11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Ironman2
    #11323
    Minőségi zsűritagok :)
  • ToCsEk
    #11322
    Szeptember 3-án szombat 20 órakor elstartol az X-Faktor 2022-es évada. Herceg Erika, ByeAlex, Gáspár Laci és Puskás Peti a mentorszékbe ülnek majd a mentroszékekbe.
  • zsotesz
    #11321
    Meghalt Petics Kristóf
  • Ironman2
    #11320
    Puskás Peti meg a szépsége ágyból posztol képet,hagyjuk! Komolytalan egy műsor lett!!!

    https://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/az-agybol-szelfizett-dallos-bogi-es-puskas-peti/k0n7wh4
  • Ironman2
    #11319
    Ja! kihoztak győztesnek megint egy gyönyörűséget,aztán majd év végén meg avval lesz teli a sajtó hogy milyen balhékat csinált,mert begolyózott hogy kihasználták.Erről ennyit.
  • Balázs 17
    #11318
    Ekkora 0 egy szériát, mint a mostani... minden adásban a nyálas lassú érdektelen zenék mennek
    Végre kiesett ez a semmit érő copy&paste gyerek, már undorodtam ettől a megjátszástól amit oda erőltetett az arcára hétről hétre
    Bárki nyeri is meg ezt az évadot arra kutya nem fog emlékezni már szerintem 1hónap múlva :D
    Talán ha változatosabb zenék lettek volna minden adásban dobott volna rajta, de ez így pfejj. még jó, hogy másnap nézem csak meg nem élőben, mondjuk nem biztos, hogy végig tudnám úgy nézni :)
  • RatBaG #11317
    Ne EZ libabőrös volt.

  • Kongy
    #11316
    Nagyon sok olyan előadó van, aki lemezen faszán hangzik, élőben meg valahogy elfogy. Pl ilyen a Breaking Benjamin énekese is, meg Oli Sykes a BMTH frontembere, akit a szintis csávó segít ki élőben... :) És azért itt milliós rajongótáborral rendelkező nemzetközi rockbandákról beszélünk :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.10.21. 19:22:05
  • Tinman #11315
    Ahogy a Bájalex, meg a Puskás cuccai is brutál fel vannak húzva, különben eladhatatlan lenne.
  • RatBaG #11314
    hát a műsorban tényleg ilyen erőtlen, meleg levegő szintű volt a hangja. a stúdió verziót kicsit kikupálták. "kicsit".
  • Tinman #11313
    Nézi valaki?

    Mostaniban volt Sabina és azt mondja a zsűri, hogy szar. Kivágták. Tényleg szar? Pls. magyarázzátok el, hogy ez miért rosszabb, mint ami manapság a hazai rádióból szól...


    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.10.13. 21:21:17
  • ToCsEk
    #11312
  • Dean Winchester
    #11311
    Ha valaki készít egy bannert akkor szívesen berakom...
  • Tinman #11310
    Kizárt. Ennek a srácnak X-Faktor témában annyi.

    Elég jól mutatja az RTL ellenérzéseit az, hogy egyetlen büdös szó nem hangzott el a cirka 3 órás műsor alatt arról a hülyéről. Volt egy netre kitolt Krisztián vergődik Puskással pár perces megemlékezés, de ennyi. Az élőben egy percet nem ért már a srác. Jogosan.

    "Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me..."
  • Bokafix2
    #11309
    Vajon a következő X-Faktor előválogatóján megint megjelenik vigyorgó pofával, és szentül fog esküdözni, hogy mostmár teljesen biztos önmagában és 100% hogy végigcsinálja? Meg hogy sajnálja a legutóbbit? Vajon a mentorok együtt tépik fel a földről a zsűrizős asztalt és basszák vele pofán, vagy csak az egyikük fogja megtenni?
  • Coolfire
    #11308
    Én nem vittem volna az élőbe.Totál hülyét csinált megint mindenkiből.
  • ToCsEk
    #11307
    Megint feladta az X-faktort a srác, aki tavaly is feladta
  • ToCsEk
    #11306
    trollfaktor lesz az élő só
  • ToCsEk
    #11305
    nah sapkákat kibaszthatnák a picsába zsűri fejéről
  • zsotesz
    #11304
    Én nem hinném, hogy műbalhé, egy ilyen story nem igazán növeli a népszerűségét Kristófnak, én egy ilyen story-hoz biztos nem adnám a nevem annyira szerintem ő sem hülye hogy ilyen esetet magára vállaljon ha meg sem történt, pláne úgy hogy még ki is teszik a műsorból.
  • precision
    #11303
    Mekkora szánalmas már ez a műbalhé ezzel a homár Petics gyerekkel meg a kamu verekedős sztorijával. Csak azért, hogy a nagy mű dráma után amikor kiejtették Mata Ricsit, most egy másik mű balhé miatt be lehessen mégiscsak rakni az élő adásba. Kicsit sem izzadság szagú :D
  • ToCsEk
    #11302
    Máté dala nekem nagyon adta
  • RatBaG #11301
    az élőben nem is mutatták a lényeget, csak a zöld ruhás hülyült gabival... hát sugera bugera ééél!!! :DDd
    http://rtl.hu/rtlklub/xfaktor/koplanyi-attila-gabor-es-a-zold-leny-idegen-lenyek-sajat-dal
  • Tatyla
    #11300
    A zsűri szánalmas inkább, mint tehetséges
  • Ironman2
    #11299
    No ez kész.Nem elég hogy homár,de még jól is nyomja.
  • ToCsEk
    #11298
    nah akkor ma este 8kor elkezdődik
  • Ironman2
    #11297
    Erről ennyit!!
  • ToCsEk
    #11296
    http://www.origo.hu/teve/20160608-az-uj-x-faktor-mentorai-2016-rtl-klub-zsuri.html
  • Timikecuncika
    #11295
    Hogy tudjam bosszantani saját magam :)
  • MerlinW
    #11294
    Ha nem nézed, miért zavar?:) Ha nézed miért szidod?:)
  • Timikecuncika
    #11293
    Most fog jönni még egy ilyen éneklős fos :)
  • LoSA
    #11292
    Sajnos.....
  • zsotesz
    #11291
    A talentnek is a 80%-a énekes lesz
  • LoSA
    #11290
    Nem is bánom.... Már annyira énekes van Magyarországon..... Más sincs....
  • Ironman2
    #11289
    Idén már nem lesz faktor!

    http://sg.hu/forum/tema/1424688196?no=1
  • Ironman2
    #11288
    Ez a Benji gyerek továbbra is nem tud énekelni,nem is értem hogy jutott el idáig
  • wesker24
    #11287
    Ilyen egy idiótákat vazee mint a zsűri képtelenek volt dönteni a Szines börü barmok és Izabella között ! Amikor nézöi döntésre került a sor akkor már tudtam hogy Bellának esélye sincs mert a buzi nézök ezeket a marhákat nyomja elöre !

  • zsotesz
    #11286
    baromi gyenge ez a rising star, akik a mai műsorban voltak, mind átlagosak
    Utoljára szerkesztette: zsotesz, 2014.11.09. 21:28:34
  • Ironman2
    #11285
    Bella talán a legjobb mindközül
  • Ironman2
    #11284
    Ez a félkinai gyerek se tud énekelni,de azért nyomják előre