21
  • JL666
    #21
    már csak egy olyan robot kell, aki saját magát fejleszteni is tudja és nem kell ember sem.
  • paraszgyerek
    #20
    ... és majd a szép új világban a DARPA hős robotzsarui elgőzösítik a gonosz terroristákat...
  • gothmog
    #19
    Bocsánat: Massive Dynamic
    :D
  • gothmog
    #18
    Hiányolom a cégek közül a Massive Dinamic-ot.
  • gothmog
    #17
    -Vagy anyósénak:Kussolj!
  • Ahoy
    #16
    Nem működik. Mivel álmodás közben az agy lebénítja a testet egy vegyülettel, hogy ne éld meg az álmaidat (max tudatos forgolódás pl)

    Ezért van az alvási paralízis nevű "betegség" ami már valószínület mindenkinél előfordult. Az agy felébreszti magát, de elfelejti kioldani a bénulást még egy ideig. Ilyenkor nem bírsz megmozdulni, kiabálni, semmit sem. (Erős szívrohamhoz hasonló élmény, hallucinációkkal)
  • Ahoy
    #15
    Komolyan kimegyek Japánba és ilyennel akarok foglalkozni. Ez lesz a jövő, lecseréljük a testrészeinket, majd a szerveinket is implantátumokra. Csak az agy marad. Szerintem 50 évvel kitolná az élettartamot. Agyat meg regenerálnánk őssejtekkel.

    Ezért szavazok a Kétfarkú Kutyapártra. Örök élet + 20 év :D
  • passatgt
    #13
    és ez akkor is működik, ha valamit álmod az ember?:)
  • rotaboy
    #12
    Nem tipikus, hogy valaki nyaktól lefele béna és még valamelyik végtagja is hiányozzon, de szerintem egy ilyen végtaggal nem sokat tudnak az ilyen embereken segíteni. Ennek ellenére nyilván sokat segíthet rajtuk egy ilyen interfész(az érékelés részleges visszaadásával), és a "sima" végtagsérülteknek is nagy előrelépés lehet egy ilyen eszköz.
  • endrev
    #11
    Jön... ;)
  • coolbboy83
    #10
    Aztán a végén eljön majd a "visszaklónozás" is..... annak lesz nyílván a legtöbb érteleme.
  • Kara kán
    #9
    Én is azt hittem. :-)
  • xido
    #8
    Ja..cím alapján azt hittem a műfogak..:"Rágj,harapj"
  • Nothing117
    #7
    és már most is kísérleteznek ilyenekkel és elég jól haladnak
    HAL 5
    meg itt az amcsi változat :D
  • Lost Lont
    #6
    Nekem meg az Én, a robot ugrott be, amikor Will Smith a robotkarjával védi ki a robot ütését. Ezért kell majd ilyen kar, hogy megvédhesd magad a robotoktól. :P
  • Etinger
    #5
    "mert nem hiszem, hogy aztán majd egy normális kézre szerelhető verziót is kitalálnak"

    Pedig elképzelhető...
  • Andrex
    #4
    Inkább az a félelmetes, hogy már most is 25 kilót emelhet fel egy kézzel, annak ellenére, hogy a fejlesztés még azért eléggé az elején jár... még 10 év és 100 kilókat fognak felemelni a cyborg emberek? O.o Most komolyan, ezek alapján, egy olyan ember, akinek a keze-lába ilyen robotkéz, az jobb munkaerő lesz. Ergo végül mindenkinek robotkezeket kell majd használnia? Mert nem hiszem, hogy aztán majd egy normális kézre szerelhető verziót is kitalálnak, ami erősíti az izomzatot.
    Ettől eltekintve... cool :D
  • NullZ3r0
    #3
    Ja, aztán meg majd jön az, hogy a művégtag jobb lesz mint az igazi, és mind cyborgok leszünk. Tiszta Ghost in the Shell.
  • mynameisbence
    #2
    hamarosan igazi darth vederek rohangálnak köztünk
  • Atkamon
    #1
    Uhh, ez kicsit sci-fis :D Akkor nemsokára jönnek a robotvégtagokkal rendelkező emberek? :D