12
  • Kerub
    #12
    Ha a vízivárosban játszodik akkor azért bőrlehúzás, ha a levegőben akkor meg azért bőrlehuzás, ha az űrben akkor azért, ha egy vulkánban akkor meg azért...

    Btw az alapján amit a trailerben láttem ez NEM art-deco hanem szecessziós stílus. Ami pont arra a korra volt jellemző amikor játszódik
  • Murder3
    #11
    Ha okosak akkor igen kreatívan és jó történettel összekapcsolhatnák a részeket.
    mindenesetre remélem ennek a játékmenete merőbe eltér a bioshock-féle unalmas játékmenetétől.
  • Seth
    #10
    "Bespin art deco-ban, 1912 -ben? hihető ez????
    "

    Nem, de miért kéne annak lennie. Ez egy alternatív világ, vagy tudsz ilyen repülő plázáról a század elejéről ?
  • strogg
    #9
    ööö agyon drasztikusan NEM (!) lett irracionális
  • strogg
    #8
    Utánna jön a bio4, ami a föld alatt van, aztán a bio5 ami már az űrben. Természetesen azt is art deco stilusban, lehetőleg náci titkos procjekt keretében épitették.
    A bioshock egyik ütőképes kártyája az volt, nagyon drasztikusan lett irracionális. Bespin art deco-ban, 1912 -ben? hihető ez????

    Újabb bőr lehúzása egy kiváló játékról.
    Most már teljesen új ötlet után kéne nézni.
  • vixo
    #7
    Kicsit meglepődtem,amikor a gametrailersen láttam,h van ilyen trailer,elsőre azt hittem vmi dlc a 2.részhez és amikor láttam,h teljesen új rész még jobban csodálkoztam és tényleg ott van az első rész hangulata!!! Jó lesz ez!!!
  • Kerub
    #6
    A fő dizájnert Kevin Levine-nek hívják és nem ment ő sehová, csupán nem dolgozott a Bioshock 2-n. Ez viszont megint az ő keze alatt készül.

    Engem kicsit megijesztett a gondolat a lebegő városról mivel féltem hogy ez ilyen "már mindent kiaknáztunk a vízi városban, keressünk új helyszínt" rókabőr lesz. Miután megnéztem a videót, minden kétségem elszált! Hamisítatlan Bioshock hangulat. Kátságtelenül kötelező + kedvenc lesz
  • hdo
    #5
    Nekem a Bioshock 2 ugyanúgy tetszett, mint az első rész. A vége miatt még jobban.
  • Loverman
    #4
    miután a fő designer az első rész után elment, hát....
  • b3nnyr4y
    #3
    Hangulatos :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    Engem mindenképp érdekel.
  • nohea
    #1
    Hát, ha tudja hozni azt a Hangulatot, amit az első rész produkált, mindenképpen érdekelni fog. *-*