15
  • bippo
    #15
    Én örülnék neki úgy is. Mondjuk jelenetenként +- fél percbe beágyazva, hogy be lehessen lőni, hol volt az eredeti filmben.
  • kalapos01
    #14
    Amúgy meg megvárod az őj DVD-t és letöltöd. Azon nem csak 8 perc kimaradó jelenet lesz.
  • kalapos01
    #13
    Annak mi értelme lenne, ha kapnál 40 jelenetből egy-egy pár másodperces cafatot?
  • brueni
    #12
    külön nem lehetne csak azt a nyolc percet? mondjuk egy százast megérne...
  • Atkamon
    #11
    Hát igen, de ezt nem is olyanoknak csinálják, akik egyszer látták a filmet, aztán ennyi volt nekik az Avatar... A rajongóknak csinálják, akik megnézték már sokszor, és szeretnének még többet látni. Mindenki maga dönti el, hogy megéri-e neki a plussz 8 perc, nem kötelező megnézni.
  • gErIbÁ
    #10
    egy ilyen hosszú filmnél ha szét osztják azt a nyolc percet akkor szerintem annak aki egyszer látta vagy kétszer fel se nagyon tűnik,mert tuti nem egy egész nyolc perces jelenet lesz valahova bevágva!
  • worlds
    #9
    A pakát már hetek óta megvan, az új film pedig 9 perccel hosszabb (végső vágás). Idehaza hogy lesz e nem tudni. Megy a lobbi érte, mert van akit érdekelne. Ami most megy az IMAX-ban éjszaka az az eredeti.
  • bmw
    #8
    Azt hiszem jatszak most is imaxban meg...
  • Arcor
    #7
    Mekkora parasztvakítás ez a 7 perc. Fél óra mindjárt barátibb lett volna.
  • akyyy
    #6
    én is most néztem volna meg lehet IMAX-ban, de igy nem fogom... még ha látt ais ithon dvd-n, 3d nélkül :D
  • ADAMEX9
    #5
    Én is meg akartam nézni moziban, 3D-ben.
    A simáról lemaradtam, gondoltam majd bepótolom.
    Kár érte...
  • bmw
    #4
    Nem kotelezo de pl En megneztem volna a bovitettet is moziban. Igy kenytelen vagyok majd itthon megnezni bar az nem ugyanolyan....
    Az meg, hogy tetszett e vagy sem, tudod kinek a pap kinek a ......
    Ennyi...
  • Birdhill Thug
    #3
    Miért, istenem, miért?!
    Ez teljesen olyan, mint a számítógépes játékoknál a DLC-k.
    Egy teljes mozijegy ára 8 percnyi új jelenetért, amiből 20 másodperc (a rossz nyelvek szerint) természetes USB-csatlakozós közösülés? Még jó, hogy itthon csak DVD-n jelenik csak meg és nem fognak révületben tolongani a népek új 3D-s világrengető élményre várva.

    A rendes avatar film sem tetszett annyira, a története pocsék és legfeljebb csak egy szépen renderelt techdemoval ér fel az egész, egyszer megnézhető. Még jó, hogy az ilyet nézni nem kötelező.
  • nohea
    #2
    http://www.avatarmovie.com/re-releasedates/
    ...most akkor mi is vonatkozik csak Amerikára?
  • lexandro2000
    #1
    Nincs konnycsatornaja.