30
  • sandor8206
    #30
    Nem tetszett, sajna. Sztem gyenge film lett (sztorija nagyon nem tetszett, valahogy erőltetnek éreztem), sok mindent nem vártam egy ilyen filmtől, de sztem még az akciók is 0.
  • Wittgen
    #29
    Nekem bejött a film, simán 7/10. Azért mentem el a moziba, hogy kikapcsolódásként egy jó kis akciófilmet megnézzek és azt is kaptam a pénzemért. Persze, hogy klisés, akciófilmekben már semmi újat nem lehet kitalálni, pont mint a zenében. Nagyon nehéz újat alkotni, nem ám olyan akciófilmet írni, amely teljesen új elemekből épül fel.

    Én inkább megnézek 10 ilyen filmet, mint a Twilight-fost.
  • bleifrei
    #28
    Hogy ez mekkora sz@r! Egy ilyen amcsi-orosz szembenállás történet mondjuk 1990-ig még elment, még egy Stallone-klón sztori is szórakoztatóbb lehet ennél.
  • TommyGun
    #27
    1x meglehet nézni, nem szarabb mint a die hard 4....
  • kozik
    #26
    Bajok a filmmel:
    - a ketszer masfel perc parbeszed nagyon gagyi, azt is ki kellett volna hagyni,
    - a kurva kamerarangatast szaguldozas kozben meg csak-csak megertem, de ha egy rohadt atombunkerben ket ember bunyozik, akkor marpedig nem remeg a fold.
    Amugy egesz nezheto volt, egyaltalan nem bantam meg a 750huf-os mozijegyet.
  • narumon
    #25
    NEkem igazából csak az volt a bajom a filmmel, hogy nem beszélnek róla, hogy Salt ügynöknőn milyen exoskeleton van.
  • Griphons
    #24
    A film tényleg nem szar, de csak és kizárólag azért nem süllyedt a B kategóriás mozik poklának legmélyebb bugyraiba, mert Angelina Jolie a főszereplő.
    A kegyetlen tény az, hogy egy ilyen banális sztorival megáldott - 5 pers után tudom hova vezet a sztori - vérklissés filmet nem lehetett volna eladni a főszereplő nélkül. Ha valaki objektív akkor ezt is látja.
    Ebből az is látszik, hogy Haláliwúdban sincsenek már új ötletek, rámennek a látványra, a hülye néző úgyis megveszi a jegyet mihelyst meghallja hogy Angelina Jolie...
  • kalapos01
    #23
    Az látszik a szavazáson is:

    Hogy tetszett a Salt ügynök?
    Tetszett, jó film (60%)
    Gyengén sikerült (20%)
    Közepes lett (20%)

    Meg kéne néznem.
  • bmw
    #22
    Nem volt olyan rossz.....
  • Justil
    #21
    hát nemtom, én ezen már túl vagyok. nekem nem számít, hogy mozi vagy otthon, persze moziban jobb, de egy jó film otthon is jó, egy szar meg moziban is szar. az más kérdés, hogy szar filmre kár kidobni a pénzt.
    az inceptionre itthon nézve is azt mondtam volna, hogy az év legjobbja (nálam), ebben biztos vagyok.

    de egyébként nem is erre céloztam, hanem arra, hogy ha 1 picit elvonatkoztatunk a mainstreamtől (amiben egyébként akad 1-2 jó film azért, pl Inception, hogy messzire ne menjünk), akkor elég sok jó filmet lehet találni, nem muszáj Pattinsonékat, Downeyt (aki egyébként szvsz remek színész, csak a vasember egy gagyi) meg LaBeoufékat nézni, tehát van alternativa.
  • G_ArchAngel #20
    Teny, de legtobbszor a szubjektiv ertekeles a korulmenyek hatasara tortenik - ha rossz hangulatban es nem moziban lattam volna az Inceptiont, akkor biztos lehuznam, ha kerdeznenek rola, Salt viszont nagyon jo volt egy nagy furt szolovel, chipsszel, narancslevel...
    Nem bantam, hogy nem mentem el ra moziba, de itthonnezos filmnek nagyon is jo volt...
  • jaspercry
    #19
    10/5 :(
  • Justil
    #18
    szerencsére azért ennél jóval bővebb a kínálat, feltéve ha nem ragaszkodik az ember mindig a mozivászonhoz.
  • G_ArchAngel #17
    Inkabb Jolie-tol egy kozepes film, mint homokos vampirok, matchbox robotok vagy vasaloember...
  • Justil
    #16
    simman, fel avasson, stb...

    de ezekbe direkt nem kötöttem bele. viszont a triologia szúrta a szemem...
  • Roger6
    #15
    Az hagyján, de ezt is írta: "nem vettem hatast tolle". Vettem? Tőllllllle? Te Atya ég...
  • Justil
    #14
    általában nem szoktam fenn akadni a helyesírási hibákon, jómagam pl sokszor nem kezdem nagy betűvel a mondatot, ha fórumozok, stb. de szerintem nem véletlen elírás volt, hanem tudatlanság, és valamiért idegesít ha ezt a szót nem tudják helyesen leírni. ha még tényleg véletlen volt, én kérek elnézést.
  • Zoliz
    #12
    Na ezek a szubjektív dolgok. Kijelentem, hogy a kijelentésed a SZAR.
  • vg
    #11
    Só ügynök. Annyira nem volt szar film, de nem értem miért foglalkoztatják annyit Liev Schreiber jóembert, mert ritka szar színész(Van Damme és Steven Seagals szint). Angelina Jolie meg számomra mint sokgyerekes anyuka teljesen érdektelenné vált.
  • Ender Wiggin #10
    Szerintem az relatív, hogy Jolie a legnagyobb akciósztár. Nincs más. Már a 80-as, 90-es évek B-mozi akciósztárjai is visszavonultak, így egyedül Jolie-ra írnak ilyen Münchausen-es meséket. Akinek ez kell, hát nézze. És a szerencsétlen egyre éhesebbnek látszik, lassan aszottabb lesz, mint Madonna.
  • shenmuedc #9
    Kurva unalmas az biztos. Kétszer bealudtam rajta. Pörög de minek. Pont mint a vesztesek bosszúja 16-24 éves korig elhiszem hogy élvezhető de attól hogy valamiben állandóan szól a fegyver és száguldoznak még unalmas marad. Sőt.
  • Blasta
    #8
    sztem csak véletlenül beütött plusz egy "o"-t, nagyügy...
  • Justil
    #7
    A szó amit keresel a trilógia.
  • 7evenb
    #6
    Szerintem egy könnyed film, gyorsan felejthető. Mindenesetre jókat derültem rajta mint amikor például lefegyverezik Saltot és a tőle két méterre álló rendőr: "ott van 12 óránál, fogják el!"... ki a fene mond ilyet, most őszintén...
    az amerikai elnök, nukleáris fegyverek, atombunker, visszaszámlálás, vörös telefon dolgokat nem is említem.
  • djstefi
    #5
    nem vettem hatast tolle ... es hidba sem mentem le ...( mert ugye, nincs aki fel avasson).viszont ha triologiat csinalnak belole akkor a kovetkezo 2 resz akar meg csucs film is lehet. 1 mozijegy arat viszont simman meg er, popkorn , asszony,legkondi a moziban, kint 40c* ...szodaval elmegy
  • nessboth
    #4
    hát....belegondolni.....valóban kár
  • Spaceghost
    #3
    Nekem tetszett, pont azért mert jó popcorn mozi és jobb ha nem gondolok bele abba amit láttam. :D
  • Atkamon
    #2
    Köszönjük Emese.
  • nessboth
    #1
    Vannak ugye szubjektív dolgok, és vannak tények.

    Ez a film szar: EZ TÉNY!