15
  • Real Ebola
    #15
    Így is van... aki ráfanyalodik, az bármit megeszik, még a saját lábát is! Különben is az állatvédők kóstolták már a nyaut...?? Ja hogy nem. :o :)
    Ez csakis kizárólag kúltúra kérdése. Nem rég vettem nyulat, mert még nem ettem. Párom csak nézegette, szagolgatta, és azt mondta: De hát eszembe jut a pici orra ahogy szimatol... én bizony meg nem eszem! :) Aztán mégis megkóstolt egy falatot. :P De nem ízlett neki, de ez már más kérdés...
  • JASON13
    #14
    Megenném az embert is ha úgy adódna!
  • lpmaskmancick
    #13
    Tudtam én eddig, hogy nem csak legenda volt hogy a digók cicusokat esznek. Szeretem a cicákat, de tőlem hadd egyék, ő dolguk. Peruban is megeszik a tengeri malacot, itt meg házi kedvenc, nemtom mit rí a szájuk az állatvédőknek, lehet rózsaszín világban nőttek fel hogy a macska csak egy kedves hízelgős zabagép.
  • Garrett27
    #12
    A koldulókra gondoltam a metrókban meg a kiszolgáltatott emberekre, akiknek alig futja élelemre. Sztem elég érthető voltam...
  • gergely1991
    #11
    Ha az olaszok megeszik a macskákat akkor kik fogják el az egeret?
  • uniu
    #10
    jah..pl Izraelben :)
  • zola2000
    #9
    Van ahol háziállatként tartanak pl malacot, van ahol haszonállatnak tartanak kutyát.
  • primo
    #8
    Vannak haszonállatok meg vadállatok, azokat meg lehet enni, de nekem egyszerűen nem fér bele a háziállat, díszállat. Ugyanúgy nem ennék papagájt sem meg aranyhalat mint macskát.
    JASON13: az ember is hús és csont. Megennéd?
  • JASON13
    #7
    Az is hús, az is csont ergo meglehet enni! Megkóstolnék ezt azt! Valahol ferde szemmel néznek ránk hogy megesszük a disznót vagy a kacsát és szerintem sokkal durvább disznót enni mint macskát.
  • G_ArchAngel #6
    Kerdezd meg a muszlimokat mit gondolnak Rolad (Rolunk), vagy az indiaiakat...
    De lohus fogyasztasa sem termeszetes mindehol.

    En sem ennek kutyat Del-Koreaban, de elfogadtam, hogy ott ez termeszetes. Persze nem a hazikedvenceket eszik, kulon kutyakat tenyesztenek erre a celra. Eppigy nalunk sem a versenylobol keszul a legjobb lokolbasz.

    Tegnap hallottam, hogy Londonban lehet enni mokust is nehany etteremben. A mokus pedig valojaban olyan, mint a patkany, csak jobb a menedzsmentje:)
  • zola2000
    #5
    Az amerikai egyáltalán nem! az európai még elmegy.
  • zola2000
    #4
    És aki megeszi a SZENT TEHÉN húsát?!
  • narumon
    #3
    Szerintem meg csak kultúra kérdése. (gy.k. nem feltétlenül az európai meg az amerikai kultúra ám a király - mi mégis mindig mindent rá akarunk eröltetni más népekre)
  • primo
    #2
    Éheznek az olaszok? Nem tudtam. Amúgy szerintem beteg ember aki megeszik egy macskát.
  • Garrett27
    #1
    A sok szerencsétlen éhezőnek a béka feneke alatt a jogaik, de egy macskahúsból készült kaja receptje hallatán minden állatvédő ordít és igazságot követel.