13
  • jaggell
    #13
    Szerintem érdekes húzás tőlük. Egyre több mindenbe próbál belemászni a gugli és egyre több dologban ér el sikereket (no meg persze nagyon sok dologban nem, de ezt általában nem hangoztatják illetve van annyi pénzük hogy leszarják) Engem alapvetően nem zavarnak a robot repülőgépek amíg nem próbálnak az arcomba mászni.
  • chuky123
    #12
    Aha csak az 4km magassan repül és semmit nem látnak lefelé. Ezek meg teleobjektivekkel fényfépeznek.
  • mopsar
    #11
    Nem mind1 akkor hogy ki irányít? Így most az amcsi kormány akkor meg a google... Szerintem tök8. Azt nem hinném hogy el akarnák pusztítani az emberiséget:D:D
  • nextman
    #10
    Nekem is ez jutott eszembe, Google=Skynet. Ideje lenne feldarabolni őket, mielőtt még átveszik az irányítást.
  • Kingfisher
    #9
    Szerintem vadásszanak vele adatvédelmi biztosokra, és akkor talán szép fővárosunk is belekerülhet a Street Viewba.
  • mad mind
    #8
    Naponta 20-30 repülőgép repül el a házunk felett. Az 200 utassal számolva 4000-6000 ember, aki benéz a kertünkbe. Mi a fszér lenne probléma a légi fényképezés?
  • Teppik Amon
    #7
    Én már régóta gyanítom ez valami ámerikai kormány fedőszerv. Ennyi infót még ők sem tudnának gyűjteni a fél világról (a másik felén még nem terjed az androidos telefon meg az internet ;) )
  • Kara kán
    #6
    "Ezek az eszközök kiválóan alkalmasak arra, hogy felvételeket készítsenek a Google Earth szolgáltatás számára" - jelentette ki a szakember."

    Aham!
    Beírná ide valaki a Google tulajdonosainak neveit?
  • matyi120
    #5
    Szerintem előbb utóbb katonai támaszpontok felett is elrepülnek, és lelövik őket. :D
  • Narxis
    #4
    Helyes, azt szeretem.
  • DeviloftheHell
    #3
    kacsavadászat már rendelem is 1500 dolcsiért a g36 som :D:DD
  • Petka
    #2
    Lesz mire vadászni :D
  • tntmax
    #1
    Szépen -nemlassan- épül a skynet.