna, de hát kell a bevétel tinisunák által

    de azért remélem ez a kis szereplése elég lesz arra, hogy vmi zenekart találjon, mert eltudnám képzelni ilyen alter/progressive rockban:D
  • Balázs 17
    #5513
    na most hogy az ikrek továbbmentek, pedig nem kellett volna
    remélem kapnak vmi dögös cuccokat, mert csak így lenne értelmetits
  • IXEMGabeo
    #5512
    Keresztes pedig félig meddig választott jól, illetve állítom h LIL C-t be kellettneki választani utasításra
  • IXEMGabeo
    #5511
    Maleknál jó volt az alapanyag:)

    Celine Dionos csaj is jó volt, a Dzsudzsák hasonmás is, egyedül a Beuka volt gyengusz, de a többiek jók voltak nála...

    Ferónál kb az összes csaj erős volt..ennek ellenére jól választott. Petrában voltak hibák, a cigány nőben is, viszont Blankát sajnáltam, de választani kellett
  • IXEMGabeo
    #5510
    ez a csapat nekem már most jobban bejön, mint az előző. Sokkal több jobb hang esett ki a múltkor...
  • Mirk
    #5509
    Malek és Feró a lehető legjobban választott, Geszti meg a legrosszabbul, ahogy tavaly.
  • tviktor91
    #5508
    Ikrek továbbmentek ahogy olvasom pfff..geszti be akar akasztani nekik?