16
  • Julius Caesar
    #16
    Próbáld ki. Ennél jobb tanácsot nem tudok mondani.

    Bár aki ilyeneket rak egy játékba, az szerintem házszámot tévesztett.
  • Tower Guard
    #15
    A vörös csillag miatt biztos nem szűrne.
  • Stranger666
    #14
    :D:D:D
  • Julius Caesar
    #13
    Kíváncsi vagyok a zsidócsillag mióta offenzív jellegű és tiltott önkényuralmi jelkép.
  • kozik
    #12
    Egyebkent a Blizzard helyeben ezeket nem kitiltanam, hanem megcimkeznem, aztan ha valaki finnyas, akkor latja, hogy neki ez nem kell, illetve user rating ugyis gyorsan beallitja a jo palyakat a hulyegyerekekkel szemben.
    Pl. a horogkereszt lehet egyeseknek serto, de attol meg TD mapon szerintem pont logikus. Nekem szemely szerint nem faj, es nem is a nacifasiszta hajlamaimat elnem ki rajta. Nem lehet mindent kozpontilag cenzurazni.

    Mindezt ugy, hogy dunsztom sincs, mi mindent enged/tesz lehetove a palyaszerkeszto, szoval lehet, hogy a megszokottnal most nagyobbat tevedek.
  • Pantus
    #11
    Azért lehet egy map elfogadhatatlan, mert pl egy DoTA-nak elnevezett map pl csak Rick roll videót játszott le és még kilépni se hagyott csak alt+f4.
    Eleve ezzel hogy videót lehet importálni és le is játsza gond nélkül. Gyakorlatilag 1 cup 2 girl is lehetne egy map introja. Ami azért engem nem szórakoztatna. Főleg ha ilyen mappokból többet fosnának fel bnet-re mint normál mapokat. 64-szer alf+f4-elem a játékot mire játszom is valamit.
  • Loverman
    #10
    értelmes emberek nem érzik szükségességét hogy dávid csillagot rakjanak egy térképre, a horogkereszttel ellentétben. bár feltételezem azok nem épp értelmes emberek voltak.
  • GG
    #9
    Én találkoztam olyannal ami messziről olyan volt mint egy hatalmas bráner :D de elsőre nem vettem észre
  • FoodLFG
    #8
    http://sc2.nibbits.com/maps/browse/melee/
    Innen töltöttem le pár elég jó pályát, mert a warez változatból nem tudtam elérni alapból őket. Hivatalos blizzard mapok is vannak fent, csak használjátok a keresőt...
  • Skynet
    #7
    Még...Mindenesere egy dologban igaza van Blizzardéknak, játékba totál felesleges az ilyen.

  • Loverman
    #6
    zsidócsillagot nem raknak map közepére
  • Skynet
    #5
    Kíváncsi lennék a zsidócsillag miatt szűrne-e....
  • Lowosan
    #4
    Azt hiszem ez egy elég jó érv a szűrés bevezetéséhez, én se tűrnék meg olyasmit a helyükben.
  • Sheltem
    #3
    Ejtek én neked pár szót. Volt egy tower defense map aminek a közepe "horogkeresztet" formált. Azóta a blizzard szűri a feltöltött mapokat.
  • Evoluti0N
    #2
    "A kipaterolásnak több oka is lehet, melyet a fejlesztők három kategóriába soroltak: a különösen helytelen szekcióba a rasszista, obszcén és a homofób megnyilvánulásokat, illetve a nemi szerveket tartalmazó pályák kerülnek. A közepesen helytelenbe a más játékosokat és a Blizzard alkalmazottakat sértegető, személyazonosságukat nyilvánosságra hozó, valamint a reklámokat tartalmazó arénák, illetve létezik egy különkategória melybe kizárólag a jogvédett tartalmakat lemásoló pályák kerülnek, mint például ez itt , mely a flOw című játék hasonmása."

    PC GURU

  • Warton
    #1
    Arról ejthettél volna pár szót, hogy miért lehet egy térkép "elfogadhatatlan".