11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #5827
    Na ez a szar nyál....
  • Kódia
    #5826
    Most ne arról beszéljünk, hogy dugnád
  • IXEMGabeo
    #5825
    szerintem is picit hamis volt...Wolf Katihoz hasonlítják, de ő sokkal jobb nála:)
  • Coolfire
    #5824
    Na még egy Enikő "rajongó"..))
  • IXEMGabeo
    #5823
    ez korrekt volt:), de nem kimagasló
  • Kódia
    #5822
    Igen, ő az első
  • Coolfire
    #5821
    Annyira nem volt rossz.:)
  • Dean Winchester
    #5820
    első volt enikő? mert akkor nem bánom , hogy csak az ének 2.felére értem elő :D
  • Kódia
    #5819
    Egy hang sincs a helyén. Ordítani én is tudok.
  • Coolfire
    #5818
    Pedig van rá sansza.
  • Coolfire
    #5817
    Egész jó Enikő.:)
  • Kódia
    #5816
    Remélem nem Enikő nyeri meg.

    Elég HAMIS!!! Nem odavaló
  • Coolfire
    #5815
    Az a P!nk utánzat lesz a "sztárvendég"?Pfejjjj...
  • IXEMGabeo
    #5814
    UP kezdődik a faktor
  • Kishawer
    #5813



  • Dean Winchester
    #5812
    kb minden hazait ver?! :D
  • bakkerman
    #5811
    ööö nekemis emésztenem kell még ezt a kijelentést
  • Floppsy
    #5810
    nekem is egyből ő ugrott be :) elképesztő a kiscsaj, mégcsak nem is kell erőlködnie.
  • Totti5
    #5809
    "Semmi ének hangja nincs"

    őőő...
  • BaliBoy
    #5808
    Egyetértek. Semmi ének hangja nincs. Csak ordibál. Egy kis összehasonlítás a tegnapi előadásával:

  • homeless
    #5807
    Kint kicsit más a szint:)
  • HöfEE
    #5806
    Tarány nem Tarányi. Amúgy egyetértek.
  • bakkerman
    #5805
    Baricz Gergő előadása tetszett tegnap a legjobban,nagyon fasza volt. Ikrek katasztrófa,bár dughatóak.
  • 89
    #5804
    osztom...sehol se volt a hangja...semmi egyediség
    tarányi az, akinek a hangjában ott van valami, amiből ki lehet hozni nagy dolgokat, nem véletlenül tapsolják meg minden alkalommal állva
  • Fizzi
    #5803
    Muri Enikőt de utálom. Borzalmas, modoros picsa, és egyáltalán nem egy nagy szám, ahogy énekel.
  • Balázs 17
    #5802
    rögtön ez jutott eszembe a párbaj számból
  • Panzermeyer
    #5801
    Az a helyzet, hogy az utóbbi időben annyi tehetségkutató volt egymás után, vagy éppenséggel párhuzamosan, hogy mostanra már csak ez maradt, ebből kell válogatni. Mivel az RTL mindenképpen pénzt akar csinálni, így a mostani felhozatal jutott be a műsorba. A mentoroknak ki kellett választani a sok szarból a picit kevésbé szart, ami így sikerült. De azért van 1-2 jó választás is.

    Már anno a megasztár 3-nál is azt vettem észre, hogy oda jutott be a legtöbb olyan, akinek az ég világon semmi keresnivalója nem lett volna a színpadon.

    Ilyen műsorokat kb 3 évenként volna érdemes csinálni, ha a tehetségkutatás volna a fő cél, és nem pedig a pénzgyűjtés.

    Nórikának pedig megmondhatnák már, hogy addig ne szóljon bele a mikrofonba, amíg oda nem ért az aktuálisan színpadon álló énekeshez, mert az baromi röhejesen néz ki, hogy már halljuk a hangját, de ő még sehol, aztán egyszer csak előbukkan egy nagy rohanás közepette, hogy még időben odaérjen a delikvenshez. Valaki rakjon már mellé egy Balázst, vagy akárkit...
  • Totti5
    #5800
    Nem a mentorok döntenek, hanem TE a nép. Amúgy Lilszí vagy mi a neve nem volt rossz egyátalán. Az ikrek gyengébbek a többieknél minden szempontból... no ők a teljesen amatőrök a mezőnyben.
  • Krisztiam #5799
    hát jaja valamelyik fiú fogja megnyerni mivel sok a tini picsa és nyomják az sms-t tényleg :DD
  • Victor1103
    #5798
    Istenem annyira szégyen ez a műsor, de komolyan. Most őszintén, süketek ezek a mentorok meg a nézők is? A nigger meg az Ikrek olyan kutyaszarok voltak hogy valami eszméletlen, ez a Gyurcsík Tibor pedig szerintem egy egész jó énekes.
    Na mindegy, nyerje meg a muri enikő oszt csókolom. Bár úgyse ő fogja mivel a sok tinikurvának inkább az ilyen szaros fiúbandákra nedvesedik a punci és nyomják az smseket-__-
  • Kongy
    #5797
    Remélem ő nyeri, többiek szépen mehetnek.
  • Mirk
    #5796
    Muri Enikő tökéletes volt. Ő a legjobb a többi nem számít.
  • Floppsy
    #5795
    miért tetted be kétszer ugyanazt a képet az ikrekről?
  • Panzermeyer
    #5794
    Ja tudom, az a másik bőgőmasina... Jóságos ég. "De én erős vagyok, brühühühüüüüüüü... kzzzz... brühühhhőőőő... hüp-hüp... szip-szip..."
  • Panzermeyer
    #5793
    Ja, de hagy emlékezzek meg a mai nap legjobbjairól is.
    Tarányi, Kováts Veronika voltak azok, akiknek a produkciója leginkább tetszett.

    Ezen meg befostam



  • Floppsy
    #5792
    ez még nem volt durva. képzeld el micsoda maratoni bömbölés lett volna, ha az a sáska testű bőgőmasina továbbjut ildinél :D mi a neve, fingom sincs. de áldom az eget hogy nincs a 12-be
  • Panzermeyer
    #5791
    Az ikrek tényleg nem voltak jók. Néhány pillanattól eltekintve egyáltalán semmi összhang nem volt az előadásukban, sem a dal, sem a mozdulatok részéről.

    Nekem Demes Tamás előadása sem tetszett. Teljesen feleslegesen rekesztett sok helyen, és a sok csuklásszerű hangba forduló "ououououoooo"-t is elhagyhatná már. És már megint majdnem elbőgte magát, amikor a mentorok kicsit kiosztották. A franckarika essen beléd fiam, legyél már férfi, elég ebből a sok kislányos picsogásból.
  • Dean Winchester
    #5790
    hát alexa jobb volt :D bár a kezdése picit gáz volt de aztán bele lendült
    viszont bariczon meglepődtem!!!
    múltkor roppant szar volt a mentor házban viszont most bombafasza
    TT meg hozta a formáját most is
  • IXEMGabeo
    #5789
    amúgy szerintem a srác elszúrta picit, mert, mint itt is sokaknál, a nézőknek ellenszenves lehetett ez a mutogatás a kamerába, meg a szövegelés, amit benyomott szval sokat számít:S meg azt veszem észre rengeteg a srác is, nagyobb az esélyük a kiesésre
  • Mentoloshurkaka
    #5788
    elcseszett egy ország vagyunk ha az ilyen ikrek féle zenei selejtek továbbjuthatnak...