6
  • huybert
    #6
    Végre egy normális döntés.

    Nem is értem hogy gondolták ezt az egészet akik beperelték. Ez kb majdnem olyan lenne mintha a papírgyárt vonnák felelősségre azért mert csúnya dolgokat írnak az emberek a papírra...

    Mondjuk az meg egy másik dolog hogy a rapidshare sem igazán szűri meg a tartalmát. Nem is lehet akkora adatforgalmuk van egyszerűen, sok sok terrabájtnyi adat naponta ha jól tudom. Szal ezt ha akarnák se nagyon tudnák. Így csak kiraknak egy figyelmeztetést meg be lehet jelenteni egy moderátornak ha olyanja van valakinek.

    De mondjuk a guglis dolog is vicces. Szal így elképzelem az emberek fejét akik erre így rájöttek ennyi idő után hogy "OMG egy keresőmotorral meg lehet találni dolgokat!!!!!!444"
    Nem igazán értem hogy ez eddig hogy nem jutott eszükbe. Ennyire cenzúrázva nőttek fel vagy hogy?
    Iszonyatosan gáz, hogy néha egyes jogászok politikusok meg hasonló emberek egyszerűen miket nyilatkoznak...
  • ujhazi
    #5
    amugy meg már mindegy, a rapidnak teljesen más okból de vége, saját maga alatt vágta a fát
  • tmisi
    #4
    Most már mindennaposak lesznek ezek a hírek ?
  • Gerygrey
    #3
    "kiderült, hogy további illegális másolatok érhetők el a Google rendszerében található hivatkozásokon keresztül."

    Kiderült? OMG!!! Kiderült, hogy ha eltávolítanak bármilyen illegális tartalmat, akkor csak annak a helyén két példány lesz másodperceken belül? Kiderült, hogy létezik az internet? Kiderült, hogy kék az ég, és a Föld nem lapos? Jóreggelt.
  • vasziszdasz
    #2
    Szintén elutasította a testület az IP-címek tiltására vonatkozó felperesi javaslatot, mivel az jogsértést jelentene.
    Na végre egy korrekt döntés!
  • ostroml
    #1
    ennnnnnyi !