31
commander conquest of america
  • Party Hard
    #31
    Üdv.
    Most ismerkedek a játékkal...
    A cheat hoz hogyan tudom a consolt behozni?
  • cifcuk
    #30
    Van most akció a steamen.

    Ha éprilis 10-ig megveszed ezt a játékot, akkor kapsz hozzá egy Commander CoA-t is. A szép az egészben, hogy az utóbbi 20 font az előbbi meg csak 15. Tehát 15 fontért kapsz egy 15 fontos és egy 20 fontos játékot!
  • Torta
    #29
    Játszik még valaki ezzel a játékkal? Lenne néhyány kérdésem:

    - Felraktam az update 4-et és néhány terméknél illetve hajónál a név helyett 3 db x van, nincs előtte kép és leírása sincs, ez mitől lehet?
    - Kereskedni hogy lehet más nemzettel? A kikötőbe ha be is tudok menni nem tudok csinálni semmit. Csak diplomáciai fülön lehet megoldani valahogy?
  • Jakuza001
    #28
    Majdnem egy az egyben, csak itt nincsenek azok az idegesito toltesek ha pl egy varosba belepsz stb.
    Igeny pedig mindig van es valoszinusitem ugyanolyan formatumban tarolja a szovegeket, szimpla szovefile _strings.txt a data/locales/en konyvtarban.
    Szerintem meg az is megoldhato, hogy kulon hu konyvtarba keruljon a mar leforditott allomany, ha a languagenak nem englisht adunk meg.
  • Sunsetjoy
    #27
    Hmm, én gondolkozom a játék fordításán... csak nem tudom, hogy van-e rá elég érdeklődő. Meg nincs meg hozzá a patch 2.
    Amúgy szinte egy az egyben East India Company. A grafika, a kezelőfelület, a fájlok nevei, a design, mind szinte ugyanaz. Azt meg már lefordítottam (EIC). Ezért gondoltam, hogy gond nélkül ez is fordítható.
  • Zsolek123
    #26
    Az fake
  • Zoli Zoltan
    #25
    pedig itt van, csak fizrtős oldalról lehet letölteni: Commander Conquest of the Americas Update 2 SKIDROW Direct DVD
  • Serpa
    #24
    szárazföldi támadásnál még nem tartok, mivel előről kezdtem (update 2 hiányában nagyon zavaró tud lenni néhány dolog, de miután aplikáltam, sokkal élvezhetőbb a játék)

    egyelőre a kalózokat írtom ahogy csak lehet, illetve kolónia alapítással és szövetségek kötéssével foglalkozom.

    majd ha már nem lesz szabad hely, betámadók néhány "ellenszenves" ellenfelet :)
  • Lacee
    #23
    torrenten még csak az elsőt találtam meg, gondolom a legálisan tölthető nem kompatibilis a warez verzióval.

    Visszatérve az előző postomhoz, és a szárazföldi támadást ti hogy csináljátok?
  • Serpa
    #22
    a 2. peccs ezt is javítja.
    már kiírja, hogy mikortól lehet építeni a különböző hajótípusokat.
  • Zoli Zoltan
    #21
    Jakuza a 2 patchet honnan lehet megszerezni? Ne légy önző!javascript:document.newmessage.submit();
  • Jakuza001
    #20
    Az bug. A 2. patchben javitottak.

    A cel pedig akkor olvashato el amikor uj jatekot inditottal, kiirja, hogy milyen kondiciok kellenek a gyozelemhez.
    De van free campaign is.
  • Lacee
    #19
    köszi, nem vettem észre a kis lakat-ikont a hajók képénél.
    most, további játék után az idegesít, hogy még az update 1 telepítése után is akad hiba jócskán: amibe többször belefutottam már, az a tanácsadók hülyesége. Kitalálja, hogy x időn belül építsek 5 hadihajót. Megépítem, de nem veszi észre, és leszúr hogy még erre sem vagyok képes - ugyanez volt már kereskedőkkel és új nyersanyag felfedezésével is. Hiába telepítettem új kolóniát egy addig nem ismert anyag mellé (ami azonnal szüretelhető is volt), nem ismerte el. Na persze ettől még a játék megy tovább, csak idegesítő az advisorok nyavajgása. Amúgy a játék célja, hogy 1650-ben elsők legyünk, és kész? Számomra még ez sem derült ki világosan, mint ahogy az sem, hogy egy ellenséges kolóniát hogyan lehet elfoglalni - védi mindet 500 katona, hiába megyek neki 10-15 hajós flottákkal, mind elvesznek, és talán 15-20 katonát tudnak megölni. Igaz, ez még csak 1530 körül történik, várjak jobb típusokra?
  • Jakuza001
    #18
    Mert bizonyos hajokat csak akkor lehet epiteni, ha megfelelo evben jarsz.
    Ezt hibakent rotam fel a jateknak, mert nem jelzi sehol, hogy milyen kovetelmeny nem teljesult.

    Legalabb olyan minimalis info-t kellett volna errol adniuk, mint az epuleteknel.

    Uj flottat egyszeruen lehet letrehozni.
    Bedockolsz oda ahol van kikoto, ramesz a kikoto menure, ahol lathatod ketoldalt milyen hajok vannak a kikotoben.
    Baloldalt a mar megepult hajokat latod, vagy azokat amiket Levalasztottal valamelyik flottadrol ezt az ikont kozepen lehet megtalalni, mint a tobbit is, amivel a baloldali csoportbol uj flottat lehet letrehozni, nem pedig a mas meglevohoz adni.
    Ilyenkor amugy uj kapitanya is lesz a hajonak vagy fleetnek, de ezt lelehet cserelni minden kikotoben, ha a megfelelo panelre kattintasz, ami a legenyseggel foglalkozik.
  • Lacee
    #17
    kipróbáltam, tényleg jópofa játék, eddig tetszik. Mondjuk idegesítő, hogy nincs benne tutorial, és egy csomó mindenre magunktól kell rájönni, de legalább van kihívás :)
    az automatikus kereskedelem nagy könnyebbség, eddig még arra nem sikerült rájönnöm, miért nem tudok új flottát létrehozni. A shaipyardban nem enged új hajót építeni, csak a legkisebb fajtákból. a nagyobb óceánképes hajóknál hiába kattintok az építésre, nem történik semmi.
  • Califa
    #16
    Szoval honnan lehet letölteni működő patch et??????????
  • Jakuza001
    #15
    Amugy ez a jatek, ha ugy fogjuk fel a East India Company klonja.
    Szinte minden megtalalhato benne, csak sokkal letisztultabb es konnyebben kezelheto.
    Nem kell bemenni a varosba, azaz nem tolt ott be kulon kepernyot stb.
    Ez jobban bejon.
  • Serpa
    #14
    más nemzettől vett áru az európai kikötő raktárában van.
  • Jakuza001
    #13
    Nem vagy koteles elfogadni.
    En nem szoktam, mert altalaban a kuldott arujuk erteke, jelentosebben alacsonyabban van, mint a valos ertek.
    Ezusttel es arannyal hamar meglehet gazdagodni. Tobb szazezer dukat jon ossze par even belul, ugy hogy magat az epuleteket es hajoparkot is fejleszted.
    En a tradingpostba teszem, de nem kotelezo, most mar a 2. patchel javitva van, hogy onnan is kivegye a hajo, ha nincs mar a masikban aru, igy nem fogy el ha jonnek barati nemzetek akik szinten vinni szoktak arut az adott kikotobol.
  • Califa
    #12
    Én még az update 1ről sem hallottam :D
    A felajánlott diplomáciai küldiket sem vágom.....
    pl.: Jön egy levél más nemzettől hogy aranyat kér,és valami árut ad.A lóvémat levonnya,az áru nem érkezik meg sehova.
    Még valami !Az adónak mi szerepe???? Mert a közelébe nem ér a kiadásaimnak,töredék bevétel nagy moral vesztésért.Ha a koloniának valamire szüksége van, és hozok az anyaországból olyan árut ,akkor azt hova tegyem? A Wrehouse-ba vagy a trading postba????
  • Jakuza001
    #11
    Hat persze hogy sikerult :D
  • Serpa
    #10
    kellemes játék, szépen el lehet tölteni vele az időt, ha kedveli az ember az ehhez hasonlóakat (pl Colonization); annak ellenére, hogy van benne néhány idegesítő mission bug, emiatt abba is hagytam egy időre.

    az update 2 nagyban javítana az összhatáson és a bugokon, sikerült vkinek megtalálnia?
  • tigeroo
    #9
    szótár elővesz, tanul, ez nem szerepjáték, viszonylag könnyű dolgod van.
  • Jakuza001
    #8
    3. koloniat addig nem tudsz, amig a masik ket koloniaban egyutt nincs legalabb 5000 ember, ha jol emlekszem.
    Ezust,arany jol fizet azt tudom, de hogy melyik a legtobbet azt nem csekkoltam le.
  • Califa
    #7
    Oké,rájöttem végre,az zavart össze hogy ha a hajora pakolok akkor fogy a pénzem!Azt hittem hogy ilyenkor veszek,közben meg megveszik az árut amit némi profittal az anyaországba eladok.(Bár igy ha egyszer minuszos lesz a pénzem nem tudok hajora pakolni,értelem szerüen eladni sem)
    Más kérdés....További koloniák létre hozásához mi szükségeltetik az 50 embert értem,de a 3.városhoz már az sem elég.Valamint milyen termék adja a legnagyobb profitot???
  • Jakuza001
    #6
    Pedig egyszeru. Szepen bedockolsz a kikotobe es rakattintasz a varosra, akkor meglatod a kereskedelmi menut a tobbi kozott rakattintasz es maris pakolhatsz a hajora. Ha embereket akarsz szallitani, akkor azt a menut valasztod.
    Sot meg automatizalni is lehet a szallitast.
  • Zsolek123
    #5
    a warehouse az raktár
  • Califa
    #4
    A kereskedelem !Nem tudom hogy tudok a hajora pakolni és azt az anyaországba kirakni.csak warehaouse meg trading post van.azt sem tudom a warehouse mire való !
  • Jakuza001
    #3
    Mit nem ertesz rajta ?
    Nagyon egyszeruen iranyithato a jatek, szinte minden adja magat.
  • grebber
    #2
    "Akinek tetszik a XVI. század vadsága, Amerika meghódítása, az most jól figyeljen.

    A Nitrogames új játéka, a Commander: Conquest of the Americas ugyanis ebben a történelmi környezetben játszódik.

    A kereskedős és stratégiai játékok elemeit kombinálja az új játék, amelyben a XVI. századtól kezdve az európai szuperhatalmak meg akarják hódítani Amerikát. A játékos több nemzet közül választhat, mindegyiknek megvannak az erősségei és a gyengéi.

    Jó szokás szerint új kolóniákat kell alapítani és sikere jutattani - ehhez megfelelően kell a kolóniák termelését és gazdaságát menedzselni.

    A versenytársak (többi ország), illetve a benszülöttek akár szövetségesek, de ellenségeink is lehetnek - attól függ, hogyan döntünk. Ellenséges flottákkal is meg lehet ütközni magas részletességű tengeri csatákban. A játékosok RTS módban tudják a hajókat irányítani." -info: Gamestar

    Demo 1,04GB

    Gameplay:



    Califa: Én sem értem mivel nem tudok angolul.Ezért az ilyen játékokat jobb magyarul játszani,de ahogy nézem ennek félelmetes az érdektelensége és tuti magyarítás sem fog készülni hozzá!
  • Califa
    #1
    Instrukciokat várok erről a stratégiai gyöngyszemről !Nem értem a kereskedelmet,diplomáciát.......