635
Sims Medieval
  • Joschka
    #40
    Nem hiszem, hogy kiváncsi vacsok rád... kit érdekelsz...
  • USAMEN POWER
    #39
    Mi van veled... Ahogy megjelentél a topikban, máris osztod az észt mindenkinek. Szerintem menj, és dugd meg az animált babádat a Sims 3 -ban, azt kussolj. Amúgy a banner: szar ! (Nem akartam még ide írni, de rossz nézni mit képzelnek egyesek magukról.)
  • dartonita
    #38
    Ebbol egy kurvajo jatek is lehet,kivancsi leszek
  • Joschka
    #37
    Már el is küldtem neki...
  • Joschka
    #36
    Másikat fog kapni...egyedit.
  • Piszkos  Fred
    #35
    És mi akadályozna meg téged abban hogy itt is az legyen a banner?
    Ugyanaz a játék, könyörgöm...
  • Joschka
    #34
    A saját hibáidat is észreveszed, vagy csak a másikét?
  • Joschka
    #33
    Azt a bannert ide nem fogja berakni, mert ami van neki, azt is én készítettem.Az meg már a saját fórumomban van. Az pedig ITT található meg.
  • pxxl
    #32
    nem is fogja berakni csak ha házigazda lesz, de az még messze van, max megkérheti majd a modikat h rakják be
  • wesker24
    #31
    Hát most jelenleg nincs itt a topicnyitó nála van a banner csak nem tudta hogy kell berakni !
  • pxxl
    #30
    muti :)
  • wesker24
    #29
    Már van banner csak nem tudja berakni !
  • pxxl
    #28
    ha lenne egy értemes kép, már adtam volna bannert :| de nincs :(
  • ratgab
    #27
    Miért is?
  • Piszkos  Fred
    #26
    Istenem, ez a topik tisztára mint a dedó
  • pxxl
    #25
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]
    hangsúly
    [/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
  • Joschka
    #24
    Igen, ennek azon kívűl, hogy ugyanaz a cég fejleszti, mint a sims 3-at semmi köze nem lesz ahhoz...attól teljesen független lesz, tehát ezért szerencsére aki nem akarja, a sims 1-2-3 játékokat felrakni a gépére, akkor is fog tudni majd EZZEL játszani. Ezt a feljesztők már kihangsújozták.
  • Joschka
    #23
    Szerintem ez sem lesz olyan kihalós típusú játék, mivel a sims szerű játékokat eleve nem úgy tervezik meg...biztos itt is lesz majd valamilyen csodasz*r, amivel majd a főszereplődet gatyába tudod majd rázni semmi perc alatt.
  • Joschka
    #22
    Szevasztok!

    Üdvözlök, Mindenkit ezen az új oldalon!
  • Ironman2
    #21
    Igen,önálló játék lesz.Annyiban fog hasonlítani a Simshez,hogy a karaktereket kb.ugyanúgy lehet majd létrehozni mint a Sims3-ban,hogy mindenki saját egyedi karaktert tudjon szerkeszteni.
  • ratgab
    #20
    LOL XD
  • ratgab
    #19
    Első mondat kérdés akart volna lenni eredetileg!
  • sanyicks
    #18
    középkori sims: hősünk felnő, majd 18 éves korában lehetséges hogy elkapja a pestist, így vége is lesz a játéknak :D
  • ratgab
    #17
    Önálló játék lesz, tehát nem kell, hozzá valamelyik alap sims (Sims 2 vagy Sims 3).ú

    Én még nem próbáltam Sims-et, de ha ez önálló játék lesz, akkor ennek adok egy esélyt!
  • Compongnathus
    #16
    majd mondom vigyétek és öljétek meg hehe a szolgáimnak hehe. Ez is nagyon jó lesz ez a game!!!
  • Ironman2
    #15
    A ma bejelentett The Sims Medieval, ahogy a neve is mutatja, a középkorba repít vissza minket, és ha nagyon le akarnám egyszerűsíteni, akkor azt mondanám: a Fable III találkozik a Simsszel... A játék lényege, hogy létrehozhatjuk saját hősünket, akivel aztán küldetéseket hajthatunk végre, felépíthetünk és irányíthatunk egy királyságot, és az ország összes úgynevezett „Hero Sim”-je felett átvehetjük az irányítást, azaz a legkülönfélébb karakterek életét élhetjük, legyen az király vagy királynő, lovag, varázsló, fegyverkovács vagy bárd, és elvégezhetjük a rájuk szabott missziókat, a legendás kard készítésétől az uralkodói menyegző megrendezésén át az ifjúság forrásának felkutatásáig, vagy a sztereotip „védd meg a királyságot a gonosz mágustól” típusú mókákig.

    A birodalom sorsa a mi kezünkbe kerül, felvirágoztathatjuk úgy, hogy minél pompásabbra építjük-fejlesztjük, de akár meghódíthatjuk a szomszédos területeket is. Üldözhetjük a hírnevet legendás szörnyek legyőzésével, vagy gondoskodhatunk népünk jólétéről. Minden új játék indításakor kiválaszthatunk egy célt, feltételt, amelyet el kell érnünk országunkkal, és ehhez igazítva más-más sztorikat élhetünk át. A játék tehát egyesíti a jól ismert Sims-féle életszimulátor mechanizmust a birodalomépítő stratégiák és a szerepjátékok elemeivel: minden egyes Hero Simet testre szabhatunk, saját tulajdonságokat, előnyöket és hibákat állíthatunk be számukra (ez ugye a Sims 3 karakteralkotásának felel meg), és ennek megfelelően nemcsak a küldetéseket kell elvégeznünk, de mindennapi életünket is élnünk kell, azaz lovagként kiállni a bajnoki viadalon, kovácsként vérteket, fegyvereket előállítani, kereskedőként egzotikus holmikat adni-venni, orvosként betegeket gyógyítani, vagy épp megszülni és felnevelni gyermekünket, hiszen jelen lesz természetesen a romantika, szerelem, árulás, cselvetés és minden, ami együtt jár az élettel – mindez autentikus középkori környezetben, ahol persze a kreatívok is kiélhetik építész- és lakberendező hajlamaikat...

    Forrás: Pc Guru
  • RYO21
    #14
    Cryengine 2-vel kellene megcsinálniuk, akkkor faszán nézne ki!
  • Ironman2
    #13
    Nem hivatalos hírek szerint márciusban fog megjelenni.
  • Piszkos  Fred
    #12
    Nem csíptem a simset, de ez kifejezetten jól hangzik.
  • tenthrodil
    #11
    Végre! Mióta reméltem már, hogy meglépik! Első Sims játékom lesz, de mindenképpen kipróbálom.
  • Ironman2
    #10
    A szóban forgó alkotás a sajtóközlemény szerint egy új sorozat első tagja lesz, ami teljesen más játékmenettel bír, mint a Sims-széria korábbi epizódjai.Kis túlzással minden kontroll a játékos kezébe kerül, felépíthet egy birodalmat, királyokat, királynékat, lovagokat és varázslókat küldhet kalandozni, legendás fegyvereket készíthet, királyi esküvőt szervezhet, megtalálhatja az örök ifjúság forrását és még hosszan folytathatnám a felsorolást. Scott Evans, az The Sims Studio feje úgy véli, hogy egy egész birodalom irányítása, valamint a küldetés-alapú játékmenet mind a stratégák, mind a szerepjátékosok elégedettségére fog szolgálni. Attól függően, hogy melyik hőssel kívánunk játszani a küldetések végkimenetele is változhat.
    Minden újrakezdéskor meghatározhatjuk az elérni kívánt célokat, s új történetek sorát éljük át. A birodalmunkba érkező hősök mindegyikét személyre szabhatjuk erényeik és hibáik megválasztásával, a "sima" kalandozáson túl pedig a betegek ápolására, egzotikus árukkal való kereskedésre, páncélkovácsolásra, gyerekgyártásra, vagy akár lovagi tornán való részvételre is biztathatjuk őket.
    A The Sims Medieval 2011 tavaszán jelenik meg PC-re és MAC-re.

    forrás:Gamestar
  • pxxl
    #9
    végre egy értemesnek tűnő sims :) látom ezt a sorozatot is megfertőzte az rpg jelleg :) +fav
  • Compongnathus
    #8
    na megnyitottad jól van!! :D Jó ez!
  • Narxis
    #7
    zsír lesz
  • Ironman2
    #6
  • Ironman2
    #5
  • Ironman2
    #4
  • Ironman2
    #3
    Játék borítója:

  • kemszi2
    #2
    ez egész jól hangzik
  • Ironman2
    #1
    Sims Medieval

    A díjnyertes Sims Studio ma hivatalosan is bejelentette
    a legújabb játék sorozatának első darabját, a Sims
    Medieval-t.
    A Sims Medieval új, innovatív játékmenettel és olyan,
    merőben eltérő jellemzőkkel rendelkezik, amelyekkel
    korábban nem találkoztunk. A The Sims sorozatban
    megismert szimulált embereket új környezetbe helyezi, a
    játékosok visszautazhatnak az időben, egészen a
    középkorig, ahol hősöket kreálhatnak, kalandokban
    vehetnek részt, felépíthetnek és irányíthatnak egy
    királyságot, valamint irányíthatnak minden Hős Simet a
    királyságban. A játék jelenleg fejlesztés alatt van,
    2011-ben jelenik meg.

    Forrás: mysims.hu