13
  • bobi64
    #13
    50 évesen a fiatal csajokra buknak a pasik.
  • bobi64
    #12
    Van ebben a filmben vámpír? nincs? akkor nem érdekel...
  • winnie
    #11
    szó se róla, engem is, de ő sosem nyomta magát, gondolom neki nem voltak akkora ambíciói a hírnévre. megvan a jó élete, nem erőlteti.
  • stremix
    #10
    Majd szeptemberben lesz 41 éves. Annyira azért ne öregítsük!
  • who am I 7
    #9
    50 évesen, ha ilyen nőm lenne..háhá, de zsír lenne.Most viszont hidegkirázna megfognám a kezét vagy meg kéne qrnom egy ilyen "vén" nőt :D ez ilyen, d@gd meg az anyádat film?
  • G_ArchAngel #8
    CZJ engem most is jobban voz, mint a sok mai, muanyag 3.14csa, akikbol par percre sztar valik egy-egy kepregeny adaptacioban...
  • winnie
    #7
    nem a kritikusok felejtik el, hanem a közönség. nem mintha CZJ korábban nézővonzó név lett volna, de ma pláne nem az. garfunkelt pedig te sem írhatod komolyan: "ú, art garfunkel van a filmben, ezt meg kell néznem!". nem hinném.
  • kishugo
    #6
    Sztárnélküliség említése után meglepett a stáblistán Art Garfunkel, és a főszereplő Catherine Zeta-Jones nevének feltűnése. Vagy az illető a Simon and Garfunkel sztárjával nem azonos? Zeta- Jones előtt pár éve a lélegzet elállt - a kritikusok ilyen hamar elfeledik a "neveket"?
  • winnie
    #5
    passz. lehet, hogy koprodukció. amerikában egy csomószor nem tudnak dönteni, hogy mit mikor mutassanak be (most jelentették be, hogy a 2005-ben forgatott matt damon filmet, a margaretet végre bemutatják - mondjuk azt máshol sem adták), és ha tologatják, akkor lehet, hogy nekik is jól jön a nemzetközi eladás pénze. affene tudja. majd egy hozzáértő megmondja:)
  • xido
    #4
    ez világos,de azt hittem azért az adott filmet készítő nemzeté mindig az első dvd kiadás "joga"
  • winnie
    #3
    attól, hogy amerikában még nem mutatták be/adták ki a filmet, létezhet dvdrip. annyi ország van.
  • Evin
    #2
    De így folytatja: "... Persze az Újrakezdők semmiképp sem kaphat mozis premiert odakint"
    Valószínűleg odakint csak DVD-n jött ki, és azért lesz nálunk az USA-hoz képest premier, mert ott nem is volt a mozikban. De annyit nem ér nekem, hogy neten utánakeressek mi volt odakint.
  • xido
    #1
    "Nem túl gyakori az olyan amerikai film, melyet ottani premierje előtt láthatunk idehaza mozikban. "

    Én ezt a mondatot nem értem..hónapokkal ezelőtt már dvdrip formájában láttam a filmet,akkor most időutaztam???